OXELO

ŞEHİR AYAKLARINIZIN ALTINDA! RAHATLIĞI DA EKSTRA!

Şehir Scooterları Paten, Kaykay ve Scooter - TOWN 9 EF SCOOTER  OXELO - Scooter
Şehir Scooterları

TOWN 9 EF SCOOTER - YETİŞKİN - TİTANYUM OXELO

OXELO
Orta mesafeli ve yoğun şehir gezintileri için tasarlandı. Boy: 1m45 - 1m95. Maks. ağırlık: 100 kg. EASYFOLD İLE ŞEHİR AYAKLARINIZ ALTINDA! RAHATLIĞI DA EKSTRA! Hızlı olduğu kadar kolay da, HER GÜN yürüyerek katettiğiniz mesafeyi MAKSİMUM RAHATLIKLA 3 kat daha hızlı kat edin.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

549.99TL -  %

549.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Tahmini teslim tarihi: 24/08/2017
.
Referans numarası : 8240435
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Kullanımı kolaydır Yoğun kullanıma uygun "EASYFOLD" katlama/açma tasarımı ile 1 SANİYEDE hazır.
Taşıma kolaylığı Artık scooter kaldırmanıza gerek yok! TROLLEY modunda rahatça sürüklenebilir.
Fren kontrolü Bisikletlerde olduğu gibi gidon üzerinde ikinci bir freni mevcuttur!
Darbe emici Ön süspansiyonu sayesinde yolda sürerken oluşan titreşimleri emer.
Ayarlanabilir yapi Gidon yüksekliği 1m45 - 1m95 arasında istenilen şekilde ayarlanabilir.
Hırsızlığa karşı koruma Çalınmaya karşı asma kilit sistemine sahip tasarım (ayrı satılır).
Kirletmeme özelliği Ön ve arka çamurluk sıçramalara karşı koruma sağlar.
Bakım kolaylığı Satış Sonrası Hizmetlerde satılan bileşenler ile tamir edin ve bakım yapın.
ÖZELLİKLERİ
Ağırlık
5,4kg
Süspansiyon
Var
Mesafe
2 - 5 km
TEKNİK BİLGİLER
GÜVENLİK TALİMATLARI DİKKAT, her zaman destek ekipmanları ile birlikte kullanılması gerekmektedir (kask, dizlik ve dirseklik). CİDDİ KAZALARIN BÜYÜK BİR KISMI ilk aylarda gerçekleşir, her türlü acil durumda ve hava durumu ne olursa olsun (özellikle yerler ıslakken) hız ve frenlemeyi kontrol etmek için temel hareketleri öğrenmeye zaman ayırın.
"1 SANİYEDE" KATLANIR VE AÇILIR Ellerinizi kullanmanıza gerek yok! Scooter 1 saniyede katlanır. Nasıl mı? Platform kısmı önünüzde kalacak şekilde scooter'ın önünde durun ve pedala basın: İşte bu kadar, Town 7 scooter'ınız bir saniyede katlanarak taşınmaya hazır hale geldi, size de talimatları okumak kaldı!
RAHATLIK Bu TOWN 9 EF scooter'da, gidon ve ön kollardaki titreşimleri azaltmak için ön tarafında süspansiyon bulunur. Bu scooter'ı, yoldan kaynaklanan sarsıntıları azaltarak maksimum rahatlık sağlayan platformun üzerindeki kauçuk bir elcikle donattık. Daha fazla güvenlik için TOWN 9 EF scooter'a bir korna eklenmiştir. Böylece, yayaları yürürken önceden uyarabilirsiniz.
FREN / ÇAMURLUK TOWN 9 EF scooter'ın gidonunda kolay ve hızlıca ulaşabileceğiniz bir fren sistemi mevcuttur. Arka tekerlek üzerinde bulunan ikinci fren, çift işlevli çamurluğu sayesinde her türlü sıçramaya karşı koruma sunarak etkili fren yapabilmeyi sağlar. CİDDİ KAZALARIN BÜYÜK BİR KISMI ilk aylarda gerçekleşir, her türlü acil durumda ve hava durumu ne olursa olsun (özellikle yerler ıslakken) hız ve frenlemeyi kontrol etmek için temel hareketleri öğrenmeye zaman ayırın.
KAYMA KALİTESİ Kullanım performansını artırmak amacıyla, yetişkinler için tasarladığımız bu scooter'a YÜKSEK YAYLANMA kapasitesine sahip 200 mm çapında geniş POLİÜRETAN lastik tekerlekler ekledik. Büyük tekerlekler daha az efor harcayarak daha kolay yol almanızı sağlar. ABEC 7 rulmanları sayesinde artan kayma kalitesi response'u sınırlar ve daha az yorgunluk hissetmenizi sağlar.
KONTROL EDİLEBİLİRLİK / AYARLAMA Yüksekliği ayarlanabilir gidonu sayesinde kontrol kolaylığı sağlar. Kademeli gidonu, kolayca yüksekliğini ayarlamanızı ve her ayarlamada gidonu aynı yerde tekrar konumlandırmanızı sağlar.
ERGONOMİK KAVRAMA Çok rahat olan ergonomik elcikleri, avuç içine tam oturur.
AĞIRLIK 6,4 kg ağırlığında olmasına rağmen TROLLEY modunda valiz gibi kolayca taşıyabilirsiniz.
MAKS. KULLANICI AĞIRLIĞI 100 kg.
GÜVEN İÇİNDE KAYIN Scooter'ınızı kullanmadan önce ve kullandıktan sonra, anormal bir durum olup olmadığı, çatlayıp çatlamadığı veya kenarlarında kılçıkların oluşup oluşmadığını kontrol etmenizi öneriyoruz. Tekerlekler ve rulmanlar aşınan parçalardır. Düzenli kontrol etmeyi ve ihtiyaç anında değiştirmeyi unutmayın Satış sonrası hizmetlerden ve Decathlon mağazalarında bulunan atölyelerden sipariş verebileceğiniz yedek parçalar ile scooter tamirini yapabilir, kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Tekerlek
45.00% Poliüretan, 55.00% Polipropilen
Kadro
20.00% Çelik , 05.00% Polipropilen, 75.00% Alüminyum 6061
Bakım önerileri Scooter'ınızı kullanmadan önce ve sonra, anormal bir durum olup olmadığı, çatlayıp çatlamadığı veya kenarlarında kılçıkların oluşup oluşmadığını kontrol edin Tekerlekler ve rulmanlar aşınan parçalardır. Düzenli kontrol etmeyi ve ihtiyaç anında değiştirmeyi unutmayın Satış sonrası hizmetinden ve Decathlon mağazanızda bulunan atölyeden sipariş verebileceğiniz parçalarla tamirini yapabilir, kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. "TOWN scooter'ın bakımı nasıl yapılır" videolarımız için: youtube.com/oxelo
Saklama önerisi Nemden ve güneşten uzak bir yerde saklayın.
Uyarılar Akrobasi ve sıçramalar için uygun değildir Maks. 100 kg
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, spor scooter'ları için geçerli olan EN14619 Avrupa standardına uygundur.
Garanti Aşınabilecek parçalar (tekerlekler, rulmanlar, elcik, saplar, fren) hariç 2 yıl garantili.
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM