TÜM BİSİKLETLERDE YIL BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Symbium konsepti sayesinde ideal rahatlık.

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/f44bc8c1b7404bd198f30a231161e86b.zip/index.html
Trekking Çantaları

SYMBIUM TREKKING SIRT ÇANTASI - ERKEK - 70+10 LİTRE - LACİVERT QUECHUA

QUECHUA
Yarı otonom bir şekilde, düzenli olarak, dağlık arazide birkaç günlük trekking yapan erkekler için tasarlandı. Uzun süreli doğa yürüyüşü veya trekking için rahat taşıma sistemli sırt çantası: Symbium: Yürüyen kişinin hareketlerine uyum sağlayarak çantanın sallanmasını engeller. Çok kullanışlı access cep.
Kullanıcı değerlendirmesi
Decathlon
529.99TL - %

529.99TL*
Dont écoparticipation: / DroppedPriceFromStartDate

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
529.99TL  %
DroppedPriceBefore0.00TLDroppedPriceNow529.99TL**
Dont écoparticipation: / DroppedPriceFromStartDate

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Referans numarası : 8300991
AVANTAJLARI
Taşıma kolaylığı Hava alan süngerler ve erkek vücut yapısına uygun, symbium konseptli tasarım.
Çok gözlü Cepler: 3 dış,1 iç, 2 kemer Baton/kazma taşıma yerleri. Taban erişimli, bölmeli
Dayaniklilik 10 yıl garantili
Güçlendirilmiş kumaşı ve dikişleri ile oldukça sağlamdır.
Kapasite hacim: 70L + çantanın üstündeki cep 10 L. Ağırlık: 2,850 kg
Çevre dostu Kullanım ömrü karşılaştırması: Sırt çantası - sustainability.decathlon.com
TEKNİK BİLGİLER
Çantamı nasıl yerleştirmeliyim?

Çantamı nasıl yerleştirmeliyim? En alta, uyku tulumunuzu yerleştirin. Sırta yakın kısma ağır eşyaları koyun (çadır, ocak, yiyecek). Giysileri bu malzemelerin etrafına yerleştirin. Mat, kapağın altına yerleştirilebilir. İç kısımda çadıra yer kalmadıysa çantanın altına yerleştirilebilir. Yağmurluğu ve poları kolay ulaşabileceğiniz bir yere koyun. Günlük "küçük" malzemeler ceplerde taşınabilir (güneş kremi, harita, gözlük...). Su çantası sırtta bulunan özel bölmesine konmalıdır.

Çantamı nasıl ayarlamalıyım?

ÖNCELİKLE, tüm kayışları (askı, kemer, gergi perlonları) GEVŞETİN. ÇANTAYI TAKIN. 50 litre ve daha büyük çantalar için, KALÇA KISMINDA BULUNAN KEMERİ TAKIN (kalça kemiğini sarmalı) ve SIKIN. Daha küçük çantalarda, kemer bel çevresine takılmalıdır. OMUZ ASKILARINI SIKIN. Son olarak, GERGİ PERLONLARINI kendinize göre AYARLAYIN.

Çantamın sırt yüksekliğini nasıl ayarlamalıyım?

Çanta için uygun olduğunu düşündüğünüz yüksekliği belirleyin ve çantayı buna göre ayarlayın (Bkz. "Çantamı nasıl ayarlamalıyım?"). Basendeki kemerle birlikte, askıları omuzlarınızın ön kısmını saracak ve gergi perlonlarını (bazı durumlarda yükseklikleri de ayarlanabilir) 45°'lik (yatay veya dikey olmamalıdır) açı oluşturacak şekilde takın. Denediğinizde, çantanın sırt kısmı çok kısa ya da uzun kalıyorsa uygun ayarı bulana kadar devam edin.

Symbium Access Sistemi

Symbium Access sistemi, bel bölgesinde bulunan ayarlanabilir kemeri sayesinde hareket özgürlüğü sağlayan Symbium sisteminin avantajlarını içeren bir teknolojidir.
Ayrıca Access Sistemine de sahiptir: Önünüze alarak taşıyabileceğiniz 1 adet cebi bulunur: Bu sistem sayesinde, yürüyüş sırasında pek çok eşyaya kolayca ulaşabilir ve harita okuyabilirsiniz. Ayrıca ağırlığın bir kısmını ön tarafa aktarabilirsiniz: Böylece, sırtınızı dikleştirebilir ve normal duruşunuza dönebilirsiniz.

Çantaların hacmi nasıl ölçülür?

Tüm sırt çantalarının hacmi standart bir yöntemle ölçülür: Çantanın ana bölmesi ve cepleri ufak toplarla doldurulur. Daha sonra bu toplar, çok düşük oranda bir sapma ile eş değer hacmi litre bazında gösteren ölçekli bir kaba boşaltılır. Çantanın boş ağırlığı referans olarak alınır. Sonuçlarda küçük farklar olabilir.

10 yıl garanti, koşullar

Garanti, ürünün normal yıpranma süreci ve kullanıcı hatasından oluşan hasarlar dışında kalan durumları kapsar. Bu 10 yıllık özel garanti, yalnızca ürünün ve kasa fişinin ibraz edildiği durumlarda geçerlidir. Ürün garanti kapsamındaysa ücretsiz olarak onarılır veya ikame ürünle değiştirilir. Bu özel garanti, ülke ve/veya devlet kanunlarında geçerli olan garanti koşullarından hariç tutulamaz.

Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı

Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır.
Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/

BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Ana kumaş
100.00% Poliamit
Roba
100.00% Polyester
Astar
100.00% Polyester
Bakım önerileri Elde yıkayın. Kuru temizleme yapmayın. Kurutma makinesi kullanmayın.
Yıkama önerileri
Elde yıkayınız
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Saklama önerisi Çantanızı kuru bir yerde saklayın.
Uyarılar Boyunuz kısaysa çantayı deneyerek satın alın.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Tüm sırt çantalarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılarımız tarafından günlük kullanımlarına benzer koşullar altında kullanılarak test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün müdürü bu temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Ürün testi Sırt çantalarımızı laboratuvar ve saha testlerine tabi tutarak aşınma, yırtılma, renklerinin UV ışınlarına karşı dayanıklılığı ve su geçirmezlik özelliklerini onaylıyoruz. Ardından ağırlık konulan çanta hızlı yürüyen bir kişinin hareketlerini canlandıran mankenin sırtına takılarak defalarca test edilir ve birleştirme kalitesi onaylanır. Bileşenler (kumaş, tokalar, kayışlar, süngerler, fermuarlar) ayrıca test edilerek çantanın 10 yıllık garantisi onaylanmış olur.
Garanti 10 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI