Aralık Ayı Boyunca Tüm Bisikletlerde Kargo Bedava! Kışın Bisiklet Keyfine Devam Et!
WED'ZE

En iyi koruma için sert kulak koruyucusu

STREAM 500 KAYAK KASKI

Kayak veya snowboard yapan ve sert kulak koruyuculu başı iyice saran bir kask isteyenler için tasarlandı. Sert kulak koruyucuları ve baş çevresine göre ayarlama sistemi sayesinde bu kask, size iyi bir kavrama ve koruma sağlar ve sizi sıcak tutar.

Renk : SİYAH

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8343804
TEKNİK BİLGİLER
AIR COOLING

"AIR COOLING" teknolojisi kaskınızın içinde oluşan ısıyı ve nemi dışarı atmayı sağlayan bir hava yönlendirme sistemidir. 6, 10 veya 12 havalandırma bölgeleri sayesinde kafanızın her zaman rahat olmasını sağlar.

COLD BARRIER

"COLD BARRIER", berenin katlanan kısmını alnınızın üzerine indirdiğinizde sizi soğuktan koruyan gerçek bir termal bariyer oluşturur.

KİŞİSELLEŞTİRME

STREAM kaskınızı, kendinden yapışkanlı çıkartmaları güvenlik standartlarına uygun bir şekilde kullanarak kolayca kişiselleştirebilirsiniz.

ÇIKARILABİLİR KUMAŞ

Kaskın iç beresi çıkartılıp makinede 30°C'de yıkanabilir.

KASKIN BİLEŞENLERİ

ABS dış yüzey ve EPS iç dolgu darbelere karşı yüksek oranda dayanıklılık sağlar. Kaskınızı, zamanla önemli bir darbe almadığı takdirde, en geç 5 YILDA bir değiştirmenizi öneriyoruz.

EN 1077 STANDARDI

EN 1077 standartı kayak veya snowboard yaparken kafatasınızı korumak için her kaska uygulanması gereken bir Avrupa standardıdır. Bu standart, darbeleri emme kapasitesi ve sızıntılara karşı dayanıklılığı üzerine yapılan testlerle belirlenmiştir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Laboratuvar onaylıdır
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri kayak ortamındaki gerçek hava koşullarında, karda, soğukta ve kayak yaparken karşılaşabileceğiniz tüm doğa şartlarında test edilerek onaylanmıştır. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, mühendisler ve tasarımcılar, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM