100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
TARMAK

Bağlama gerektirmez! Giyip çıkarma kolaylığı.

STRONG 100 AYAKKABI

Basketbol müsabakalarına yeni başlayanlar için tasarlandı. Cırt cırtlı ve elastik sistemli bu basketbol ayakkabısı çocukların ayakkabıyı kolayca giyip çıkarmasını sağlar. Ayağı kavrar, bağcıklar oyun oynarken bile çözülmez.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8364750
TEKNİK BİLGİLER
Çocuğunuz için bu basketbol ayakkabısını neden seçmelisiniz?

Bağcığı bulunmamaktadır! Çocuklar ayakkabılarını tek başlarına giyebilir ve çıkarabilir. Gövdede yer alan cırt cırdı açmaları, ayakkabıyı giymeleri ve cırt cırdı kapatmaları yeterlidir. Hemen basketbol oynamaya gidebilirler! Artık bağcıkları bağlamak için antrenmanı ya da maçı yarıda kesmek, düşmekten korkmak geride kaldı! Cırt cırda ve elastiklere sahip olan bu ayakkabı küçük şampiyonlarınızın ayaklarını mükemmel şekilde kavrar!

Çocuk ayakkabılarını kim tasarlar?

Tarmak, basketbol antrenmanı için tasarlanmış ürünlerin geliştirilmesi amacıyla çalışan tutkulu bir ekiptir. Ayakkabı ürün gamında bulunan ürünlerin tamamı basketbol oyuncularının ihtiyaçlarına cevap vermek ve antrenman yaparken ve basketbol oynarken maksimum keyif almalarını sağlamak için tasarlandı.

TARMAK ürünlerinin tamamının gerçek kullanım koşullarında test edildiğini biliyor musunuz?

TARMAK ürünlerinin tasarım ekibi, Fransa'nın Kuzeyinde bulunan Kipstadium'da faaliyet gösterir. Basketbol antrenmanı sırasında sporculara daha uzun süreli bir rahatlık sunmak için çalışır. Tüm ürünlerimizde teri dışarı atma ve dayanıklılık gibi özellikleri onaylanmış bileşenler kullanılmıştır. Modellerimizin tamamı birkaç hafta boyunca basketbol oynayan kullanıcılar tarafından gerçek kullanım koşullarında test edilmiş, onaylanmış ve görüşleri doğrultusunda geliştirilmiştir.

Doğru ürünleri seçin, antrenman yapın... Basketbol hakkındaki tüm spor önerilerimizi keşfedin!

Tarmak başlangıç seviyesinde ya da düzenli olarak yaptığınız basketbol antrenmanlarınızda size eşlik edecek. Antrenman yapmak, doğru ürünleri seçmek ve tek başınıza ya da etrafınızdakilerle eğlencenin tadını çıkarmak için önerilerimizi keşfedin! https://conseilsport.decathlon.fr/conseils/basketball-al_332

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM