QUECHUA

Sybium sistemi ve access cebi rahatlığı

Doğa Yürüyüşü Çantaları Doğa Yürüyüşü - SYMBIUM ACCESS SIRT ÇANTASI-80L QUECHUA - Outdoor Ekipmanlar ve Aksesuarlar
//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/f44bc8c1b7404bd198f30a231161e86b.zip/index.html
Doğa Yürüyüşü Çantaları

SYMBIUM TREKKING SIRT ÇANTASI - ERKEK - 70+10 LİTRE - KOYU MAVİ QUECHUA

QUECHUA
Uzun süreli doğa yürüyüşü yapan ve ağır yükleri taşımak için rahat bir çantaya ihtiyacı olan kişiler için tasarlandı. Uzun süreli doğa yürüyüşü veya trekking için rahat taşıma sistemli sırt çantası: Symbium: Yürüyen kişinin hareketlerine uyum sağlayarak çantanın sallanmasını engeller. Çok kullanışlı access cep.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

549.99TL -  %

549.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü :
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : TL .
Referans numarası : 8300991
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Taşıma kolaylığı Hava alan süngerler ve erkek vücut yapısına uygun, symbium konseptli tasarım.
Çok gözlü Cepler: 3 dış,1 iç, 2 kemer Baton/kazma taşıma yerleri. Taban erişimli, bölmeli
Dayaniklilik 10 yıl garantili
Güçlendirilmiş kumaşı ve dikişleri ile oldukça sağlamdır.
Kapasite hacim: 70L + çantanın üstündeki cep 10 L. Ağırlık: 2,850 kg
Çevre dostu Kullanım ömrü karşılaştırması: Sırt çantası - sustainability.decathlon.com
ÖZELLİKLERİ
Trek süresi
2 - 7 gün
Hacim
60 litre
Teknoloji
Hareket özgürlüğü
Yağmur kılıfı
Dahildir.
TEKNİK BİLGİLER
Çantamı nasıl yerleştirmeliyim? Çantamı nasıl yerleştirmeliyim? En alta, uyku tulumunuzu yerleştirin. Sırta yakın kısma ağır eşyaları koyun (çadır, ocak, yiyecek). Giysileri bu malzemelerin etrafına yerleştirin. Zemin matı, kapağın altına yerleştirilebilir. Eğer iç kısımda çadıra yer kalmadıysa, çantanın altına yerleştirilebilir. Yağmurluğu ve poları kolay ulaşabileceğiniz bir yere koyun. Günlük "küçük" malzemeler ceplerde taşınabilir (güneş kremi, harita, gözlük...). Su çantası sırtta bulunan özel bölmesine konmalıdır.
Çantamı nasıl ayarlamalıyım? ÖNCELİKLE, tüm kayışları (askı, kemer, gergi perlonları) GEVŞETİN. ÇANTAYI TAKIN. 50 litre ve daha büyük çantalar için, KALÇA KISMINDA BULUNAN KEMERİ TAKIN (kalça kemiğini sarmalı) ve SIKIN. Daha küçük çantalarda, kemer bel çevresine takılmalıdır. OMUZ ASKILARINI SIKIN. Son olarak, GERGİ PERLONLARINI kendinize göre AYARLAYIN.
Çantamın sırt yüksekliğini nasıl ayarlamalıyım? Çanta için uygun olduğunu düşündüğünüz yüksekliği belirleyin ve çantayı buna göre ayarlayın (Bkz. "Çantamı nasıl ayarlamalıyım?"). Basendeki kemerle birlikte, askıları omuzlarınızın ön kısmını saracak ve gergi perlonlarını (bazı durumlarda yükseklikleri de ayarlanabilir) 45°'lik (yatay veya dikey olmamalıdır) açı oluşturacak şekilde takın. Denediğinizde, çantanın sırt kısmı çok kısa ya da uzun kalıyorsa uygun ayarı bulana kadar devam edin.
Symbium Access Sistemi Symbium Access sistemi, bel bölgesinde bulunan ayarlanabilir kemeri sayesinde hareket özgürlüğü sağlayan Symbium sisteminin avantajlarını içeren bir teknolojidir.
Ayrıca Access Sistemine de sahiptir: Önünüze alarak taşıyabileceğiniz 1 adet cebi bulunur: Bu sistem sayesinde, yürüyüş sırasında pek çok eşyaya kolayca ulaşabilir ve harita okuyabilirsiniz. Ayrıca ağırlığın bir kısmını ön tarafa aktarabilirsiniz: Böylece taşıyıcı biraz daha dik durabilir ve normale yakın bir duruş yakalayabilir.
Çantaların hacmi nasıl ölçülür? Bütün sırt çantalarının hacmi standart bir yöntem ile ölçülür: Çantanın ana bölmesi ve cepleri ufak toplarla doldurulur. Daha sonra, bu toplar, çok düşük oranda bir sapma ile eş değer hacmi litre bazında gösteren ölçekli bir kaba boşaltılır. Çantanın boş ağırlığı referans olarak alınır. Sonuçlarda küçük farklar olabilir.
10 yıl garanti, koşullar Garanti, ürünün normal yıpranma süreci ve kullanıcı hatasından oluşan hasarlar dışında kalan durumları kapsar. Bu 10 yıllık özel garanti, yalnızca ürünün ve kasa fişinin ibraz edildiği durumlarda geçerlidir. Ürün garanti kapsamındaysa ücretsiz olarak onarılır veya ikame ürünle değiştirilir. Bu özel garanti, ülke ve/veya devlet kanunlarında geçerli olan garanti koşullarından hariç tutulamaz.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. Çevresel performansa sahip en iyi ürünleri, kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.

Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Ana kumaş
100.0% Poliamit
Roba
100.0% Polyester
Astar
100.0% Polyester
Yıkama önerileri
Yok
Saklama önerisi Çantanızı kuru bir yerde saklayın.
Uyarılar Boyunuz kısaysa çantayı mağazada deneyerek satın alın.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm sırt çantalarımız, hedef kitlelerinden seçilen temsili kullanıcılar tarafından kullanım sırasında karşılaşabileceğiniz durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün müdürü bu temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Garanti 10 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
549.99TL
549.99TL
2
275.00TL
549.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
549.99TL
549.99TL
2
275.00TL
549.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
549.99TL
549.99TL
2
275.00TL
549.99TL