100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
OXELO

Darbeleri emen 2 süspansiyonlu yapı.

TOWN 7 XL SCOOTER

Orta mesafeli ve uzun yollarda kullanmak için tasarlanmıştır. Boy: 1m45-1m95. Maks. ağırlık : 100 kg. Darbeleri emen 2 süspansiyonlu yapı. Orta ve uzun mesafe için uygun scooterYürüyerek gitmeye göre 3 kat daha fazla yol alırsınız.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8129077
TEKNİK BİLGİLER
GÜVENLİK TALİMATLARI

DİKKAT, scooter'ın her zaman destek ekipmanları ile birlikte kullanılması gerekmektedir (kask, dizlik, dirseklik). CİDDİ KAZALARIN BÜYÜK BİR KISMI ilk aylarda gerçekleşir, her türlü acil durumda ve hava durumu ne olursa olsun (özellikle yerler ıslakken) hız ve frenlemeyi kontrol etmek için temel hareketleri öğrenmeye zaman ayırın.

KAYMA KALİTESİ

Kullanım performansını artırmak amacıyla, yetişkinler için tasarladığımız bu scooter'a YÜKSEK YAYLANMA kapasitesine sahip 200 mm çapında geniş POLİÜRETAN lastikli tekerlekler ekledik. Geniş tekerlekler daha az efor harcayarak daha kolay yol almanızı sağlar. ABEC 5 rulmanları sayesinde artan kayma kalitesi response'u sınırlar ve daha az yorgunluk hissetmenizi sağlar.

ÖN VE ARKA SÜSPANSİYON

Maksimum kullanım rahatlığı sağlaması ve ihtiyaçlarınızı karşılaması için Town 7 XL scooter'da iki adet süspansiyon bulunur: Ön ve arka süspansiyon. Bu süspansiyon sistemleri bozuk yollardan ve kaldırım geçişlerinden kaynaklanan rahatsızlıkları büyük ölçüde azaltır.

GİDON

3 kademeye ayarlanabilir gidon. Yönü ve çevreyi daha rahat bir şekilde kontrol edebilmek için düzenlendi.
Ergonomik gidon, özellikle bozuk zeminlerdeki sarsıntılara karşı ellerin rahat etmesini sağlar.

GRİP

Bu yeni TOWN 7 XL scooter'ı, yoldan kaynaklanan sarsıntıları azaltarak maksimum rahatlık sağlayan platform üzerindeki kauçuk bir elcikle donatıldı.

FREN / ÇAMURLUK

Arka tekerlek üzerindeki uzun ve kavrama sağlayan fren, çift işlevli çamurluğu sayesinde her türlü sıçramaya karşı koruyarak etkili fren yapabilmeyi sağlar. CİDDİ KAZALARIN BÜYÜK BİR KISMI ilk aylarda gerçekleşir, her türlü acil durumda ve hava durumu ne olursa olsun (özellikle yerler ıslakken) hız ve frenlemeyi kontrol etmek için temel hareketleri öğrenmeye zaman ayırın.

AĞIRLIK

5,5 kg.

Ürününüzün güvenliği

Scooter'ınızı kullanmadan önce ve kullandıktan sonra, anormal bir durum olup olmadığı, çatlayıp çatlamadığı veya kenarlarında kılçıkların oluşup oluşmadığını kontrol etmenizi öneriyoruz. Tekerlekler ve rulmanlar aşınan parçalardır. Düzenli kontrol etmeyi ve ihtiyaç anında değiştirmeyi unutmayın. Satış sonrası servisinden ve Decathlon mağazanızda bulunan atölyelerden sipariş verebileceğiniz parçalar ile scooter tamirini yapabilir, kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu scooter EN14619 Avrupa scooter spor normlarına uygundur.
Garanti 2 yıl (yıpranan tekerlek, rulman, grip, elcik ve fren hariç)
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM