100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
NABAIJI

Uzun paletle ileri seviyel sporcular içindir.

Referans numarası : 8335482

Topfins Palet

Alt vücudunu çalıştırmak isteyen İLERİ SEVİYE yüzücüler için tasarlanmıştır. Uzun ve sert palet, hızlı yüzmek, kas ve kondüsyon gelişimi için idealdir. Kas çalışması yapmanızı ve dayanıklılığınızı arttırmanızı sağlar.

Renk : KOYU GRİ

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
YÜZME PALETİ NE İŞE YARAR ?

Palet, özellikle alt vücut bölgesini çalıştırmak için kullanılan bir ekipmandır. Palet, daha hızlı ve uzun süre yüzmeniz için idealdir.Kardiyo ve alt vücut kas güçlendirme çalışmasını aynı anda yapmanızı sağlar. ( Kalça ve bacaklar )

PALET UCU

UZUN PALET

Uzun paletler daha büyük hareketlerle yüzmenizi sağlayarak kas gücünüzü arttırır.

SERTLİK

SERT PALET

Sert plastik turuncu parçalar ile güçlendirilmiştir.
Palet ucu ne kadar sert ise o kadar kas gücüne ihtiyaç duyulur. İstediğiniz şekilde egzersiz yapmak için kendinize uygun sertlikteki ürünleri seçiniz. ( Kalp ritmi çalışmaları veya kas güçlendirme)

PALET GÖVDESİ

AYAĞI KAVRAMA

Ayağı tamamen saran bir palet; ayak hareketlerini daha rahat yapmanızı sağlar. (Güçlü hareketler için çok önemlidir) Bu yüzden palet almadan önce denemeniz ve ayağınıza en uygun modeli seçmeniz önemlidir. Deneme sırasında paletin ayağı tamamen kavradığından ve minumum boşluk olduğundan emin olun. ( Su girmesini engellemek için). Numara seçimi önemlidir.
2 farklı palet çeşidi bulunur : Kapalı ve açık.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM