Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
ARTENGO
10650

Rahatlık ve güç!

Referans numarası : 8373062

TR560 RAKET

4.5/5

Renk : SİYAH / SARI

Kulüplerde orta seviyede, kendini geliştirmek için tenis oynayan, güç, rahatlık, kontrol edilebilirliğin uyumunu arayanlar için tasarlandı Bu çok işlevli tenis raketi, size güç ve ideal titreşim rahatlığı ve kontrol edilebilirlik sunar. Teknik ortaklarımızdan ATP 17 numarası Nicolas Escude ile iş birliğimiz sonucunda geliştirilmiştir

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Ürünü deneyerek keşfedin

TEKNİK BİLGİLER

Ağırlık

290 g'lık ağırlığı sayesinde oyunda fazlasıyla güce sahip olursunuz.
Detaylı bilgiler:
- 260 g altı: Kontrol kolaylığı ve rahatlık sağlayan hafif yapılı raketler. - 260 g - 295 g: çok işlevlilik sağlayan ortalama ağırlığa sahip raketler. - 300 g - 315 g: Daha önceden teknik bilgiye sahip oyunculara uygun ve vuruşlarda daha fazla güç ile kesinlik sağlayan raketler. - 315 gram: Hızlı ve hassas vuruşlar yapan ileri seviyedeki oyuncular için uygun raketler.

SOFT FEEL Konsepti

Araştırma ve geliştirme merkezimizle yaptığımız iş birliğimiz sonucunda geliştirilen SOFT FEEL konsepti (%11 BALSA ağacından oluşur) raketin top ile teması sırasında oluşan titreşimleri yüksek oranda emer. Size mükemmel rahatlığı sağlarken titreşimleri azaltır.

Denge

TR560 raketin 32,5 cm'lik dengesi daha kolay kontrol edebilen ve daha işlevli bir raket sağlar. Ayrıca tenis raketinizi hareket ettirir ve topa istediğiniz yöne gitmesini sağlamak için vururken daha rahat edersiniz.

RA

70 olan sertlik seviyesi raketin gücünü yüksek oranda artırmaktadır. Sert bir raket vuruşlarda dengeyi artırır ve böylece daha fazla kontrol ile hassas vuruşlar yapmanızı sağlar. Çerçeve sertleştikçe temas süresi kısalır, kontrolünüzü kaybeder ancak daha güçlü vuruşlar yapabilirsiniz.
Aşağıdaki ölçüleri baz alabilirsiniz: Sert çerçeve: 64 – 66 Ra'dan büyük
- Esnek çerçeve: 64 - 66'dan düşük sertlik derecesi.

Kafa alanı

TR560 raketin 645cm²'lik kafa alanı topa vurabilmeniz için gereken rahatlığı sağlayacak yapıdadır. Böylece, kesin vuruşlarda ufak değişimler olsa dahi merkezleme hataları kolaylıkla düzeltilebilir. Bu sayede raketiniz daha toleranslı olur. Kafa alanı boyları hakkında daha fazla bilgi: - Orta boy - küçük kafa alanı: 625 cm²'den küçük
- Standart kafa alanı: 626 - 677 cm²
- Büyük kafa alanı: 678 – 742 cm²
- Çok büyük kafa alanı: 742 cm²'den büyük

Atalet momenti

290 atalet momenti hızlı vuruşlar sırasında gövdenin deforme olmasını engeller, oyun sırasında güç ve hassasiyeti artırır.
Atalet momenti hakkında daha fazla bilgi için: Atalet değeri yükseldikçe raketin kontrolü daha zor hale gelse bile daha güçlü atışlar yapabilmenizi sağlar.

Daha Fazlası Daha Azı

BİLEŞENLER / TAVSİYELER

BİLEŞENLER
Raket kafa alanı
51.00% Karbon Fiber (CF), 41.00% Epoksi, 08.00% Ahşap
Raket tutma yeri
100.00% Poliüretan
Raket kordajı
100.00% Poliamit 6 (PA6)
Bumper Grommet
100.00% Poliamit 6 (PA6)
Elcik
100.00% Poliüretan
Raket sap tabanı
100.00% Poliamit
Saklama önerisi Ani ısı değişimlerinden uzak tutun.

ÜSTLENDİKLERİMİZ

2001 yılında Coupe Davis kupasını kazanan ve önceden Dünya sıralamasında 17. sırada olan Nicolas Escudé Artengo TR560 raketin geliştirilmesine ve onaylanmasına katkı sağlamıştır.
Ürün testi Artengo TR560 raket kulüplerde 3. ve 4. seride tenis oynayan kullanıcılar tarafından saatlerce test edilmiştir. Rahatlığı ve güç ile kontrol arasında sunduğu uyumu ile onaylanmıştır.
Garanti 2 Yaş

YORUMLARINIZ

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM