QUECHUA

Sybium sisteminin ve access cebinin rahatlığı

Doğa Yürüyüşü Çantaları Doğa Yürüyüşü - SYMBIUM ACCESS SIRT ÇANTASI-80L QUECHUA - Outdoor Ekipmanlar ve Aksesuarlar
//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/f44bc8c1b7404bd198f30a231161e86b.zip/index.html
Doğa Yürüyüşü Çantaları

SYMBIUM TREKKING SIRT ÇANTASI - ERKEK - 50+10 LİTRE - KOYU MAVİ QUECHUA

QUECHUA
Uzun süreli doğa yürüyüşü yapan ve ağır yükleri taşımak için rahat bir çantaya ihtiyacı olan kişiler için tasarlandı. Uzun süreli doğa yürüyüşü veya trekking için rahat taşıma sistemli sırt çantası: Symbium: Yürüyen kişinin hareketlerine uyum sağlayarak çantanın sallanmasını engeller. Çok kullanışlı access cep.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

549.99TL -  %

549.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 08/12/2016
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 7.5 TL .
Referans numarası : 8300991
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Taşıma kolaylığı Hava alan köpükler ve erkek vücut yapısına uygun tasarım: Symbium teknolojisi.
Çok gözlü Cepler: 3 dış,1 iç, 2 kemer Baton/kazma taşıma yerleri. Taban erişimli, bölmeli
Dayaniklilik 10 yıl garantili.
Kapasite İç hacmi 70 L, çantanın üst kısmındaki cebin hacmi 10 L. Ağırlık: 2,850 kg
Çevre dostu Kullanım ömrü karşılaştırması: Sırt çantası - sustainability.decathlon.com
ÖZELLİKLERİ
Trek süresi
2 - 7 gün
Hacim
60 litre
Teknoloji
Hareket özgürlüğü
Yağmur kılıfı
Dahildir
TEKNİK BİLGİLER
Symbium Access Sistemi Symbium Access sistemi, bel bölgesinde bulunan ayarlanabilir kemeri sayesinde hareket özgürlüğü sağlayan Symbium sisteminin avantajlarını içeren bir teknolojidir.
Ayrıca Access Sistemine de sahiptir: Önünüze alarak taşıyabileceğiniz 1 adet cebi bulunur: Bu sistem sayesinde, yürüyüş sırasında pek çok eşyaya kolayca ulaşabilir ve harita okuyabilirsiniz. Ayrıca ağırlığın bir kısmını ön tarafa aktarabilirsiniz: Böylece taşıyıcı biraz daha dik durabilir ve normale yakın bir duruş yakalayabilir.
Sırt çantasına uygulanan teknik testler Kullanılan bileşenler onaylanmadan önce laboratuvar testleri uygulanır: Kumaş, klips, kayış, köpük, fermuar testleri gibi... Örneğin kumaş için: Sürtünme, yırtılma ve yıkamaya karşı dayanıklılık, UV ışınlarına karşı renk koruması, su geçirmezlik testleri uyguluyoruz. Ardından, sağlamlığını kontrol etmek için son ürünü hızlandırılmış yıpranma testine tabi tutuyoruz: Çakılla doldurulan çanta, hızlı yürüyen bir kişinin hareketlerini canlandıran bir mankenin üzerinde defalarca test edilir.
10 yıl garanti, teknik ortaklık Quechua'nın birlikte çalıştığı ürün araştırma ve geliştirme bileşen markası Strenfit, sırt çantası için gerçeğine yakın eskime testleri gerçekleştirmiştir. Bu testler, bileşenleri, dikişleri ve son ürünü kapsamaktadır. Sonuçlara göre, Quechua ve Strenfit, test edilen çantalar için kasa fişinde belirtilen satın alma tarihinden itibaren 10 yıllık bir garanti süresi belirlemiştir.
10 yıl garanti, koşullar Garanti, ürünün normal yıpranma süreci ve kullanıcı hatasından oluşan hasarlar dışında kalan durumları kapsar. Bu 10 yıllık özel garanti, yalnızca ürünün ve kasa fişinin ibraz edildiği durumlarda geçerlidir. Ürün garanti kapsamındaysa ücretsiz olarak onarılır veya ikame ürünle değiştirilir. Bu özel garanti, ülke ve/veya devlet kanunlarında geçerli olan garanti koşullarından hariç tutulamaz.
Çantaların hacmi nasıl ölçülür? Tüm sırt çantalarının hacmi standart bir yöntemle ölçülür: Çantanın ana bölmesini ve tüm ceplerini küçük toplarla doldururuz. Daha sonra bu toplar, çok düşük oranda bir sapma ile eş değer hacmi litre bazında gösteren ölçekli bir kaba boşaltılır. Belirlenen boş ağırlık referans olarak alınır. Sonuçlarda küçük farklar olabilir.
Çantamı nasıl ayarlamalıyım? ÖNCELİKLE, tüm kayışları (askı, kemer, gergi perlonları) GEVŞETİN. ÇANTAYI TAKIN. 50 litre ve daha büyük çantalar için, KALÇA KISMINDA BULUNAN KEMERİ TAKIN (kalça kemiğini sarmalı) ve SIKIN. Daha küçük çantalarda, kemer bel çevresinde yer alır. OMUZ ASKILARINI SIKIN. Son olarak, GERGİ PERLONLARINI kendinize göre AYARLAYIN.
Çantamın sırt yüksekliğini nasıl ayarlamalıyım? Çanta için uygun olduğunu düşündüğünüz yüksekliği belirleyin ve çantayı buna göre ayarlayın (Bkz. "Çantamı nasıl ayarlamalıyım?"). Basendeki kemerle birlikte, askıları omuzlarınızın ön kısmını saracak ve gergi perlonlarını (bazı durumlarda yükseklikleri de ayarlanabilir) 45°'lik (yatay veya dikey olmamalıdır) açı oluşturacak şekilde takın. Eğer çantayı taktığınızda, sırt çok kısa ya da uzun görünüyorsa, uygun ayarı bulana kadar deneyin.
Çantamı nasıl yerleştirmeliyim? Çantamı nasıl yerleştirmeliyim? En alta, uyku tulumunuzu yerleştirin. Sırta yakın kısma ağır eşyaları koyun (çadır, küçük ocak, yiyecek). Giysileri bu malzemelerin etrafına yerleştirin. Mat, kapağın altına yerleştirilebilir. İç kısımda çadıra yer kalmadıysa çantanın altına yerleştirilebilir. Yağmurluğunuzu ve polarınızı kolay ulaşabileceğiniz bir yere koyun. Günlük "küçük" malzemeler ceplerde taşınabilir (güneş kremi, harita, gözlük...). Su çantası sırtta bulunan özel bölmesine konmalıdır.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. Çevresel performansa sahip en iyi ürünleri, kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.

Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Ana kumaş
100.0% Poliamit
Roba
100.0% Polyester
Astar
100.0% Polyester
Yıkama önerileri
Yok
Saklama önerisi Çantanızı kuru bir yerde saklayın.
Uyarılar Boyunuz kısaysa çantayı deneyerek satın alın.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm sırt çantalarımız, hedef kitlelerinden seçilen temsili kullanıcılar tarafından kullanım sırasında karşılaşılabileceğiniz durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün müdürü bu temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Garanti 10 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
549.99TL
549.99TL
2
275.00TL
549.99TL
3
183.33TL
549.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
549.99TL
549.99TL
2
275.00TL
549.99TL
3
183.33TL
549.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
549.99TL
549.99TL
2
275.00TL
549.99TL
3
183.33TL
549.99TL