NABAIJI

Çocuğunuz ile birlikte büyüyen kolluk - kemer.

 • Yüzme - TISWIN KOLLUK NABAIJI
 • Yüzme - TISWIN KOLLUK NABAIJI
 • Yüzme - TISWIN KOLLUK NABAIJI
 • Yüzme - TISWIN KOLLUK NABAIJI
 • Yüzme - TISWIN KOLLUK NABAIJI
 • Yüzme - TISWIN KOLLUK NABAIJI
 • Yüzme - TISWIN KOLLUK NABAIJI
 • Yüzme - TISWIN KOLLUK NABAIJI
 • Yüzme - TISWIN KOLLUK NABAIJI
 • Yüzme - TISWIN KOLLUK NABAIJI
 • Yüzme - TISWIN KOLLUK NABAIJI
 • Yüzme - TISWIN KOLLUK NABAIJI
 • Yüzme - TISWIN KOLLUK NABAIJI
Referans numarası : 8487869
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Yüzme

Tiswim Kolluk - Çocuk - Yeşil / Maymun Baskılı NABAIJI

NABAIJI
4.1/5

Renk : Neon lime / MAVİ

Decathlon
84.99TL - %

84.99TL*
Dont écoparticipation: / Tarihinden İtibaren

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
84.99TL  %
Eski Fiyat0.00TLYeni Fiyat84.99TL**
Dont écoparticipation: / Tarihinden İtibaren

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
* Bu fiyat tarihinden itibaren geçerlidir.
Mağaza Stoğuna Bak
Yüzmeyi keşfeden 15 - 30 kg ağırlığındaki çocuklar için tasarlandı. Modüler 3 parçası sayesinde Tiswim, yatay ve dikey pozisyonlardaki farklı yüzme aşamalarında seviyesi ne olursa olsun çocuğun yüzmesine yardımcı olur. Bir yetişkinin gözetimi altında kullanılmalıdır.

FAYDALARI

Psikomotor gelişimi destekler Ürünün kullanım şekline göre bacaklarda ve/veya kollarda hareket özgürlüğü.
Farklı kullanım çeşitleri Çocuğun yüzme seviyesine uygun olacak şekilde 3 farklı kullanım imkanı bulunur
Su üzerinde tutma özelliği EN 13138-1 standardına uygundur, 50 newton batmazlık seviyesi
Yumuşaklık Polyester iç yüzeyi ile daha yumuşaktır ve daha fazla rahatlık sağlar

ÜSTLENDİKLERİMİZ

Nabaiji Tiswim yenilikçi kolluk - kemer, yüzmeyi öğrenmeye yardımcı EN 13138-1 yüzerlik standardına uygundur. Bu ürün standardın üzerinde bir yüzerlik seviyesine sahip olmalıdır (Ürünün tamamı kullanıldığında 50 newton, sadece kolluklar kullanıldığında ise 25 newton olan bir standart için 30 newton).
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur. .
Garanti 2 Yıl

TEKNİK BİLGİLER

Bebek/çocuk su sporları çocukların psikomotor gelişimlerine eşlik eder.

Nabaiji bebek/çocuk su sporlarında 3 farklı deneyim sunar: Suyu keşfetme, yüzmeyi keşfetme ve dalmayı keşfetme
Her deneyime uygun farklı ürünler mevcuttur.
Yenilikçi kolluk - kemer "Suyu keşfetme" deneyimi için idealdir. Modüler oluşu sayesinde çocuğa suyu keşfetme aşamasında eşlik eder, çocuğun gelişimine göre azalan bir yüzerlik seviyesi sunar ve suyun içinde farklı yüzme pozisyonlarının keşfedilmesini sağlar.

Yenilikçi bir kolluk neden kullanılmalıdır?

Çocuğunuz için suyun üzerinde kalmayı sağlayabilecek ve yüzme seviyesine uygun yardımcı ürünün bulunması zor olduğundan, Nabaiji Tiswim adlı ürünü tasarladı. Bu yenilikçi kolluk modüler yapısıyla, çocuğunuzun suyun keyfini çıkarmasının yanı sıra güven içinde hareket etmesini ve ilk yüzme hareketlerini yapabilmesini sağlar.

Tiswim kolluk - kemerin 3 kullanım şekli nedir?

Adım 1/ Başlangıçta, Tiswim'in bütün parçaları kullanılır ( kolluklar + ön kemer)
Adım 2/ Dikey şekilde hareket etmeye başlamak için kolluklar tek başına kullanılır
Adım 3/ Sırtta tek başına yer alan kemer, yüzücü pozisyonunun keşfedilmesi (yatay) ve ilk yüzme hareketlerinin yapılmaya başlanması.

Kolluk - kemer göğüs pozisyonunda nasıl ayarlanır?

Karın bölümünü karnın üst kısmına yerleştirin, bu sayede ürün çocuğun göğüs bölgesinin alt bölümünü kavrayacaktır. Normal bir şekilde bağlayın, ürünü çocuğunuz giyerken şişirin, çok şişirmemeye dikkat edin. Kemer çocuğunuzun beden yapısına mükemmel uyum sağlayacaktır.

Kemeri karın pozisyonunda vücudun hangi bölgesine takmalıyım?

Karnın üst bölgesine kolayca yerleştirilir. Kolluk kemeri çocuğunuzun göğüs bölgesine yerleştirmemeye dikkat edin, aksi takdirde ürün çok yüksekte olacak ve yeterli kavramayı sağlamayacaktır. Suyun üstünde kalan bölümünün göğsünün alt kısmında kalabileceği alçak bir pozisyonu tercih edin.

Tiswim'in farklı bölümleri nasıl şişirilir?

Farklı gelişim seviyeleri farklı şişirme seviyelerini gerektirir.
Kolluklar her zaman maksimum seviyede şişirilmelidir. İkinci bölümünü ürün çocuğunuzun koluna takılıyken şişirin.
Kemerin karın pozisyonunda şişirilmesi çocuğunuzun boyuna ve vücut yapısına uygun olmalıdır.
Kemer sırt pozisyonunda kullanıldığında çocuğa giydirilmeden önce fazla şişirmemeye dikkat edilerek normal seviyede şişirilmelidir.

Karın bölgesinin şişirme seviyesini çocuğuma göre nasıl ayarlayacağım?

Herkesin vücut yapısı farklı olduğundan Tiswim'in karın bölümünün şişirme seviyesi çocuğun vücut yapısına göre ayarlanabilir.
Kemerin sıkma sistemini çocuğunuzun vücut yapısına mükemmel şekilde uyum sağlayabilmesi için ürünü şişirmeden önce çocuğunuza giydirerek ayarlayın. Ardından ürünü şişirin.

Ürünü karın pozisyonunda yerleştirdiğimde neden çocuğumun çenesine kadar çıkıyor?

Karın bölümü çoğu zaman çok fazla şişirilir ya da kemer yanlış şekilde yerleştirilir.
Kemeri çocuğunuzun karnının üst bölümüne düzgün bir şekilde yerleştirin ve karın bölgesini çocuğun vücut yapısına uygun olacak şekilde şişirin.

Çocuğum neden sırt üstü düşüyor?

Çocuğunuz arkaya doğru gidiyorsa bu durum karın bölgesinin hacminin vücut yapısına uygun olmadığı anlamına gelir.
Yenilikçi kolluk - kemerden tam anlamıyla faydalanabilmek için çocuğunuzun motor becerilerinin ve yüzme seviyesinin dengesini koruması ve başını dik tutabilmesi amacıyla yeterince gelişmiş olması gerekmektedir.
Çocuğunuz her zaman arkaya doğru düşüyorsa dengesini bulabilmesine yardımcı olmak adına karın bölgesinin şişirme seviyesini artırmaktan çekinmeyin.

Çocuğum neden öne doğru düşüyor?

Hayır, kolluklar doğru bir şekilde takılırsa çocuğunuz öne doğru düşmeyecektir. Yenilikçi kolluk - kemerden tam anlamıyla faydalanabilmek için çocuğunuzun motor becerilerinin ve yüzme seviyesinin dengesini koruması ve başını dik tutabilmesi amacıyla yeterince gelişmiş olması gerekmektedir.
Bu nedenle çocuğunuzun beden yapısı çok küçükse ve desteğe ihtiyaç duyuyorsa karın bölgesinin şişirme seviyesini suya biraz daha batacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Kolluk - kemer sırt pozisyonunda nasıl ayarlanır?

Üçüncü aşamada çocuk kemer sırtında takılıyken suyun içinde yatay durmayı keşfedebilir. Bu aşama için sırt bölümünün çok fazla olmamak kaydıyla uygun seviyede şişirilmesi ve ardından kemer çocuğa giydirilerek normal seviyede sıkılması gerekmektedir. Daha fazla rahatlık için koruma bölgelerini kayışların altına düzgün yerleştirmeyi unutmayın.

Kolluk kaynaklı tahrişler nasıl önlenir?

Su üstünde kalmaya yardımcı ürünler çocuğunuzun yaptığı antrenmanın seviyesine ve suyun içinde geçirdiği süreye göre tahriş oluşumuna neden olabilir. Bu rahatsızlığın önüne geçmek adına Tiswim yenilikçi kolluk - kemerin altına bir üst giyilmesini öneriyoruz.

Kolluğun havası neden iniyor?

Tüm kolluklarımız tek yönlü, kapaklı bir valfe sahiptir. Yine de kullanım sırasında ürünün havasının indiğini fark ederseniz tıpaların düzgün bir şekilde kapatıldığından ve tek yönlü tıpanın kapağının deforme olmadığından emin olmalısınız. Emin olmak için ürünü ilk kez şişirmeden önce sert bir şekilde bir kaç kez tekrar ederek tıpaları parmaklarınızla sıkın. Ardından ürünü maksimum seviyede şişirerek sibopun valfe düzgün yerleşmesini sağlayın.

Çocuğum Tiswim ile suya atlayabilir mi?

Evet ancak dikkat edin! Ürün doğru bir şekilde takıldı ve şişirildiyse çocuğunuz suya atlayabilir ve kollarında ya da çenesinde tahriş oluşmadan suyun keyfini çıkarabilir. Yine de suyun derinliğine dikkat edin, kolluklar yüzme yardımcısı ürünlerdir, çocuğunuz boyunu aşan derinlikteki sulara atlamamalıdır. Ürünün tüm parçaları kullanılırken çocuğunuz suya atlamaktan çekinmiyorsa daha fazla hareket özgürlüğü sağlamak için ürünün karın bölgesini çıkarabilirsiniz.

Çocuğum 15 kg altındaysa Tiswim kolluğu kullanabilir miyim?

Hayır, Tiswim yenilikçi kolluk güvenlik açısından 15 - 30 kg ağırlığındaki çocuklar için idealdir. Bu kilonun altındaki çocuklarda kolluk çok büyük olacak ve rahatça yüzmelerini önleyecektir. Bu nedenle hareketlerini kontrol edemeyecekler ve kendilerini toplamaya fırsatları olmadan arkaya ya da öne doğru düşeceklerdir. Ürünün kullanıma uygun kullanıcı ağırlığına dikkat edin.

Ağırlık

0,315 kg

Daha Fazlası Daha Azı

BİLEŞENLER / TAVSİYELER

BİLEŞENLER
İç kumaş
100.00% Polivinil Klorür (pvc) - ftalat içermez
Dış kumaş
50.00% Polyester, 50.00% Poliamit
Köpük
100.00% Polietilen
Tokalar
100.00% Polioksimetilen
Dokuma
100.00% Polipropilen
Bakım önerileri İlk kullanımdan önce yıkayın. Kuru temizleme yapmayın.
Saklama önerisi Güneş almayan kuru ve havadar bir yerde muhafaza edin.
Uyarılar Bir yetişkinin gözetimi altında kullanılmalıdır.
TAVSİYE KILAVUZU Ürün hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız Kullanım Kılavuzu

ÜSTLENDİKLERİMİZ

Nabaiji Tiswim yenilikçi kolluk - kemer, yüzmeyi öğrenmeye yardımcı EN 13138-1 yüzerlik standardına uygundur. Bu ürün standardın üzerinde bir yüzerlik seviyesine sahip olmalıdır (Ürünün tamamı kullanıldığında 50 newton, sadece kolluklar kullanıldığında ise 25 newton olan bir standart için 30 newton).
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur. .
Garanti 2 Yıl

BENZER ÜRÜNLER

YORUMLARINIZ

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM