APTONIA

Palm yağı içermeyen yeni tarif!

  • Triathlon Sporcu Besinleri - TAHIL BARI  APTONIA - SPORLAR
  • Triathlon Sporcu Besinleri - TAHIL BARI  APTONIA - SPORLAR
  • Triathlon Sporcu Besinleri - TAHIL BARI  APTONIA - SPORLAR
  • Triathlon Sporcu Besinleri - TAHIL BARI  APTONIA - SPORLAR
  • Triathlon Sporcu Besinleri - TAHIL BARI  APTONIA - SPORLAR
Referans numarası : 8518593
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Triathlon

Bitter Çikolata Kaplı Hindistan Cevizli Tahıl Barı - 6 X 30 G. APTONIA

APTONIA
4.8/5
Decathlon
14.99TL - %

14.99TL*
Dont écoparticipation: 83.28TL / Kg Tarihinden İtibaren

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
14.99TL  %
Eski Fiyat0.00TLYeni Fiyat14.99TL**
Dont écoparticipation: 83.28TL / Kg Tarihinden İtibaren

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
* Bu fiyat tarihinden itibaren geçerlidir.
Mağaza Stoğuna Bak
Tutkulu ekibimiz bu tahıl barını koşu ya da bisikletle yaptığınız 3 saatten kısa antrenmanlarınızda enerji vermesi ve kendinizi iyi hissetmeniz için tasarladı. Spor yaparken tüketebileceğiniz kaliteli bir tahıl barı mı arıyorsunuz? Antrenman öncesinde, sırasında ve sonrasında palm yağı içermeyen ve daha az içeriğe sahip, enerji veren ürünün tadını çıkarın.

ÜRÜN FAYDALARI

Enerji verme özelliği Aromasına göre 133kcal - 138kcal enerji verir (besin değerlerini inceleyin).
Açma / kapama kolaylığı Clak sistemi oldukça hızlıdır ve tahıl barını açarken zaman kaybetmezsiniz.
Taşıma kolaylığı Tahıl barınızı cebinizde kolayca taşıyabilirsiniz.
Bileşenler Bu ürün palm yağı içermez.

ÜSTLENDİKLERİMİZ

Aptonia çikolata kaplı tahıl barı test eden kullanıcılarımız tarafından onaylanmıştır.
Ürün testi Tüm Aptonia ürünlerimiz, sporcuların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için teknik ortaklarımız ve kullanıcılar tarafından test edilmiştir.

TEKNİK BİLGİLER

Görüşleriniz dikkate alınarak yenilenen bir tarif:

Öncelikle size şeker tadı daha az olan bir tahıl barı sunuyoruz: şeker tadını glikoz şurubunu pirinç şurubuyla değiştirerek ve tahıl barının çikolata kaplamasını incelterek azalttık.
Ardından tüm katkı maddelerini ve enerji vermeyen hatta bazı durumlarda kötülenen içeriklerin tamamını tariften çıkardık. Birkaç örnek: sorbitolü, karamel aromasını, yağ asitlerinin sakkaroz esterlerini ve en önemlisi de palm yağını kullanmama kararı aldık!

Aptonia ürün müdürü Anne-Sophie, kullanıcılarımıza daha sağlıklı, çevreye daha duyarlı ürünler sunma isteğimizi anlattı

"Ürünün tarifine baktığımda mutfağımızda kullanmadığımız çoğu malzemeyi içerdiğini gördüm. Amacımız mutfaklarımızda bulunan malzemelere en yakın olan malzemeleri kullanmaktı. Konu spor takviyeleri olduğunda bazı katkı maddelerini kullanmamız kaçınılmazdı ancak biz hangi malzemeyi kullandığımızı ve kullanma nedenimizi biliyoruz. Sizi memnun eden ve spor kullanımına uygun bir ürün sunmak istedik. Ayrıca çevreye karşı daha duyarlı olma ve palm yağı kullanmama isteğimiz oldukça fazlaydı."

Uzmanlaştığımız bir tarif ne anlama gelir?

Ürünlerimizde hangi içerikleri kullandığımızı ve kullanma nedenimizi biliyoruz! %0,05'ten daha düşük bir oranla kullandığımız tokoferol özütü, palm yağının ayçiçeği yağı ile değiştirilmesinin ardından ürün içeriğine eklenmiştir ve oksitlenmeyi önlerken ürüne acımsı bir tat sağlar. Tokoferol E vitamini açısından oldukça zengin olan doğal bir bitkisel yağ özütüdür.

Yepyeni bir tarif ve daha fazlası!

Daha sağlıklı, palm yağı içermeyen ve daha lezzetli yeni tarifin yanı sıra tahıl barlarımızı size daha kolay kullanabileceğiniz ve daha az yer kaplayacak şekilde sunuyoruz: pakette 5 yerine 6 adet bar bulunmaktadır. Size daha kolay bir kullanım sunabilmek adına tedarikçimizle tahıl barlarının tek tek paketlenmesi konusunda çalışmalar yaptık. Sonucunda ise daha kolay ve rahat açılabilen bir ürün geliştirdik!

Tüm tahıl barlarımızın tatlarının bir hikayesi var.

"Neden yeni bir tarif kullanıyoruz? Daha sağlıklı, çevreye duyarlı, görüşlerinize ve antrenmanlarınıza uygun, bisiklet ya da su çantanızda taşıyabileceğiniz bir ürün sunmak için. Bu amaç doğrultusunda tasarım ekiplerimiz yeni formül konusunda çalışmalar yapmıştır. Hedef: en kaliteli ürünlerle daha fazla enerji sunmak.
Doğadaki tüm tatlarda olduğu gibi tarifimizi 400 kişiyle test ettik! Sonucunda ise daha sağlıklı, palm yağı içermeyen ve çok lezzetli bu barı geliştirdik!"

Ürün müdürü Anne-Sophie, ve iletişim müdürü Clara, size önerilerini ve ürünün beğendikleri özelliklerini sunuyor:

"Bu tahıl barı düşük - orta yoğunluklu antrenmanlara uygundur. Hem spora hem de sağlığa uygun bir ürün geliştirmek istedik. Sporu sadece spor yapmak için değil eğlenmek için de yapıyoruz! Antrenman öncesinde ve sonrasında tüketilebilmesinin yanı sıra tadını da çok seviyorum."
"Kaplamalı tahıl barının avantajı çoktur. Erimesini önlemek adına ürününüzü kutusunda ya da su çantasında taşımanız oldukça önemlidir."
Son sözler: "Bitter çikolatalı ve yer fıstıklı kaplamasına bayılıyorum!"

Besin Tablosu

Besin değerleri: 100g | 30g (=1 bar)
Enerji değeri: 1922kJ - 459kcal | 577kJ - 138kcal
Yağ: 20g | 6,0g
doymuş yağ asidi: 13g | 3,9g
Karbonhidrat: 62g | 19g
şeker: 32g | 9,6g
Besin lifleri: 3,5g | 1,1g
Protein: 5,9g | 1,8g
Tuz: 0,21 g / 0,06 g

Daha Fazlası Daha Azı

BİLEŞENLER / TAVSİYELER

BİLEŞENLER Çikolata ve hindistan cevizi kaplı tahıl barı. İçindekiler: %30,5 tahıl (yulaf ezmesi*, buğday unu*, pirinç unu), %30 sütlü çikolata (şeker, kakao yağı, tam yağlı süt, kakao likörü, emülgatör: soya lesitini ve ayçiçeği, vanilya aroması), pirinç şurubu, %7 hindistan cevizi, ayçiçeği yağı, dekstroz, şeker, tuz, doğal aroma emülgatör: soya lesitini, antioksidan: tokoferol açısından zengin öz. Aşağıdaki ürünleri işleyen bir fabrikada üretilmiştir: SÜLFİTLER**, YER FISTIKLARI**, KABUKLU YEMİŞLER**. *GLUTEN içerir ** Alerjenler
Saklama önerisi Bu tahıl barı çikolata kaplıdır! Bu nedenle ısı kaynaklarından ve nemden uzakta muhafaza etmenizi öneriyoruz.
Uyarılar .

ÜSTLENDİKLERİMİZ

Aptonia çikolata kaplı tahıl barı test eden kullanıcılarımız tarafından onaylanmıştır.
Ürün testi Tüm Aptonia ürünlerimiz, sporcuların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için teknik ortaklarımız ve kullanıcılar tarafından test edilmiştir.

BİRLİKTE ALINAN ÜRÜNLER

YORUMLARINIZ

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM