BESTWAY
  • DISCOVERY BODYBOARD TÜM ÜRÜNLER - Surf Buddy Rider BESTWAY - TÜM ÜRÜNLER
  • DISCOVERY BODYBOARD TÜM ÜRÜNLER - Surf Buddy Rider BESTWAY - TÜM ÜRÜNLER
  • DISCOVERY BODYBOARD TÜM ÜRÜNLER - Surf Buddy Rider BESTWAY - TÜM ÜRÜNLER
  • DISCOVERY BODYBOARD TÜM ÜRÜNLER - Surf Buddy Rider BESTWAY - TÜM ÜRÜNLER
Referans numarası : 8610786
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
DISCOVERY BODYBOARD

Surf Buddy Rider BESTWAY

BESTWAY
Decathlon
3-8 yaş arası çocukların , kayma keyfini yaşamaları ve dalgaları keşfetmeleri için tasarlandı. Kullanımı kolay ve şişirilebilir bodyboard

Ürün Faydaları

Ergonomik kavrama 2 tutma sapı
Yer kaplamama Az yer kaplar. Üfleyerek şişirilir

Üstlendiklerimiz

Teknik bilgiler

Bodyboard tahtasının boyu nasıl seçilir?

Bodyboard'un boyu dengesini ve kontrol edilebilirliğini etkiler. Bu nedenle, kullanıcının ağırlığına ve boyuna uygun olmalıdır. Bu bodyboard, 4 - 8 yaş arası, 15 - 25 kg ağırlığındaki çocuklar için tasarlanmıştır.

Kullanım önerileri

Bu bodyboard üfleyerek şişirilebilir. Çok fazla şişirmeyin. Fazla şişmiş bir bodyboard, daha az kayma kalitesi sunar ve yüksek sıcaklıklara maruz kaldığında yıpranabilir. Bu bodyboard, su üzerinde kayma aşamasında yatay pozisyonda kullanılır. Karın ve kollardaki tahriş oluşumunu önlemek için bir wetsuit ya da uzun kollu ve UV korumalı bir üst giymek önemlidir.
Daha fazla rahatlık için bodyboard'u şişirdikten sonra tıpasını içeriye doğru bastırdığınızdan emin olun.

Önlemler ve güvenlik

DİKKAT! Bu ürünün işlevsel özellikleri nedeniyle yaralanma riskiniz bulunmaktadır. Küçük parçalar - Boğulma riski. Yalnızca bir yetişkinin gözetiminde, çocuğun ayaklarının yere değdiği yerlerde kullanılmalıdır. Rüzgarlı havada ve akıntı durumunda daha fazla dikkatli olmayı gerektirir. Yüzmeye yardımcı yelekler ya da kolluklar gibi güvenlik ekipmanlarının kullanılması önerilmektedir. 3 yaş ve altı çocuklar için kullanıma uygun değildir.

Bodyboard'un havası iniyorsa ne yapılmalı?

Bodyboard'un içindeki hava miktarının gün içinde ya da suyla temas ettiğinde değişmesi normaldir. Aslında tüm hava değişimleri bodyboard içindeki hava basıncını etkiler: bu nedenle düzenli olarak şişirmelisiniz.
Şişirdikten sonra bodyboard antrenman sırasında basınç kaybediyorsa bu normal bir durum değildir. Böyle bir durumda valfin kapalı olduğundan emin olmalısınız.

Boyutlar

84cm X 56 cm

Daha Fazlası Daha Azı

Bileşenler / tavsiyeler

Saklama önerisi Kullanmadığınızda güneşin altında şişirilmiş halde bırakmayın. Her kullanımdan sonra yıkayın ve gölgede kurumaya bırakın.

Yorumlarınız

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM