TÜM BİSİKLETLERDE YIL BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

İsteğe göre kişiselleştirilebilir

STICKER-15 KAYAK KASK STICKERI

KAYAK veya SNOWBOARD yapan ve kaskını zevkine göre kişiselleştirmek isteyen çocuklar için tasarlanmıştır. Bu eğlenceli ve kullanımı kolay çıkartmalar kaskınızı zevkinize göre kişiselleştirmenizi sağlar. Çocuğunuzu daha kolay tanıyabilmeniz için kullanışlı bir yöntemdir.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8343984
TEKNİK BİLGİLER
ÇIKARTMA UYGULAMASI

Tamamen kişiselleştirilebilir bir kask geliştirmek isteyen Wed'ze, çocukların hayal gücünden ve bisiklet kullanıcılarını etkileyen güncel trendlerden yola çıkarak bu çıkartmaları üretti. En iyi sonucu elde etmek için, çıkartmayı yerinden ayırın ve yapıştıracağınız yüzeye özenli bir şekilde yerleştirip bastırın. Uyguladıktan sonra parmağınızı üzerinden geçirerek düzleştirin.

STANDARTLARA UYGUNLUK

Çıkartmalar, güvenlik standartlarına uygun olmasını sağlamak amacıyla Wed'ze kask ürün gamı üzerinde test edilmiştir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri, tasarım amaçlarına uygun gerçek kullanım koşullarında test edilmiştir. Karlı, soğuk ve kayak esnasında karşılaşılması olası tüm hava koşullarında denenmiştir. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, mühendisler ve modelistler, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM