Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
OXELO

Uzun mesafeli sürüşler için idealdir.

Referans numarası : 8128722

TOWN5 XL SCOOTER

ŞEHİRDE ORTA - UZUN MESAFELİ KULLANIMLAR İÇİN TASARLANDI. Boy: 1m 45 cm - 1m 85 cm. Maks. ağırlık: 100 kg. 5km'ye kadar seyahatlar için idealdir. 3 kat daha hızlı gidin ve yürürken katettiğinizden 3 kat daha fazla mesafe katedin.

Renk : KOYU GRİ

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Bu scooter için geçerli olan güvenlik kuralları nelerdir?

DİKKAT, her zaman destek ekipmanları ile birlikte kullanılması gerekmektedir (kask, dizlik ve dirseklik). Ciddi kazaların büyük bir kısmı ilk aylarda gerçekleşir, her türlü acil durumda ve hava durumu ne olursa olsun (özellikle yerler ıslakken) hız ve frenlemeyi kontrol etmek için temel hareketleri öğrenmeye zaman ayırın.

Oxelo Town 5 XL scooter'ın kayma kalitesi nasıldır?

Kullanım performansını artırmak amacıyla, yetişkinler için tasarladığımız bu scooter'a YÜKSEK YAYLANMA kapasitesine sahip 200 mm çapında geniş POLİÜRETAN lastik tekerlekler ekledik. Büyük tekerlekler daha az efor harcayarak daha kolay yol almanızı sağlar. ABEC 5 rulmanları sayesinde artan kayma kalitesi response'u sınırlar ve daha az yorgunluk hissetmenizi sağlar.

Town 5 XL scooter'da neler bulunur?

Arka tekerlek üzerindeki uzun ve kavrama sağlayan fren, çift işlevli çamurluğu sayesinde her türlü sıçramaya karşı koruyarak etkili fren yapabilmeyi sağlar.

Aydınlatma mevcut mu? Bu scooter ile neler yapılabilir?

La Town 5 XL scooter'ın, "VIOO CLIP 500 B'TWIN" (ayrı satılır) tipi Led aydınlatma takmak için arka çamurluğunda ve öndeki elcikler üzerinde bir sabitleme sistemi bulunur.

Town 5 XL scooter'ı kullanmak kolay mıdır?

Yüksekliği ayarlanabilir gidonu sayesinde kontrol kolaylığı sağlar. Kademeli gidonu, kolayca yüksekliğini ayarlamanızı ve her ayarlamada gidonu aynı yerde tekrar konumlandırmanızı sağlar.
Town 5 XL scooter'ı askısı sayesinde kolayca taşıyabilirsiniz (dahildir). Durmanız mı gerekiyor? Yanda bulunan park ayağı sayesinde istediğiniz yerde kolayca park edin.

Town 5 XL scooter'ın ağırlığı ne kadardır?

4,7 kg.

Scooter'ımın kullanım ömrünü uzatmak için neler yapmalıyım?

Scooter'ınızı kullanmadan önce ve kullandıktan sonra, anormal bir durum olup olmadığı, çatlayıp çatlamadığı veya kenarlarında kılçıkların oluşup oluşmadığını kontrol etmenizi öneriyoruz. Tekerlekler ve rulmanlar aşınan parçalardır. Düzenli kontrol etmeyi ve ihtiyaç anında değiştirmeyi unutmayın. DECATHLON mağazalarında bulunan atölyelerden sipariş verebileceğiniz yedek parçalar ile scooterınızın tamirini yapabilir ve kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

Ürünlerimiz nasıl test edilir?

Tüm scooterlarımız laboratuvarda test edilmiştir. Bu testler, aşınma testlerini de içeren scooter kullanımına yönelik avrupa standartlarının onaylanmasını sağlar (örneğin, katlama sistemini doğrulamak için bir makine, scooter'ı 10 000 defa katlar). Laboratuvarda yapılan bu testler daha sonra, saha testleri, bazı ölçümler ve test edenlerin görüşleri doğrultusunda ürünü zorlu bir sınavdan geçirerek tamamlanır. Sonuç: test edilmiş ve onaylanmış bir ürün.

Daha Fazlası Daha Azı
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Çerçeve
100.00% Alüminyum 6061
Yapı
30.00% Çelik, 70.00% Alüminyum 6061
Tekerlek
40.00% Poliüretan, 60.00% Polipropilen
Paketleme
100.00% Selüloz
El
100.00% Termoplastik Elastomer (TPE)
Vida
100.00% Çelik
Rulman
100.00% Çelik
Kaykay Zımparası
100.00% Termoplastik Elastomer (TPE)
Bakım önerileri Yıpranan tekerlekleri 200 mm çapında tekerleklerle değiştirin. Tamamen yıprandıktan sonra freni değiştirin. Yedek parçaları Decathlon mağazanızdaki atölyelerde bulabilirsiniz.
Saklama önerisi Nemden ve güneşten uzak bir yerde saklayın.
Uyarılar Çocuklar ve akrobatik hareketler için uygun değildir.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, spor scooter'ları için geçerli olan EN14619 Avrupa standartına uygundur.
Garanti Aşınabilecek parçalar (tekerlekler, rulmanlar, elcik, saplar, fren) hariç 2 yıl garantili.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM