WED'ZE

Buğulanmayan çift camlı vizör

Kayak Snowboard Aksesuarları Kayak, Snowboard - STREAM 550 S2 KASK  WED'ZE - Kayak ve Snowboard Ekipman
Kayak Snowboard Aksesuarları

STREAM 550 S2 KAYAK VE SNOWBOARD KASKI - YETİŞKİN - BEYAZ WED'ZE

WED'ZE
Kayak veya snowboard yapan, başını ve gözlerini desteklemek amacıyla vizörlü bir kask arayanlar için tasarlandı. Başınızı ve gözlerinizi koruyan vizörlü kask. UV korumalı, buğulanmayan, her türlü havaya uygun (S2 kategori) çift camlı bir vizördür. Kask, numaraları gözlük takanlar için de uygundur.

Renk : BEYAZ

Decathlon
294.99TL - %

294.99TL*
Dont écoparticipation: /

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
294.99TL  %
294.99TL*
Dont écoparticipation: /

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Referans numarası : 8343807
ÜRÜN AVANTAJLARI
Destek Ayarlanabilir elastik destek kayışı. Sert kulaklıklar + ense çerçevesi
Havalandırma 12 deliği sayesinde benzersiz havalandırma ve terin dışarı atılmasını sağlar.
Hafiflik Kasklarımızın çoğundan ağırdır. L boyda 750 g.
Darbelere karşı koruyucu EN 1077-A standardına uygun Sert kulaklıklar ABS dış yüzey = Dayanıklılık
Bakım kolaylığı Kaskın iç beresi çıkarılabilir ve makinede 30°C'de yıkanabilir.
Isı yalıtımı Alında soğuğa karşı korumalı katlanabilir iç bere. Kalın astar.
Güneşe karşı koruyucu UV korumalı, buğulanmayan, her tür havaya uygun (S2 kategori) çift camlı vizör
Farklı kullanım çeşitleri Kötü havalara uygun vizör (S1) satışı internette mevcuttur.
TEKNİK BİLGİLER
Easy Fit "Easy Fit" sistemi, kayak kaskınızı, arka bölümünde bulunan paleti sayesinde başınıza uygun olacak ve elastik bant ile başınızı kavrayacak biçimde ayarlayabilmenize olanak tanır. Bu sistem sayesinde, kaskınızı bir kere ayarladıktan sonra bu ayarda kalır ve sürekli kullanabilirsiniz.
Full Earpad Full Earpad, kulakların mükemmel şekilde kavranmasını, sıcak tutulmasını sağlayan ve kullanımda daha fazla rahatlık sunan bir konseptir. İki kulaklık, enseyi saran yapıda tek bir kumaş parçasından oluşur.
Air Cooling "Air Cooling", kaskınızın içinde oluşan ısıyı ve nemi dışarı atmayı sağlayan bir hava yönlendirme sistemidir. 12 havalandırma bölgesi sayesinde her zaman rahat olmanızı sağlar.
Hard Shell Yapı Hard Shell Yapı kaskınızın sert ve oldukça dayanıklı olmasını sağlar. Bu yapı güçlü darbelere karşı dayanıklı olabilmesi amacıyla ABS bileşenli dış kabuğa enjekte edilerek uygulanan bir kalıptır. Bu sayede çarpmalarda ve düşmelerde dayanıklılık ve sağlamlık sunar. EPS bileşenli iç kabuğu darbe sırasında oluşan şokları emer. Kaskınızı, zamanla önemli bir darbe almadığı takdirde, en geç 5 yılda bir değiştirmenizi öneriyoruz.
Numaralı gözlüklerle uyumluluk Kayak yapma zevkini herkesin yaşaması gerektiğinden, numaralı gözlük kullanan kişilere de uygundur. Bu nedenle Wed'ze, sizin için "gözlük üzerine takılan (OTG)" kayak maskesinden çok daha kullanışlı olan vizörlü kaskı öneriyor. Bazı modeller, bazı gözlük boyları için uygun olmayabilir. Kaskı gözlüklerinizle birlikte denemek için yakınınızdaki Decathlon mağazasına uğrayın.
Cold barrier Cold Barrier, berenin katlanan kısmını alnınızın üzerine indirdiğinizde sizi soğuktan koruyan gerçek bir termal bariyer oluşturur.
Çıkarılabilir kumaş İç kısmı çıkarılarak yıkanabilme avantajına sahiptir. Kaskın iç beresi çıkarılıp makinede 30°C'de yıkanabilir.
S2 vizör camı Vizör, UV ışınlarına karşı %100 koruma sağlar. Yalnızca %22 - %40 oranında ışık geçirgenliği sağlayan rengi, her türlü havada kullanıma uygundur. Polikarbonat bileşeni darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Ancak çizilmelere karşı hassastır: Bu nedenle, her kullanımdan sonra vizörünüzü kılıfının içine koyarak saklamanızı öneriyoruz.
EN 1077 Standardı EN 1077, kayak veya snowboard yaparken kafatasınızın desteklenmesi amacıyla kullanılan tüm kasklar için geçerli olan bir Avrupa standardıdır. Bu standart, darbeleri emme kapasitesi ve delinmeye karşı dayanıklılığı üzerine yapılan testlerle belirlenmiştir.
Satış Sonrası Hizmet STREAM 550 S2 kaskın bazı yedek parçaları mağazalarımızda bulunan Satış Sonrası Hizmetlerden tedarik edilebilir. Mevcut parçalar: S3 tipi orijinal vizör ve vizörü sabitlemek için vidalama kiti (vidalar ve bağlantı parçaları).
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Ana Astar - İç Yüzey
100.00% Genleştirilmiş Polistren (EPS)
Sırt kumaşı
30.00% Poliüretan, 70.00% Akrilonitril Butadiyen Stiren
Bakım önerileri Dış bölümler, sünger ve sabun yardımıyla elde; kumaş bölümler, 30°C'de makinede yıkanabilir. Çizilmesini önlemek için, camı ürünle birlikte verilen Wed'ze kılıfı ile silin.
Saklama önerisi Wed'ze kılıfın içine koyup kaldırmadan önce iyice kurumasını bekleyin. Camın üzerinde çizik oluşmasını önlemek için kaskın her zaman bu kılıf içinde taşınması gerekir.
Uyarılar Darbe almış kasklar değiştirilmelidir
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Laboratuvar onaylıdır
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri kayak ortamındaki gerçek hava koşullarında, karda, soğukta ve kayak yaparken karşılaşabileceğiniz tüm doğa şartlarında test edilerek onaylanmıştır. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, tasarımcılar, mühendisler ürünün sahadaki özelliklerinin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti Gerekli olan yedek parçaların uygun kullanım dahilindeki garanti süresi: 2 yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI