OXELO

ŞEHİR AYAKLARINIZIN ALTINDA! RAHATLIĞI DA EKSTRA!

Şehir Scooterları - TOWN 9 EF SCOOTER  OXELO
Şehir Scooterları

TOWN 9 EF SCOOTER - YETİŞKİN - TİTANYUM OXELO

OXELO
Yoğunluklu olarak orta mesafeli şehir gezintileri için tasarlandı. Boy: 1m45 - 1m95. Maks. ağırlık: 100 kg. EASYFOLD İLE ŞEHİR AYAKLARINIZ ALTINDA! RAHATLIĞI DA EKSTRA! Hızlı olduğu kadar kolay da, HER GÜN yürüyerek katettiğiniz mesafeyi MAKSİMUM RAHATLIKLA 3 kat daha hızlı kat edin.
Decathlon
549.99TL - %

549.99TL*
Dont écoparticipation: /

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
549.99TL  %
549.99TL*
Dont écoparticipation: /

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Referans numarası : 8240435
ÜRÜN AVANTAJLARI
Kullanımı kolaydır Yoğun kullanıma uygun "EASYFOLD" katlama/açma tasarımı ile 1 SANİYEDE hazır.
Taşıma kolaylığı Artık scooter taşımanıza gerek yok! TROLLEY modu ile kolayca taşıyabilirsiniz.
Fren kontrolü Bisikletlerde olduğu gibi gidon üzerinde ikinci bir freni mevcuttur!
Darbe emici Ön süspansiyonu sayesinde yolda sürerken oluşan titreşimleri emer.
Ayarlanabilir yapi Gidon yüksekliği 1m45 - 1m95 arasında istenilen şekilde ayarlanabilir.
Hırsızlığa karşı koruma Çalınmaya karşı asma kilit sistemine sahip tasarım (ayrı satılır).
Kirletmeme özelliği Ön ve arka çamurluk sıçramalara karşı koruma sağlar.
Bakım kolaylığı Satış Sonrası Hizmetlerde satılan bileşenler ile tamir edin ve bakım yapın.
TEKNİK BİLGİLER
Town 9 scooter kullanımı için özellikle uyulması gereken güvenlik talimatları nelerdir? Scooter'ın her zaman destek ekipmanları ile birlikte kullanılması gerekmektedir (kask, dizlik ve dirseklik). Ciddi kazaların büyük bir kısmı ilk aylarda gerçekleşir: her türlü acil durumda ve hava durumu ne olursa olsun (özellikle yerler ıslakken) hız ve frenlemeyi kontrol etmek için temel hareketleri öğrenmeye zaman ayırın.
Scooter'ı nasıl katlayıp açabilirim? Ellerinizi kullanmadan sadece bir saniyede! Nasıl mı? Platform kısmı önünüzde kalacak şekilde scooter'ın önünde durun ve pedala basın: İşte bu kadar, Town 7 scooter'ınız bir saniyede katlanarak taşınmaya hazır hale geldi, size de talimatları okumak kaldı!
Oxelo Town 9 scooter, uzun mesafeli (5km ve üzeri) şehir gezintilerine uygun mudur? Evet! Platformun üzerindeki kauçuk bir sap ve "avuç içine tam oturan" ultra rahat ergonomik elciklerle, yoldan kaynaklanan sarsıntıları azaltarak mükemmel rahatlık sağlar. TOWN 9 yetişkin scooter'a, şehirde gezinirken uyarı verebilmek için bir korna eklenmiştir. Son olarak, yüksekliği ayarlanabilir gidonu sayesinde kontrol kolaylığı sağlar.
Oxelo Town 9 scooter'ın kayma kalitesi nasıldır? Kullanım performansını artırmak amacıyla, yetişkinler için tasarladığımız bu scooter'a YÜKSEK YAYLANMA kapasitesine sahip 200 mm çapında geniş PU lastik tekerlekler ekledik. Büyük tekerlekler daha az efor harcayarak daha kolay yol almanızı sağlar. ABEC 7 rulmanlar, yorgunluğu azaltmak için response'u artırarak mükemmel bir kayma kalitesi sunar.
Town 9 scooter'ın ağırlığı ne kadardır? "Trolley" modu sayesinde kolayca taşınabilen 6,4 kg scooter: aynı zamanda katlanabilir ve bir valiz gibi sürüklenebilir.
Town 9 scooter'ın taşıyabildiği maksimum ağırlık ne kadardır? 100 kg.
Town 9 scooter kullanımı için gereken güvenlik kuralları nelerdir? Scooter'ı kullanmadan önce ve kullandıktan sonra, anormal bir durum olup olmadığı, çatlayıp çatlamadığı veya kenarlarında kılçıkların oluşup oluşmadığını kontrol etmenizi öneriyoruz
Gidon kısmının gevşemesi durumunda ne yapılabilir? Yol tümsekleri ile "sarsıntı" ve titreşimler nedeniyle bazı parçaların gevşemesi doğaldır.
Vidaları Decathlon atölyelerinde sıktırabilir veya tamamen scooter parçalarına uygun, ürünle birlikte satılan alyan anahtarı ile kendiniz de sıkabilirsiniz
Ürünlerimiz nasıl test edilir? Tüm scooterlarımız laboratuvarda test edilmiştir. Bu testler, aşınma testlerini de içeren scooter kullanımına yönelik avrupa standartlarının onaylanmasını sağlar (örneğin, katlama sistemini doğrulamak için bir makine, scooter'ı 10 000 defa katlar). Laboratuvarda yapılan bu testler daha sonra, saha testleri, bazı ölçümler ve test edenlerin görüşleri doğrultusunda ürünü zorlu bir sınavdan geçirerek tamamlanır. Sonuç: test edilmiş ve onaylanmış bir ürün.
Scooter'ıma nasıl bakım yaparım? Tekerlekler ve rulmanlar aşınan parçalardır. Düzenli kontrol etmeyi ve ihtiyaç anında değiştirmeyi unutmayın Decathlon mağazalarında bulunan atölyelerden sipariş verebileceğiniz yedek parçalar ile scooterınızın tamirini yapabilir ve kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Tekerlek
45.00% Poliüretan, 55.00% Polipropilen
Kadro
20.00% Çelik , 05.00% Polipropilen, 75.00% Alüminyum 6061
Bakım önerileri Scooter'ınızı kullanmadan önce ve sonra, anormal bir durum olup olmadığı, çatlayıp çatlamadığı veya kenarlarında kılçıkların oluşup oluşmadığını kontrol edin Tekerlekler ve rulmanlar aşınan parçalardır. Düzenli kontrol etmeyi ve ihtiyaç anında değiştirmeyi unutmayın Satış sonrası hizmetinden ve Decathlon mağazanızda bulunan atölyeden sipariş verebileceğiniz parçalarla tamirini yapabilir, kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. "TOWN scooter'ın bakımı nasıl yapılır" videolarımız için: youtube.com/oxelo
Saklama önerisi Nemden ve güneşten uzak bir yerde saklayın.
Uyarılar Akrobasi ve sıçramalar için uygun değildir Maks. 100 kg
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, spor scooter'ları için geçerli olan EN14619 Avrupa standardına uygundur.
Garanti Aşınabilecek parçalar (tekerlekler, rulmanlar, elcik, saplar, fren) hariç 2 yıl garantili.
BİRLİKTE ALINAN ÜRÜNLER
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI