WED'ZE

Telefonunuzla ilgilenirken elleriniz üşümesin.

Doğa Yürüyüşü Eldivenleri - TAKE HEAT TOUCH İÇ ELDİVEN WED'ZE
Doğa Yürüyüşü Eldivenleri

TAKE HEAT TOUCH KAYAK İÇ ELDİVENİ - MOR WED'ZE

WED'ZE
Doukunmatik, esnek ve sıcak tutan eldiven arayışındaki sporcular için idealdir. Kayak pistinde bağlantıyı koparmayın! Telefonunuzla fotoğraf çekerken veya mesajlaşırken bu dokunmatik eldivenleri kullanın, elleriniz üşümesin.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8345277
TEKNİK BİLGİLER
ISI YALITIMI 3 lifli yapısı sayesinde sporunuz boyunca ellerinizi iyi bir biçimde sararak soğuktan korur.
DOKUNMATİK ETKİNLİK Akıllı telefonunuzu kullanmak için eldivenlerinizi çıkarıp takmaktan yoruldunuz mu? Take Heat Touch'la artık eldivenle telefon kullanabilirsiniz! Telefonun ekranı ve parmağın arasında kalan alanda özel bir kumaş kullanılmıştır ve bu kumaş telefonu kullanmak için artık parmağınızı değdirmenize gerek bırakmayacak!
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Tüm Wed'ze ürünleri, tasarım amaçlarına uygun gerçek kullanım koşullarında test edilmiştir. Karlı, soğuk ve kayak esnasında karşılaşılması olası tüm hava koşullarında denenmiştir. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, mühendisler ve modelistler, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Ürün testi Askıda muhafaza etmeye özen gösterin, katlamayın. Ürünü kaldırmadan önce, kuru ve havadar bir yerde tamamiyle kuruduğundan emin olun.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER