100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
OXELO

Süspansiyonları ile çok rahattır. Kolay katlanır.

Referans numarası : 8329371

TOWN 9 EF SCOOTER

Orta uzunluktaki mesafelerde (2 - 5 km) düzenli olarak gezinti yapanlar için tasarlandı. Boy: 1m45 - 1m95 Maks. ağırlık: 100 kg. Tasarımcılarımız şehirde gezmenizi kolaylaştırdı! Şehirde yapacağınız gezintileriniz için rahatlık ve hızı seçin: scooter ile seyahat etmek yürüyerek seyahat etmeye göre 3 kat daha hızlıdır.

Renk : BEYAZ

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Town 9 scooter kullanımı için özellikle uyulması gereken güvenlik talimatları nelerdir?

Scooter'ın her zaman destek ekipmanları ile birlikte kullanılması gerekmektedir (kask, dizlik ve dirseklik). Ciddi kazaların büyük bir kısmı ilk aylarda gerçekleşir: her türlü acil durumda ve hava durumu ne olursa olsun (özellikle yerler ıslakken) hız ve frenlemeyi kontrol etmek için temel hareketleri öğrenmeye zaman ayırın.

Scooter'ı nasıl katlayıp açabilirim?

Ellerinizi kullanmadan sadece bir saniyede! Nasıl mı? Platform kısmı önünüzde kalacak şekilde scooter'ın önünde durun ve pedala basın: İşte bu kadar, Town 9 scooter'ınız bir saniyede katlanarak taşınmaya hazır hale geldi, size de talimatları okumak kaldı!

Oxelo TOWN 9 scooter, uzun mesafeli (2 - 5km) şehir gezintilerine uygun mudur?

Evet! Platformun üzerindeki kauçuk bir sap ve "avuç içine tam oturan" ultra rahat ergonomik elciklerle, yoldan kaynaklanan sarsıntıları azaltarak mükemmel rahatlık sağlar. TOWN 9 yetişkin scooter'a, şehirde gezinirken uyarı verebilmek için bir korna eklenmiştir. Son olarak, yüksekliği ayarlanabilir gidonu sayesinde kontrol kolaylığı sağlar.

Oxelo Town 9 scooter'ın kayma kalitesi nasıldır?

Kullanım performansını artırmak amacıyla, yetişkinler için tasarladığımız bu scooter'a YÜKSEK YAYLANMA kapasitesine sahip 200 mm çapında geniş PU lastik tekerlekler ekledik. Büyük tekerlekler daha az efor harcayarak daha kolay yol almanızı sağlar. ABEC 7 rulmanlar, yorgunluğu azaltmak için response'u artırarak mükemmel bir kayma kalitesi sunar.

Town 9 scooter'ın ağırlığı ne kadardır?

"Trolley" modu sayesinde kolayca taşınabilen 6,4 kg scooter: aynı zamanda katlanabilir ve bir valiz gibi sürüklenebilir.

Town 9 scooter'ın taşıyabildiği maksimum ağırlık ne kadardır?

100 kg.

Town 9 scooter kullanımı için gereken güvenlik kuralları nelerdir?

Scooter'ı kullanmadan önce ve kullandıktan sonra, anormal bir durum olup olmadığı, çatlayıp çatlamadığı veya kenarlarında kılçıkların oluşup oluşmadığını kontrol etmenizi öneriyoruz

Gidon kısmının gevşemesi durumunda ne yapılabilir?

Yol tümsekleri ile "sarsıntı" ve titreşimler nedeniyle bazı parçaların gevşemesi doğaldır.
Vidaları DECATHLON atölyelerinde sıktırabilir veya tamamen scooter parçalarına uygun, ürünle birlikte satılan alyan anahtarı ile kendiniz de sıkabilirsiniz.

Ürünlerimiz nasıl test edilir?

Tüm scooterlarımız laboratuvarda test edilmiştir. Bu testler, aşınma testlerini de içeren scooter kullanımına yönelik avrupa standartlarının onaylanmasını sağlar (örneğin, katlama sistemini doğrulamak için bir makine, scooter'ı 10 000 defa katlar). Laboratuvarda yapılan bu testler daha sonra, saha testleri, bazı ölçümler ve test edenlerin görüşleri doğrultusunda ürünü zorlu bir sınavdan geçirerek tamamlanır. Sonuç: test edilmiş ve onaylanmış bir ürün.

Scooter'ıma nasıl bakım yaparım?

Tekerlekler ve rulmanlar aşınan parçalardır. Düzenli kontrol etmeyi ve ihtiyaç anında değiştirmeyi unutmayın. DECATHLON mağazalarında bulunan atölyelerden sipariş verebileceğiniz yedek parçalar ile scooterınızın tamirini yapabilir ve kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, spor scooter'ları için geçerli olan EN14619 Avrupa standardına uygundur.
Garanti Aşınabilecek parçalar (tekerlekler, rulmanlar, elcik, saplar, fren) hariç 2 yıl garantili.
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM