100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Yüksek düzeyde koruma için sert kulak koruyucusu

Referans numarası : 8343805

STREAM500 YETİŞKİN KAYAK KASKI

KAYAK VE SNOWBOARD ile ilgilenen, SERT kulak koruyuculu bir kask arayışında olan sporcular içindir. Sert kulak koruyuculu bu kask, en üst düzeydeki standartlara uygundur.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
AIR COOLING

"AIR COOLING" teknolojisi kaskınızın içinde oluşan ısıyı ve nemi dışarı atmayı sağlayan bir hava yönlendirme sistemidir. 6, 10 veya 12 havalandırma bölgeleri sayesinde kafanızın her zaman rahat olmasını sağlar.

COLD BARRIER

"COLD BARRIER", berenin katlanan kısmını alnınızın üzerine indirdiğinizde sizi soğuktan koruyan gerçek bir termal bariyer oluşturur.

KİŞİSELLEŞTİRME

STREAM kaskınızı, kendinden yapışkanlı çıkartmaları güvenlik standartlarına uygun bir şekilde kullanarak kolayca kişiselleştirebilirsiniz.

ÇIKARILABİLİR KUMAŞ

Kaskın iç beresi çıkartılıp makinede 30°C'de yıkanabilir.

KASKIN BİLEŞENLERİ

ABS dış yüzey ve EPS iç dolgu darbelere karşı yüksek oranda dayanıklılık sağlar. Kaskınızı, zamanla önemli bir darbe almadığı takdirde, en geç 5 YILDA bir değiştirmenizi öneriyoruz.

EN 1077 STANDARDI

EN 1077 standartı kayak veya snowboard yaparken kafatasınızı korumak için her kaska uygulanması gereken bir Avrupa standardıdır. Bu standart, darbeleri emme kapasitesi ve sızıntılara karşı dayanıklılığı üzerine yapılan testlerle belirlenmiştir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Laboratuvar onaylıdır
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri, tasarım amaçlarına uygun gerçek kullanım koşullarında test edilmiştir. Karlı, soğuk ve kayak esnasında karşılaşılması olası tüm hava koşullarında denenmiştir. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, mühendisler ve modelistler, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM