100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Çıkarılabilir cebi sayesinde çok pratiktir.

TEKERLEKLİ DALIŞ ÇANTASI - 100L

tüplü dalış, sualtı avcılığı ve serbest dalış yapanlar için tasarlandı. 100 litre hacimli, tekerlekli bu çanta ile eşyalarınızı kolayca taşıyabilirsiniz. Çıkarılabilir su geçirmez cebi sayesinde kuru kıyafetlerinizi ve ıslak ekipmanlarınızı ayrı ayrı koyabilirsiniz.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8112413
TEKNİK BİLGİLER
Kapasite

100 litrelik hacmi sayesinde tüplü dalış veya sualtı avcılığı ekipmanlarınıza uygun bu çantanın uzunluğu su altı dalış ekipmanlarınıza göre hesaplanarak tasarlanmıştır.

Ağırlık

Uçak seyahatlerinde bavul ağırlıkları daha çok problem teşkil eder: Örneğin Kızıl Deniz uçuşlarında 15 kg sınırı vardır. Bu sebeple, tekerlekli tüplü dalış çantanızın tasarımında hafiflik en önemli unsur olmuştur: bu çanta sayesinde tüm ekipmanlarınızı en hafif tekerlekli çanta ile taşıyacaksınız.

Su geçirmez çıkarılabilir cep

Kumaş cebine antrenmandan sonra nemli eşyalarınızı koyabilirsiniz (wetsuit, yelek...). Dikişsiz yapıdaki bu cep su geçirmezdir: böylece çantanızın zemini ve arabanız ıslanmaz. Yine de, su miktarının yoğunluğuna bağlı olarak, küçük miktarda su kumaştan sızabilir ve çantanızın zemininin hafif bir şekilde ıslanmasına neden olabilir.

Çanta boyutları

Çantanın genişliği metro ve trende turnike ve vagonların boyutları göz önünde bulundurularak hesaplanmış ve bu gibi taşıtlarda kullanılabilecek şekilde üretilmiştir.

Kişisel eşya bölmesi

Bu cebe ulaşmak çok kolaydır: genişliği elinizin kolayca girebileceği şekilde ayarlanmıştır. Cüzdanınızı koymanızın yanı sıra, halkasına anahtarlarınızı da takabilirsiniz: çabuk kaybolabilen anahtarlarınız için ideal aksesuar. Ayrıca, bu cebin içine seyahat belgelerinizi de yerleştirebilirsiniz: derinliği tren veya uçak biletini alacak şekilde tasarlanmıştır.

Taşıma sapları

Tekerlekli dalış çantasının sapları sünger eklemelidir böylece çantanızı omzunuzda taşıdığınız sırada büyük rahatlık sağlar.

900 denye

Daha yüksek yoğunluklu kumaştan oluşan çanta: sürtünmelerin daha fazla aşındırdığı zemin kısmındaki yoğun kumaş daha fazla dayanıklılık sağlar.

Matara bölmeleri

Dalış sırasında su kaybı yaşandığından, çantanın ana gövdesine ve sırt bölümüne kolayca ulaşabileceğiniz bir su şişesi taşımanız amacıyla cepler eklenmiştir. Böylece suyunuz her zaman elinizin altında olacak!

Kilit sistemi

Fermuarın ipleri kapatıldıktan sonra bir asma kilit takılarak daha güvenli hale getirilebilir.

Fermuarlı kapama sistemi

Bileşen konusunda en önemli uzmanlardan biri tarafından (YKK grup) üretilen fermuarlar paslanma karşıtı bir işlem görmüştür. Ürünün tutukluk yapmaması için en güvenli yol, ürünü düzenli olarak kullanmaktır: Uzun süre kullanmadığınız deniz suyuna maruz kalmış fermuarlar, kalitesi ne düzeyde olursa olsun tutukluk yapabilir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM