OXELO Fins de serie

ŞEHİR AYAKLARINIZIN ALTINDA!

Şehir Scooterları Paten, Kaykay ve Scooter - TOWN 7 EF SCOOTER  OXELO - Scooter
Şehir Scooterları

TOWN 7 EF SCOOTER - YETİŞKİN - SİYAH OXELO

OXELO
Şehirde orta - uzun mesafeli kullanımlar için tasarlandı. Kullanıcı boyu: 1,45 m - 1,95 m. ŞEHİR AYAKLARINIZIN ALTINDA! 200 mm çapında büyük tekerlekli yeni TOWN 7 EASYFOLD ile 3 kat daha hızlı hareket edin.
Decathlon
419.99TL -14 %

359.99TL*
Dont écoparticipation: /

*Geçerli olan tarih aralığı: 24/04/2017 -

* au stoklar tükenene kadar !
419.99TL  %
419.99TL*
Dont écoparticipation: /

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Referans numarası : 8239046
ÜRÜN AVANTAJLARI
Kullanımı kolaydır Yoğun kullanıma uygun "EASYFOLD" katlama/açma tasarımı ile 1 SANİYEDE hazır.
Taşıma kolaylığı Artık scooter kaldırmanıza gerek yok! TROLLEY modunda rahatça sürüklenir.
Ayarlanabilir yapi Gidon yüksekliği 1m45 - 1m95 arasında istenilen şekilde ayarlanabilir.
Hırsızlığa karşı koruma Çalınmaya karşı asma kilit sistemine sahip tasarım (ayrı satılır).
Kirletmeme özelliği Önde ve arkada etkili çamurluk sistemi bulunur.
Kayış Performansı 2 adet 200 mm büyük PU lastik tekerlek. ABEC 5 rulmanlar. Arka tekerlekte fren
Bakım kolaylığı Satış Sonrası Hizmetlerde satılan bileşenler ile tamir edin ve bakım yapın.
TEKNİK BİLGİLER
GÜVENLİK TALİMATLARI DİKKAT, her zaman destek ekipmanları ile birlikte kullanılması gerekmektedir (kask, dizlik ve dirseklik). CİDDİ KAZALARIN BÜYÜK BİR KISMI ilk aylarda gerçekleşir, her türlü acil durumda ve hava durumu ne olursa olsun (özellikle yerler ıslakken) hız ve frenlemeyi kontrol etmek için temel hareketleri öğrenmeye zaman ayırın.
"1 SANİYEDE" KATLANIR VE AÇILIR Ellerinizi kullanmanıza gerek yok! Scooter 1 saniyede katlanır. Nasıl mı? Platform kısmı önünüzde kalacak şekilde scooter'ın önünde durun ve pedala basın: İşte bu kadar, TOWN 7 EF scooter'ınız bir saniyede katlanarak taşınmaya hazır hale geldi, size de talimatları okumak kaldı!
RAHATLIK Bu yeni TOWN 7 EF scooter'ı, TOWN 9 EF'den alınan ergonomik sapların yanı sıra, platformun üzerinde yer alan ve yoldan kaynaklanan sarsıntıları azaltarak maksimum rahatlık sağlayan kauçuk bir elcikle donattık.
FREN / ÇAMURLUK Arka tekerlek üzerinde bulunan fren, çift işlevli çamurluğu sayesinde her türlü sıçramaya karşı koruma sunarak etkili fren yapabilmeyi sağlar. CİDDİ KAZALARIN BÜYÜK BİR KISMI ilk aylarda gerçekleşir, her türlü acil durumda ve hava durumu ne olursa olsun (özellikle yerler ıslakken) hız ve frenlemeyi kontrol etmek için temel hareketleri öğrenmeye zaman ayırın.
KAYMA KALİTESİ Kullanım performansını artırmak amacıyla, yetişkinler için tasarladığımız bu scooter'a YÜKSEK YAYLANMA kapasitesine sahip 200 mm çapında geniş POLİÜRETAN lastik tekerlekler ekledik. Büyük tekerlekler daha az efor harcayarak daha kolay yol almanızı sağlar. ABEC 5 rulmanları sayesinde artan kayma kalitesi response'u sınırlar ve daha az yorgunluk hissetmenizi sağlar.
KONTROL EDİLEBİLİRLİK / AYARLAMA Yüksekliği ayarlanabilir gidonu sayesinde kontrol kolaylığı sağlar. Kademeli gidonu, kolayca yüksekliğini ayarlamanızı ve her ayarlamada gidonu aynı yerde tekrar konumlandırmanızı sağlar.
ERGONOMİK KAVRAMA Çok rahat olan ergonomik elcikleri, avuç içine tam oturur.
AĞIRLIK 5,1 ağırlığında olmasına rağmen TROLLEY modunda valiz gibi kolayca taşıyabilirsiniz.
MAKS. KULLANICI AĞIRLIĞI 100 kg.
GÜVEN İÇİNDE KAYIN Scooter'ınızı kullanmadan önce ve kullandıktan sonra, anormal bir durum olup olmadığı, çatlayıp çatlamadığı veya kenarlarında kılçıkların oluşup oluşmadığını kontrol etmenizi öneriyoruz. Tekerlekler ve rulmanlar aşınan parçalardır. Düzenli kontrol etmeyi ve ihtiyaç anında değiştirmeyi unutmayın Satış sonrası hizmetlerden ve Decathlon mağazalarında bulunan atölyelerden sipariş verebileceğiniz yedek parçalar ile scooter tamirini yapabilir, kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Yapı
15.00% Çelik , 05.00% Polipropilen, 80.00% Alüminyum 6061
Tekerlek
45.00% Poliüretan, 55.00% Polipropilen
Bakım önerileri Scooter'ınızı kullanmadan önce ve sonra, anormal bir durum olup olmadığı, çatlayıp çatlamadığı veya kenarlarında kılçıkların oluşup oluşmadığını kontrol edin. Tekerlekler ve rulmanlar aşınan parçalardır. Düzenli kontrol etmeyi ve ihtiyaç anında değiştirmeyi unutmayın Satış sonrası servisinden ve Decathlon mağazanızda bulunan atölyeden sipariş verebileceğiniz parçalarla tamirini yapabilir, kullanım ömrünü uzatabilirsiniz "TOWN scooter'ın bakımı nasıl yapılır" videolarımız için: youtube.com/oxelo
Saklama önerisi Nemden ve güneşten uzak bir yerde saklayın.
Uyarılar Akrobasi ve sıçramalar için uygun değildir. Maks. 100 kg
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, spor scooter'ları için geçerli olan EN14619 Avrupa standartına uygundur.
Garanti Aşınabilecek parçalar (tekerlekler, rulmanlar, elcik, saplar, fren) hariç 2 yıl garantili.
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI