ARTENGO

Dayanıklılık ve oyun hassasiyeti

Tenis Kordajları - TA 700 1,25MM ARTENGO - WHITE
  • Tenis Kordajları - TA 700 1,25MM ARTENGO - WHITE
  • Tenis Kordajları - TA 700 1,25MM ARTENGO - WHITE
  • Tenis Kordajları - TA 700 1,25MM ARTENGO - WHITE
  • Tenis Kordajları - TA 700 1,25MM ARTENGO - WHITE
Tenis Kordajları

TA 700 MONOFİLAMENT TENİS KORDAJI - 1,25MM - BEYAZ ARTENGO

ARTENGO
10 saatten az sürede kordajını parçalayan dayanıklılık ve oyunda rahatlık arayan ileri seviyedeki oyuncular için tasarlandı Artengo TA700 monofilament tenis kordajı, dayanıklılık ve oyunda rahatlık sağlar.
Kullanıcı değerlendirmesi
Decathlon
15.99TL - %

15.99TL*
Dont écoparticipation: /

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
15.99TL  %
15.99TL*
Dont écoparticipation: /

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Referans numarası : 8298828
ÜRÜN AVANTAJLARI
Yıpranmaya karşı dayanıklılık Kopolyester yapı kordajın kullanım ömrünü önemli derecede artırır.
Etki ve kontrol 1.25 mm’lik çapı daha güçlü falsolu vuruşlar yapabilmenizi sağlar.
Güç Bu kordaj, güçlü vuruşlar yapmanızı sağlayan eşsiz bir tel yapısına sahiptir
TEKNİK BİLGİLER
Hangi gerginlik seviyesi kullanılmalıdır? Orta seviyeli gerginlik (18 - 23 kg), daha fazla rahatlık, falsolu vuruşlar ve güç sağlar. Buna karşın, daha az top kontrolü ve hassasiyet sunar. Yüksek seviyeli gerginlik (23kg'den fazla), daha fazla hassasiyet ve top kontrolü sağlar. Buna karşın, tendon iltihabı oluşumuna dikkat edilmelidir. Ayrıca, daha az falsolu vuruşlar ve güç sunar.
Monofilament kordajlar Monofilament kordajlar için Decathlon size 19 - 22 kg arasındaki kordaj gerginliğini önermektedir. Yaralanmaları önlemek amacıyla 15 yaş altı çocuklar için monofilament kordajların kullanılması kesinlikle önerilmemektedir. Bu kordajlar, gerginliklerini çok çabuk kaybettikleri için en az 10 saatlik oyundan sonra kordajları parçalanan kullanıcılar için tasarlanmıştır.
Multifilament kordajlar Multifilament kordajlar için Decathlon size maksimum 25kg kordaj gerginliğini önermektedir. Bu kordajlar, tendon iltihabına karşı hassas olanlar, gençler ve daha az kordaj parçalayan kullanıcılar için önerilmektedir. Multifilament kordajlar gerginliklerini çok iyi korur.
Kordaj değişimi ne zaman yapılır? Raketinizin performansı, %50 çerçeveye ve %50 kordaja bağlıdır! Bu nedenle, üst seviyede bir kordaj yapısı seçmeye özen gösterin Çabuk kordaj parçalayanların, her parçalanmada kordajı değiştirmeleri gerekir Nadiren veya hiç kordaj parçalamayanlar için Decathlon, haftada oynan tenis sayısına eşit sayıda kordaj değişikliği yapmalarını öneriyor Örnek: Haftada 1 kere tenis oynuyorum o halde kordajımı yılda 1 değiştiriyorum Haftada 3 kere tenis oynuyorum o halde kordajımı yılda 3 kere değiştiriyorum
Decathlon'un önerisi nedir? Performansını etkileyeceği için yumuşak bir kordajı sertleştirmeye gerek yoktur. Gerginliği az bir kordaj, daha rahat bir oyun sunarak daha güçlü vuruşlar yapmanızı sağlayacaktır Oynanma nedeniyle kordaj parçalanmasa bile yıpranabilir. Esnekliğini ve temel özelliklerini kaybeder. Çap da oyun hassasiyetinde önemli bir rol oynar. Çap ne kadar ufak olursa, o kadar güçlü ve falsolu vuruşlar yaparsınız Çap ne kadar geniş olursa kordaj da o kadar dayanıklı ve etkili olur!
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER %100 Kopolyester
Uyarılar Ani ısı değişimlerinden uzak tutun.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ta 700 kordaj, Fransa’nın kuzey bölgesinde yer alan 2 kulüp ile kullanım testlerine tabi tutularak geliştirilmiştir ve piyasada yer alan en uygun fiyatlı ürün olabilmesi için karşılaştırılmış.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI