TRIBORD

Rahatça nefes alın!

Tüplü Dalış Ekipmanları Dalış - SUBEA 500 DALIŞ  REGÜLATÖRÜ TRIBORD - Dalış
Tüplü Dalış Ekipmanları

SUBEA 500 DENGELİ PİSTON SİSTEMLİ DALIŞ REGÜLATÖRÜ TRIBORD

TRIBORD
Orta - ileri seviyede dalış yapanlar içindir. Maksimum solunum rahatlığı sunan dengeli birinci kademeye sahip dalış regülatörü. Ortodontistlerin katkılarıyla geliştirilmiş mükemmel ergonomik ağızlık. Yanak hizasında hava kabarcıklarının akışını yönlendiren ergonomik egzozlar.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

799.95TL -  %

799.95TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 07/12/2016
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 4.5 TL .
Referans numarası : 8357780
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Ağızda rahatsızlık vermeme özelliği Ortodontistlerin katkılarıyla geliştirilmiş ergonomik ağızlık. İki kat yoğun
Nefes alıp vermeyi kolaylaştırma Hava kabarcıklarının akışını yönlendiren ergonomik egzozlar ve kapak
Dayanıklılık sağlayan besin desteği Maksimum solunum rahatlığı için dengeli birinci kademeye sahip dalış regülatörü
TEKNİK BİLGİLER
NEFES ALMA / VERME KOLAYLIĞI Yanak hizasında hava kabarcıklarının akışını yönlendiren ergonomik egzozlar. Kapaktaki hidrodinamik açıklıklar nefes almayı kolaylaştırır.
SUBEA dalış regülatörleri: Özel ergonomik ağızlık! Dalış regülatörlerimiz, ortodontistlerin katkılarıyla geliştirilen ergonomik ağızlığı sayesinde ağızdan rahatça nefes almanızı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu ağızlık, damak hizasındaki kanatçıklar, dil desteği ve çenenin kapanma açısını dikkate alarak kullanılan farklı kalınlık ve yoğunluklardaki malzemesi (tek veya iki kat) ile ürünün ağızda durmasını kolaylaştıran özel bir yapıya sahiptir.
İkinci kademe nefes almayı kolaylaştırır Dalış regülatörünün ikinci kademesi, doğal nefes alma davranışını mekanik bir harekete dönüştürür. Yüksek kaliteli ikinci kademe, basıncı önemli ölçüde azaltarak dalgıcın ekstra efor sarf etmesine gerek kalmadan yeterli miktarda hava girişi sağlar ve güvenliği artırır. Kapaktaki hidrodinamik açıklıklar nefes almayı kolaylaştırır.
Nefes verme: Artan görüş mesafesi ve azalan gürültü Nefes verme esnasında, ergonomik egzozlar yanak hizasında hava kabarcıklarının akışını yönlendirerek gürültünün dalgıcı rahatsız etmesini ve hava kabarcıklarının maskenin önüne geçmesini engeller.
Dengeli birinci kademe solunumu rahatlatır DIN tipi Subea 500 dalış regülatörünün birinci kademesi, derinlik ne olursa olsun solunumu rahatlatan döner başlıklı dengeli bir pistona sahiptir. 2 adet yüksek basınç (HP) ve 4 adet düşük basınç (LP) çıkışı mevcuttur. Birinci kademe dengeli piston sistemleri profesyonel dalgıçlar için tasarlanmıştır. DIN tipi.
1/3 Su Birinci kademesi dengeli olmayan TRIBORD dalış regülatörleri, soğuk suda (su sıcaklığı +10°C'nin altında) kullanım için uygundur. Birinci kademesi dengeli TRIBORD dalış regülatörleri, ılık suda (su sıcaklığı +10°C'nin üzerinde) kullanım için uygundur. EN 250 standartı ile uyumludur: +10°C'nin altındaki su sıcaklığı, soğuk su olarak değerlendirilmektedir.
2/3 Su - Ilık su dalış regülatörü: +10°C üzerinde su sıcaklığı için dalış regülatörü.
- Soğuk su dalış regülatörü: +10°C altında su sıcaklığı için dalış regülatörü, +4°C'de yapılan sertifikasyon testi sonunda onaylanmıştır.
Hava veya su sıcaklığı 10°C'nin altındaysa yapılan dalış "soğuk su dalışı" olarak nitelendirilir.
3/3 Su Hava veya su sıcaklığı 5°C'nin altındaysa yapılan dalış "buzlu su dalışı" olarak nitelendirilir. Buzlu su dalışı son derece tehlikelidir ve özel eğitim, özel ekipman, hazırlık ve özel prosedürler gerektirir. Dalış yapacağınız su sıcaklığına ve gerçekleştireceğiniz çalışma türüne uygun ısı yalıtımı kullanın.
Büyük diyafram ve tahliye düğmesine sahip Subea valfli ikinci kademe dalış regülatörü. Basit ve sağlam yapı
SUBEA basınç göstergesi: 200 ve 300 bar teknolojisine uyum sağlayabilen, 400 bara kadar tüp basıncına dayanıklı dalış basınç göstergesi. 200 ve 300 bar teknolojisine uyum sağlayabilen, 400 bara kadar tüp basıncına dayanıklı basınç göstergesi. Yüksek basınçlı sistemlerle uyumludur. 0 ve 50 bar arası kırmızı güvenlik göstergesi. Yan tarafta güvenlik kayışı bağlamayı sağlayan ek halka. Krom kaplama tek parça paslanmaz pirinç gövdeli basınç göstergesi. Patlama ve darbeye karşı korumalı. Berilyum bakır alaşımlı hassas ve esnek spiral hortum
Dış çapı 55 mm. Dış vida sistemi. 7/16" HP. Arkadan aydınlatmalı kadran.
SAV: Satış Sonrası Hizmetler http://atelier.decathlon.fr/nos-prestations/sports-deau/prestastions-sport-deau
Bakım tavsiyeleri Yoğun bir sezon veya uzun süre kullanılmadığı bir dönem sonrasında, TRIBORD garantinin korunması amacıyla ürünün incelenmesini ve yıllık veya 100 dalış sonrasında uygulanacak bir bakımdan geçirilmesini önerir.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Roba
100.0% Pirinç
Şasi
5.0% Çelik , 5.0% Silikon, 75.0% Poliamit 12 (PA12), 15.0% Pirinç
Bisiklet taşıma çantası
100.0% Polyester
Bakım önerileri Kullanımdan sonra duru suyla durulayın.
Saklama önerisi Dalış malzemelerinin, ozon kaynaklarından uzak bir yerde muhafaza edilmesi gerekir. Ekipmanınızı, doğrudan güneş ışığı almayan, ısıdan uzak ve kuru bir yerde saklayın.
Uyarılar Dalış için eğitmen onayı gereklidir.
TAVSİYE KILAVUZU Ürün hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız Kullanım Kılavuzu
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Tüm dalış regülatörleri, kalite uzmanı ve bağımsız bir denetleyici olan DAN Europe ile birlikte yapılan kullanım ve kullanışlılık (Statik, Dinamik ve Biyomekanik Analiz) testlerine tabi tutularak geliştirilmiştir.
Ürün testi Teknik ortağımız: Planet Ocenan. Bu tesis, Tribord'da bulunan 5 yıldızlı PADI sertifikalı bir dalış merkezidir. Merkezde tüm yıl boyunca Tribord ürünleri kullanılır. Eğitmen ekibi; ürün müdürleri, tasarımcılar ve mühendislerle birlikte, üretim sürecinden başlayarak prototiplerin denenmesine ve uzun süreli kullanım testlerine kadar Tribord dalış ürünlerinin geliştirilmesine katkıda bulunur. Yıl boyunca, başlangıç seviyesinden itibaren eğitim gören tüm dalgıçlar bu sürece dahil olur.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
799.95TL
799.95TL
2
399.98TL
799.95TL
3
266.65TL
799.95TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
799.95TL
799.95TL
2
399.98TL
799.95TL
3
266.65TL
799.95TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
799.95TL
799.95TL
2
399.98TL
799.95TL
3
266.65TL
799.95TL