Aralık Ayı Boyunca Tüm Bisikletlerde Kargo Bedava! Kışın Bisiklet Keyfine Devam Et!
OXELO

ŞEHİR AYAKLARINIZIN ALTINDA! RAHATLIĞI DA EKSTRA!

TOWN 9 EF SCOOTER

Orta mesafeli ve yoğun şehir gezintileri için tasarlandı. Boy: 1m45 - 1m95. Maks. ağırlık: 100 kg. EASYFOLD İLE ŞEHİR AYAKLARINIZ ALTINDA! RAHATLIĞI DA EKSTRA! Hızlı olduğu kadar kolay da, HER GÜN yürüyerek katettiğiniz mesafeyi MAKSİMUM RAHATLIKLA 3 kat daha hızlı kat edin.

Renk : BEYAZ

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8329371
TEKNİK BİLGİLER
GÜVENLİK TALİMATLARI

DİKKAT, her zaman destek ekipmanları ile birlikte kullanılması gerekmektedir (kask, dizlik ve dirseklik). CİDDİ KAZALARIN BÜYÜK BİR KISMI ilk aylarda gerçekleşir, her türlü acil durumda ve hava durumu ne olursa olsun (özellikle yerler ıslakken) hız ve frenlemeyi kontrol etmek için temel hareketleri öğrenmeye zaman ayırın.

"1 SANİYEDE" KATLANIR VE AÇILIR

Ellerinizi kullanmanıza gerek yok! Scooter 1 saniyede katlanır. Nasıl mı? Platform kısmı önünüzde kalacak şekilde scooter'ın önünde durun ve pedala basın: İşte bu kadar, Town 7 scooter'ınız bir saniyede katlanarak taşınmaya hazır hale geldi, size de talimatları okumak kaldı!

RAHATLIK

Bu TOWN 9 EF scooter'da, gidon ve ön kollardaki titreşimleri azaltmak için ön tarafında süspansiyon bulunur. Bu scooter'ı, yoldan kaynaklanan sarsıntıları azaltarak maksimum rahatlık sağlayan platformun üzerindeki kauçuk bir elcikle donattık. Daha fazla güvenlik için TOWN 9 EF scooter'a bir korna eklenmiştir. Böylece, yayaları yürürken önceden uyarabilirsiniz.

FREN / ÇAMURLUK

TOWN 9 EF scooter'ın gidonunda kolay ve hızlıca ulaşabileceğiniz bir fren sistemi mevcuttur. Arka tekerlek üzerinde bulunan ikinci fren, çift işlevli çamurluğu sayesinde her türlü sıçramaya karşı koruma sunarak etkili fren yapabilmeyi sağlar. CİDDİ KAZALARIN BÜYÜK BİR KISMI ilk aylarda gerçekleşir, her türlü acil durumda ve hava durumu ne olursa olsun (özellikle yerler ıslakken) hız ve frenlemeyi kontrol etmek için temel hareketleri öğrenmeye zaman ayırın.

KAYMA KALİTESİ

Kullanım performansını artırmak amacıyla, yetişkinler için tasarladığımız bu scooter'a YÜKSEK YAYLANMA kapasitesine sahip 200 mm çapında geniş POLİÜRETAN lastik tekerlekler ekledik. Büyük tekerlekler daha az efor harcayarak daha kolay yol almanızı sağlar. ABEC 7 rulmanları sayesinde artan kayma kalitesi response'u sınırlar ve daha az yorgunluk hissetmenizi sağlar.

KONTROL EDİLEBİLİRLİK / AYARLAMA

Yüksekliği ayarlanabilir gidonu sayesinde kontrol kolaylığı sağlar. Kademeli gidonu, kolayca yüksekliğini ayarlamanızı ve her ayarlamada gidonu aynı yerde tekrar konumlandırmanızı sağlar.

ERGONOMİK KAVRAMA

Çok rahat olan ergonomik elcikleri, avuç içine tam oturur.

AĞIRLIK

6,4 kg ağırlığında olmasına rağmen TROLLEY modunda valiz gibi kolayca taşıyabilirsiniz.

MAKS. KULLANICI AĞIRLIĞI

100 kg.

GÜVEN İÇİNDE KAYIN

Scooter'ınızı kullanmadan önce ve kullandıktan sonra, anormal bir durum olup olmadığı, çatlayıp çatlamadığı veya kenarlarında kılçıkların oluşup oluşmadığını kontrol etmenizi öneriyoruz. Tekerlekler ve rulmanlar aşınan parçalardır. Düzenli kontrol etmeyi ve ihtiyaç anında değiştirmeyi unutmayın Satış sonrası hizmetlerden ve Decathlon mağazalarında bulunan atölyelerden sipariş verebileceğiniz yedek parçalar ile scooter tamirini yapabilir, kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, spor scooter'ları için geçerli olan EN14619 Avrupa standardına uygundur.
Garanti Aşınabilecek parçalar (tekerlekler, rulmanlar, elcik, saplar, fren) hariç 2 yıl garantili.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM