OXELO Fins de serie

ŞEHİR AYAKLARINIZIN ALTINDA!

Şehir Scooterları Paten, Kaykay ve Scooter - TOWN 7 EF SCOOTER  OXELO - Scooter
Şehir Scooterları

TOWN 7 EF SCOOTER - YETİŞKİN - SİYAH OXELO

OXELO
Şehirde orta - uzun mesafeli kullanımlar için tasarlandı. Kullanıcı boyu: 1,45 m - 1,95 m. ŞEHİR AYAKLARINIZIN ALTINDA! 200 mm çapında büyük tekerlekli yeni TOWN 7 EASYFOLD ile 3 kat daha hızlı hareket edin.

Renk : SİYAH

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

419.99TL -14  %

359.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: 24/04/2017 -

** *Geçerli olan tarih aralığı: 23/04/2017 -

* au stoklar tükenene kadar !
** 23/04/2017 au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8239046
TEKNİK BİLGİLER
Güvenlik talimatları DİKKAT, her zaman destek ekipmanları ile birlikte kullanılması gerekmektedir (kask, dizlik ve dirseklik). CİDDİ KAZALARIN BÜYÜK BİR KISMI ilk aylarda gerçekleşir, her türlü acil durumda ve hava durumu ne olursa olsun (özellikle yerler ıslakken) hız ve frenlemeyi kontrol etmek için temel hareketleri öğrenmeye zaman ayırın.
"1 saniyede" katlanır ve açılır Ellerinizi kullanmanıza gerek yok! Scooter 1 saniyede katlanır. Nasıl mı? Platform kısmı önünüzde kalacak şekilde scooter'ın önünde durun ve pedala basın: İşte bu kadar, Town 7 scooter'ınız bir saniyede katlanarak taşınmaya hazır hale geldi, size de talimatları okumak kaldı!
Rahatlık Bu yeni TOWN 7 EF 2015 scooter'ı, TOWN 9 EF'den alınan ergonomik sapların yanı sıra, platformun üzerinde yer alan ve yoldan kaynaklanan sarsıntıları azaltarak maksimum rahatlık sağlayan kauçuk bir elcikle donattık.
Kayma kalitesi Kullanım performansını artırmak amacıyla, yetişkinler için tasarladığımız bu scooter'a YÜKSEK YAYLANMA kapasitesine sahip 200 mm çapında geniş POLİÜRETAN lastik tekerlekler ekledik. Büyük tekerlekler daha az efor harcayarak daha kolay yol almanızı sağlar. ABEC 5 rulmanları sayesinde artan kayma kalitesi response'u sınırlar ve daha az yorgunluk hissetmenizi sağlar.
Kontrol edilebilirlik Yüksekliği ayarlanabilir gidonu sayesinde kontrol kolaylığı sağlar.
Fren / Çamurluk Arka tekerlek üzerindeki uzun ve kavrama sağlayan fren, çift işlevli çamurluğu sayesinde her türlü sıçramaya karşı koruyarak etkili fren yapabilmeyi sağlar. CİDDİ KAZALARIN BÜYÜK BİR KISMI ilk aylarda gerçekleşir, her türlü acil durumda ve hava durumu ne olursa olsun (özellikle yerler ıslakken) hız ve frenlemeyi kontrol etmek için temel hareketleri öğrenmeye zaman ayırın.
Ağırlık 5,1 ağırlığında olmasına rağmen TROLLEY modunda valiz gibi kolayca taşıyabilirsiniz.
Maks. kullanıcı ağırlığı 100 kg.
Güven içinde kayın. Scooter'ınızı kullanmadan önce ve kullandıktan sonra, anormal bir durum olup olmadığı, çatlayıp çatlamadığı veya kenarlarında kılçıkların oluşup oluşmadığını kontrol etmenizi öneriyoruz. Tekerlekler ve rulmanlar aşınan parçalardır. Düzenli kontrol etmeyi ve ihtiyaç anında değiştirmeyi unutmayın Satış sonrası hizmetlerden ve Decathlon mağazalarında bulunan atölyelerden sipariş verebileceğiniz yedek parçalar ile scooter tamirini yapabilir, kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, spor scooter'ları için geçerli olan EN14619 Avrupa standartına uygundur.
Garanti Aşınabilecek parçalar (tekerlekler, rulmanlar, elcik, saplar, fren) hariç 2 yıl garantili.
BENZER ÜRÜNLER
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM