OXELO
Referans numarası : 8239005

TOWN 7EF SCOOTER

4.7/5
Orta mesafeli ve uzun yollarda kullanmak için tasarlanmıştır. Boy: 1m45-1m95. ŞEHİR AYAKLARINIZ ALTINDA! 200mm çapında büyük tekerlekli yeni Town 7Easyfold'la 3 kat daha hızlı.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

ÜSTLENDİKLERİMİZ

Ürün testi Bu scooter EN14619 Avrupa scooter spor normlarına uygundur.
Garanti 2 yıl (yıpranan tekerlek, rulman, grip, elcik ve fren hariç)

TEKNİK BİLGİLER

Town 7 scooter kullanımı için özellikle uyulması gereken güvenlik talimatları nelerdir?

Scooter'ın her zaman destek ekipmanları ile birlikte kullanılması gerekmektedir (kask, dizlik ve dirseklik). Ciddi kazaların büyük bir kısmı ilk aylarda gerçekleşir: Her türlü acil durumda ve hava durumu ne olursa olsun (özellikle yerler ıslakken) hız ve frenlemeyi kontrol etmek için temel hareketleri öğrenmeye zaman ayırın.

Scooter'ı nasıl katlayıp açabilirim?

Ellerinizi kullanmadan sadece bir saniyede! Nasıl mı? Platform kısmı önünüzde kalacak şekilde scooter'ın önünde durun ve pedala basın: İşte bu kadar, Town 7 scooter'ınız bir saniyede katlanarak taşınmaya hazır hale geldi, size de talimatları okumak kaldı!

Oxelo'nun bu scooter'ının kayma kalitesi nasıldır?

Bu yetişkin scooter'ına yüksek yaylanma kapasitesine sahip 200 mm çapında geniş PU lastik tekerlekler ekledik. Büyük tekerlekler daha az efor harcayarak daha kolay yol almanızı sağlar. ABEC 5 rulmanları sayesinde artan kayma kalitesi response'u sınırlar ve daha az yorgunluk hissetmenizi sağlar.

Scooter'ıma nasıl bakım yaparım?

Tekerlekler ve rulmanlar aşınan parçalardır. Düzenli kontrol etmeyi ve ihtiyaç anında değiştirmeyi unutmayın Decathlon mağazalarında bulunan atölyelerden sipariş verebileceğiniz yedek parçalar ile scooterınızın tamirini yapabilir ve kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Oxelo YouTube kanalımızda önerilerimizi ve eğitim videolarımızı bulabilirsiniz.

Oxelo Town 7 scooter, uzun mesafeli (5km ve üzeri) şehir gezintilerine uygun mudur?

TOWN 7 EF modelinden alınan ergonomik sapların yanı sıra bu modelde platformun üzerinde yer alan ve yoldan kaynaklanan sarsıntıları azaltarak maksimum rahatlık sağlayan kauçuk bir elcik bulunmaktadır. TOWN 7 yetişkin scooter'a, şehirde gezinirken uyarı verebilmek için bir korna eklenmiştir. Son olarak, yüksekliği ayarlanabilir gidonu sayesinde kontrol kolaylığı sağlar.

Frenler ve çamurluk: şehirde gezinti için kullanışlıdır

Bu scooter biri gidonda biri arka tekerlekte olmak üzere iki frene sahiptir.
Uzun ve saran yapıdaki bu çamurluk, ayakla fren yapma görevi de görür.

Town 7 scooter'ın ağırlığı ne kadardır?

"Trolley" modu sayesinde kolayca taşınabilen 5,1 kg scooter: aynı zamanda katlanabilir ve bir valiz gibi sürüklenebilir.

Town 7 scooter'ın taşıyabildiği maksimum ağırlık ne kadardır?

100 kg.

Town 7 scooter kullanımı için gereken güvenlik kuralları nelerdir?

Scooter'ı kullanmadan önce ve kullandıktan sonra, anormal bir durum olup olmadığı, çatlayıp çatlamadığı veya kenarlarında kılçıkların oluşup oluşmadığını kontrol etmenizi öneriyoruz

Gidon kısmının gevşemesi durumunda ne yapılabilir?

Yol tümsekleri ile "sarsıntı" ve titreşimler nedeniyle bazı parçaların gevşemesi doğaldır.
Vidaları DECATHLON atölyelerinde sıktırabilir veya tamamen scooter parçalarına uygun, ürünle birlikte satılan alyan anahtarı ile kendiniz de sıkabilirsiniz

Ürünlerimiz nasıl test edilir?

Tüm scooterlarımız laboratuvarda test edilmiştir. Bu testler, aşınma testlerini de içeren scooter kullanımına yönelik avrupa standartlarının onaylanmasını sağlar (örneğin, katlama sistemini doğrulamak için bir makine, scooter'ı 10 000 defa katlar). Laboratuvarda yapılan bu testler daha sonra, saha testleri, bazı ölçümler ve test edenlerin görüşleri doğrultusunda ürünü zorlu bir sınavdan geçirerek tamamlanır. Sonuç: test edilmiş ve onaylanmış bir ürün.

Daha Fazlası Daha Azı

BİLEŞENLER / TAVSİYELER

BİLEŞENLER Yüzey, eğimli boru ve direksiyon 6061 alüminyumdur.Hem çok hafiftir hem de paslanmaz. PU kauçuk tekerlek. 5 km'ye kadar kısa mesafeler için uygun 200mm çapında tekerlekler.Performansı yüksek PU tekerlekler.ABEC 5 rulman kalitesi sayesinde yorgunluk hissi yaratmaz.
Bakım önerileri Her sürüşten sonra herhangi bir hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Tekerlek ve rulman aşınan parçalardır.Kontrol etmenin yanında belli aralıklarla bu parçaları değiştiriniz.Decathlon mağazalarından temin edebileceğiniz yedek parçalar ve atölye hizmetiyle scooter bakımını ihmal etmeyiniz. "TOWN scooter'ın bakımı nasıl yapılır" görmek için tıklayın: youtube.com/oxelo
Saklama önerisi Nemden ve güneşten uzak kuru bir yerde saklayın.
Uyarılar Akrobasi ve sıçrama hareketleri için uygun değildir. Maks 100 kg

ÜSTLENDİKLERİMİZ

Ürün testi Bu scooter EN14619 Avrupa scooter spor normlarına uygundur.
Garanti 2 yıl (yıpranan tekerlek, rulman, grip, elcik ve fren hariç)

YORUMLARINIZ

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM