100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
NEWFEEL

Aktif yürüyüş için vazgeçilmez ayakkabı.

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/920974328de3464ab64ceaa552068db1.zip/index.html

Stepwalk 100 Erkek Yürüyüş Ayakkabısı

Kuru havalarda şehirde yapılan aktif yürüyüşler için tasarlandı. Hobi amaçlı kullanım için. Stepwalk 100 ayakkabı, kumaşı sayesinde yazın ayağınızın hava almasını sağlar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8326927
TEKNİK BİLGİLER
Kullanım testleri

Tüm Newfeel aktif yürüyüş ayakkabıları, spor amaçlı yürüyüş yapan temsili kullanıcılar tarafından günlük hayatınızda karşılaşabileceğinize benzer koşullar altında (hava, yürüyüş süresi, farklı zeminler) test edilmiştir. Bu günlük testler ürünlerimizi daha da geliştirmemize ve müşteri memnuniyetini artırmamıza yardımcı olur.

Laboratuvar testleri

Tüm aktif yürüyüş ayakkabılarının özelliklerini ve ürün avantajlarını onaylamak amacıyla Newfeel tarafından laboratuvar testleri gerçekleştirilmiştir.

Sportif yürüyüşün farklı antrenmanları nelerdir?

Sportif yürüyüş; 30 dakikadan birkaç saate kadar uzayan sürelerde, engebesiz arazilerde ritmik hareketler ile yapılan bir spordur. Sağlık için 5 - 7 km/s aktif yürüyüş antrenmanını ve performans için 7 - 10 km/s hızlı yürüme antrenmanını birleştirir. Bu iki antrenman türü batonlar kullanılarak vücudun tamamının çalıştırıldığı bir şekilde de yapılabilir, bu durumda kuzey disiplini yürüyüşü olarak adlandırılmaktadır. Daha fazla bilgi için: www.newfeel.com

Aktif yürüyüşün faydaları nelerdir?

Aktif yürüyüş, vücudunuzda bulunan birden fazla kası aynı anda çalıştırdığı için bütün ve etkili bir fiziksel aktivitedir. Diğer bütün spor dallarında olduğu gibi aktif yürüyüşün de sağlık için birçok faydası bulunmaktadır ayrıca formunuzu korumanızı da sağlar. Ayrıca aktif yürüyüş eklemlerin üzerinde daha az travmaya sebep olan spor türlerinden birisidir. Hafif bir spor olmasının yanı sıra fazla enerjinizi atmanızı da sağlar. Daha fazla bilgi için: www.newfeel.com

Hobi amaçlı, düzenli ve yoğun olarak yapılan aktif yürüme arasındaki farklar nelerdir?

Newfeel aktif yürüyüşü farklı kullanım sıklıklarına göre ayırmaktadır: - hobi amaçlı kullanım: haftada 1 kez
- düzenli kullanım: haftada 2 - 3 kez
- yoğun kullanım: haftada 3 kereden fazla kullanım

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Newfeel aktif yürüyüş ayakkabıları kullanım ve laboratuvar testlerine tabi tutulmuştur.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM