TÜM BİSİKLETLERDE OCAK AYI BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
ARTENGO

Mükemmel titreşim rahatlığı ve kontrol etme!

TR860 LITE TENİS RAKETİ

Kulüplerde düzenli olarak ilerleme amaçlı tenis oynayan, kontrol edilebilirlik ve rahatlık arayan genç oyuncular için tasarlandı. Bu çok işlevli tenis raketi, teknik ortaklarımızdan ATP 17 numarası Nicolas Escude ile iş birliğimiz sonucunda geliştirilmiştir, kontrol kolaylığı ve en uygun titreşim rahatlığını sunmaktadır.

Renk : MAVİ / BEYAZ

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8324562
TEKNİK BİLGİLER
SOFT FEEL Konsepti

Araştırma ve geliştirme merkezimizle yaptığımız iş birliğimiz sonucunda geliştirilen SOFT FEEL konsepti (%7 BALSA ağacından oluşur) raketin top ile teması sırasında oluşan titreşimleri yüksek oranda emer. Size mükemmel rahatlığı sağlarken titreşimleri azaltır.

Ağırlık

270 g'lık hafif yapısı raketi daha kolay hareket ettirmenizi sağlar.
Detaylı bilgiler: - 260 gramdan düşük ağırlık: Kontrol kolaylığı ve rahatlık sağlayan hafif yapılı raketler. - 260 g - 295 g: Çok işlevli klasik raketler (başlangıç seviyesi) - 300 g - 315 g: Daha önceden teknik bilgiye sahip oyunculara uygun ve vuruşlarda daha fazla güç ile kesinlik sağlayan raketler. - 315 gram: ileri seviyede, müsabakalara katılan oyuncular için.

Denge

TR560 lite raketin 34 cm'lik kafa dengesi daha güçlü vuruşlar yapabilmenizi sağlar.

Sertlik derecesi

70 olan sertlik derecesi raketin gücünü yüksek oranda artırmaktadır.
Sert gövde: > 64 – 66 Sertlik derecesi.
Esnek çerçeve: <64 - 66 sertlik derecesi. Gövde sertleştikçe temas süresi kısalır, kontrolünüzü kaybeder ancak daha güçlü vuruşlar yapabilirsiniz.

Kafa alanı

TR560 lite raketin 645cm²'lik kafa alanı oyun sırasında güç ve tolerans sağlar.
Kafa alanı büyüdükçe topa vurmanızı sağlayacak alan da büyümektedir. Böylece, kesin vuruşlarda ufak değişimler olsa dahi merkezleme hataları kolaylıkla düzeltilebilir. Bu sayede raketiniz daha toleranslı olur. - Orta boy - küçük kafa alanı: < 625 cm²
- Standart kafa alanı: 626 - 677 cm²
- Büyük kafa alanı: 678 – 742 cm²
- Çok büyük kafa alanı: 742 cm üzeri

Atalet momenti

290 atalet momenti hızlı vuruşlar sırasında gövdenin deforme olmasını engeller, oyun sırasında güç ve hassasiyeti artırır.

Atalet momenti hakkında daha fazla bilgi için: Atalet değeri yükseldikçe raketin kontrolü daha zor hale gelse bile daha güçlü atışlar yapabilmenizi sağlar.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün Ülke sertifikasına sahip oyuncular ve yarışma amaçlı tenis oynayan genç oyuncularımız tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır.
Ürün testi Bu raket 100 saatten fazla bir süre boyunca teknik ortaklarımız, iş ortaklarımız ve kulüpler tarafından TechCenter'larımızda test edilmiştir. TR860 raket piyasada bulunan daha iyi özelliklere sahip ürünlerle karşılaştırılarak test edilmiştir. Bu testler ile güç, rahatlık ve kontrol edilebilirlik avantajları ölçülür.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM