APTONIA
  • BARLAR, JELLER& SPOR SONRASI TÜM ÜRÜNLER - TAHIL BARI APTONIA - TÜM ÜRÜNLER
  • BARLAR, JELLER& SPOR SONRASI TÜM ÜRÜNLER - TAHIL BARI APTONIA - TÜM ÜRÜNLER
  • BARLAR, JELLER& SPOR SONRASI TÜM ÜRÜNLER - TAHIL BARI APTONIA - TÜM ÜRÜNLER
Referans numarası : 8518606
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
BARLAR, JELLER& SPOR SONRASI

Tahıl Barı - Muzlu Çikolatalı - 30 g APTONIA

APTONIA
4.7/5
4.7/5
Decathlon
Bu ürün sadece mağazalarda satilmaktadir Mağaza Stoğuna Bak
Bu tahıl barı koşarak ya da bisikletle yaptığınız 3 saatten kısa antrenmanlarınızda size enerji vermesi ve kendinizi iyi hissetmeniz için tasarlandı. Spor yaparken tüketebileceğiniz kaliteli bir tahıl barı mı arıyorsunuz? Antrenman öncesinde, sırasında ve sonrasında palm yağı içermeyen ve daha az içeriğe sahip, enerji veren ürünün tadını çıkarın.

Ürün Faydaları

Enerji verme özelliği Her bar muz aromasıyla 133 kcal, meyve aromasıyla 135 kcal enerji sağlar.
Açma / kapama kolaylığı Clak sistemi oldukça hızlıdır ve tahıl barını açarken zaman kaybetmezsiniz.
Bileşenler Bu ürün palm yağı içermez.
Taşıma kolaylığı Yeni ambalajı ile kolayca taşıyabilir ve açabilirsiniz!

Üstlendiklerimiz

Ürün testi Tahıl barı ürün gamı Aptonia tasarım laboratuvarlarında geliştirilmiştir.
30 test kullanıcısı antrenman sırasında her aromayı tatmaları için davet edilmiştir... Size sunduğumuz bu tahıl barını çok seveceksiniz!

Teknik bilgiler

Görüşleriniz dikkate alınarak yenilenen bir tarif:

Öncelikle size şeker tadı daha az olan bir tahıl barı sunuyoruz: Şeker tadını glikoz şurubunu pirinç şurubuyla değiştirerek ve tahıl barının çikolata kaplamasını incelterek azalttık.
Ardından tüm katkı maddelerini ve enerji vermeyen hatta bazı durumlarda kötülenen içeriklerin tamamını tariften çıkardık. Birkaç örnek: Sorbitolü, karamel aromasını, yağ asitlerinin sakkaroz esterlerini ve en önemlisi de palm yağını kullanmama kararı aldık!

Aptonia ürün müdürü Anne-Sophie kullanıcılarımıza daha sağlıklı, çevreye daha duyarlı ürünler sunma isteğimizi anlattı.

"Ürünün tarifine baktığımda mutfağımızda kullanmadığımız çoğu malzemeyi içerdiğini gördüm. Amacımız mutfaklarımızda bulunan malzemelere en yakın olan malzemeleri kullanmaktı. Konu spor takviyeleri olduğunda bazı katkı maddelerini kullanmamız kaçınılmazdı ancak biz hangi malzemeyi kullandığımızı ve kullanma nedenimizi biliyoruz. Sizi memnun eden ve spor kullanımına uygun bir ürün sunmak istedik. Ayrıca çevreye karşı daha duyarlı olma ve palm yağı kullanmama isteğimiz oldukça fazlaydı."

Uzmanlaştığımız bir tarif ne anlama gelir?

Ürünlerimizde hangi içerikleri kullandığımızı ve kullanma nedenimizi biliyoruz! %0,05'ten daha düşük bir oranla kullandığımız tokoferol özütü, palm yağının ayçiçeği yağı ile değiştirilmesinin ardından ürün içeriğine eklenmiştir ve oksitlenmeyi ve üründe acımsı tadı engeller. Tokoferol E vitamini açısından oldukça zengin olan doğal bir bitkisel yağ özütüdür.

Yepyeni bir tarif ve daha fazlası!

Daha sağlıklı, palm yağı içermeyen ve daha lezzetli yeni tarifin yanı sıra tahıl barlarımızı size daha kolay kullanabileceğiniz ve daha az yer kaplayacak şekilde sunuyoruz: Pakette 5 yerine 6 adet bar bulunmaktadır. Size daha kolay bir kullanım sunabilmek adına tedarikçimizle tahıl barlarının tek tek paketlenmesi konusunda çalışmalar yaptık. Sonucunda ise daha kolay ve rahat açılabilen bir ürün geliştirdik!

Tüm tahıl barlarımızın tatlarının bir hikayesi var.

"Neden yeni bir tarif kullanıyoruz? Daha sağlıklı, çevreye duyarlı, görüşlerinize ve antrenmanlarınıza uygun, bisiklet ya da su çantanızda taşıyabileceğiniz bir ürün sunmak için. Bu amaç doğrultusunda tasarım ekiplerimiz yeni formül konusunda çalışmalar yapmıştır. Hedef: en kaliteli ürünlerle daha fazla enerji sunmak.
Doğadaki tüm tatlarda olduğu gibi tarifimizi 400 kişiyle test ettik! Sonucunda ise daha sağlıklı, palm yağı içermeyen ve çok lezzetli bu barı geliştirdik!"

Ürün müdürü Anne-Sophie ve iletişim müdürü Clara, size önerilerini ve ürünün beğendikleri özelliklerini sunuyor:

"Bu tahıl barı düşük - orta yoğunluklu antrenmanlara uygundur. Hem spora hem de sağlığa uygun bir ürün geliştirmek istedik. Sporu sadece spor yapmak için değil, eğlenmek için de yapıyoruz! Antrenman öncesinde ve sonrasında tüketilebilmesinin yanı sıra tadını da çok seviyorum."
"Kaplamalı tahıl barının avantajı çoktur. Erimesini önlemek adına ürününüzü kutusunda ya da su çantasında taşımanız oldukça önemlidir."
Son sözler: "Yer fıstığı ve bitter çikolatalı kaplamasına bayılıyorum!"

Size bu tahıl barının bileşeni ve menşeinden bahsediyoruz.

Malzemeleri seçerken yürürlükteki yasalara uymaya dikkat ettik. Katkı maddelerini mümkün olduğunca azaltmaya çalışıyoruz. İçerikleri ve katkı maddelerini seçerken etik, çevresel ve sağlıkla ilgili sorunları göz önünde bulunduruyoruz. Bizler ürünlerimizi yavaş yavaş basit hale getirmek için uğraşıyoruz.Bu barlar İspanya'da üretilmiştir.

Besin Tablosu

Besin değerleri: 100g | 30g (=1 bar) Enerji değeri: 1864kJ - 444kcal | 559kJ - 133kcal Yağ: 17 g | 5,1 g Doymuş yağ asidi: 9,2 g | 2,8 g Karbonhidrat: 65 g | 20 g Şeker: 33 g | 9,9 g Besin lifleri: 3,9 g | 1,2 g Protein: 5,8 g | 1,7 g Tuz: 0,20 g | 0,06 g

Daha Fazlası Daha Azı

Bileşenler / tavsiyeler

Saklama önerisi Bu tahıl barı çikolata kaplıdır! Bu nedenle ısı kaynaklarından ve nemden uzakta muhafaza etmenizi öneriyoruz.
To fill up To fill up

Yorumlarınız

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM