100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Sıcak tutan ve su geçirmeyen deri bot.

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/997b62bfdb684ddbb7dbe444a63553bf.zip/index.html

TICHANKA Su Geçirmez Çocuk Botu

Soğuk havalarda yapılan yürüyüşlerde ayakları sıcak ve kuru tutmak için tasarlanmıştır. Deri bot, soğuk ve nemli havalarda ayağınızı sıcak tutar, su geçirmez ve nefes almasını sağlar.Ayakkabının ömrünü uzatan kauçuk taban

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8285111
TEKNİK BİLGİLER
Su geçirmezlik testleri

Laboratuarda ve arazide test edilmiştir. NOVADRY® konseptine sahip ayakkabılar su geçirmez ve nefes alır. İlk olarak ayakkabılar suya batırılarak hava baloncukları çıkıp çıkmadığı kontrol edilir. Bunun arkasından, ayakkabıların içine monte edilen yapay ayaklarla yürütülerek ayakkabının kuru kalıp kalmadığı kontrol edilir.

3 su geçirmezlik seviyesi

Su geçirmezlik testleri sırasında 3 seviye test edilmektedir: 2000 flexion (yaklaşık 2 saat yürüyüş), 4000 flexion (yaklaşık 4 saat yürüyüş) ve 8000 flexion (yaklaşık 8 saat yürüyüş). Bu kullanım testinden sonra, ürün kurur kurumaz eski su geçirmelik seviyesine kavuşur.

Ayakkabının su geçirmezlik seviyesi

Arpenaz 700 ayakkabı su geçirmezdir.(4000 flexion)

Isı yalıtım ölçümü

Önceden, ayakkabılarınızın, ayaklarınızı kaç dereceye karşı koruyabileceğini görmek pek kolay değildi. Artık bu mümkün! Quechua ayakkabılarının ısı limiti belirlenmiştir. Bir grup müşteri tarafından arazide ve laboratuarlarda yapılan testler aracılığıyla, ürettiğimiz ayakkabıların hareket halinde veya dinlenirken soğuğa karşı sağladığı korumayı ve kullanım derecelerini ölçüyoruz. Sıcaklık rahatlığı (100% memnuniyet ) ve sıcaklık limiti (70% memnuniyet).

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM