TRIBORD

Giyip çıkarma kolaylığı sağlar

SUBEA DALIŞ ÜST 5,5 MM

Su sıcaklığının 16° - 24° olduğu yerlerde tüplü dalış yapanlar için tasarlandı. Tek parça wetsuite kıyasla giyip çıkarması kolay, orta dereceli su sıcakları için ideal olan ve kolsuz dalış kıyafetinizi tamamlayan üst.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8330584
TEKNİK BİLGİLER
Yapıştırma + dikişli yapı Neopren ilk olarak yapıştırılmış ve ardından dikilmiştir (suyun girişini engellemek için iğne, neopren malzemeyi tamamen delmemiştir). Bu sayede oldukça sağlam bir yapı elde edilmiştir.
Dikişlerin bitim noktası Dikişin bitim noktası çok hassas bir bölgedir. Dikişin sökülmemesi için ipliğin bitim noktası yapıştırılmış ve neoprenle kaplanmıştır.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Teknik ortağımız: Planet Ocenan. Bu tesis, Tribord'da bulunan 5 yıldızlı PADI sertifikalı bir dalış merkezidir. Merkezde tüm yıl boyunca Tribord ürünleri kullanılır. Eğitmen ekibi; ürün müdürleri, tasarımcılar ve mühendislerle birlikte, üretim sürecinden başlayarak prototiplerin denenmesine ve uzun süreli kullanım testlerine kadar Tribord dalış ürünlerinin geliştirilmesine katkıda bulunur. Yıl boyunca, başlangıç seviyesinden itibaren eğitim gören tüm dalgıçlar bu sürece dahil olur.
Ürün testi Isı yalıtımı özelliğinin onaylanması için Hendaye'deki (Fransa) ekiplerimiz ve teknik ortağımız tarafından tasarlanmış ve test edilmiştir.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM