Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz

SANA EN YAKIN FESTİVALE KATIL

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIN KUTLU OLSUN

TERRACITY - ANTALYA
TURNUVA PROGRAMI Saat: 12:00 - 19:00
  • Basketbol şut atma
  • Çadır açma kapatma
  • Futbol şut atma
  • Ok atma
  • Badminton
  • Yavaş bisiklet sürme yarışması
  • Pilates denge tahtası
  • Ultimate Frizbi
OPTIMUM - ADANA
TURNUVA PROGRAMI Saat: 13.00 - 15:40
  • Açılış
  • Endless BMX Gösteri
  • Topukla şut atma ve okçuluk etkinlikleri
  • Şınav çekme ve yavaş bisiklet sürme etkinlikleri
  • Macfit / Fitness Etkinliği
  • Endless BMX Gösteri
  • Basket Şut atma ve top sektirme yarışması
  • Trainer hızlı bisiklet sürme ve badminton turnuvası
KENTPARK - ANKARA
TURNUVA PROGRAMI Saat: 12.00 - 20:00
  • Dj eşliğinde açılış
  • Çadır açma
  • Futbol
  • Okçuluk
  • Amerikan futbolu
  • Dart
  • Most zumba gösterisi
  • Frizbi
  • Halat çekme
  • Sandalye
  • Bisiklet
  • Bisiklet Tırmanış duvarı
  • Trambolin
  • Basketbol
  • Masa tenisi
  • Badminton
  • Kaykay
  • Paten
  • Müzik eşliğinde kapanış
MARKA AVM - BURSA
TURNUVA PROGRAMI Saat: Belirsiz
  • Ödüllü Şut Atma
  • Badminton Maçı
  • Ok Atma
  • Saat Ödüllü Yavaş Bisiklet Sürme Yarışı
  • Tırmanış Duvarı
  • Rodeo
  • Sumo Güreşi
  • İnsanlı Langırt
ANTARES - ANKARA
TURNUVA PROGRAMI Saat: 13.00 - 17:00
  • HOME TRAİNER WORKSHOP
  • ZUMBA, SPİNNİNG, STEPS GÖSTERİLERİ (GYMFİT)
  • MASA TENİSİ TURNUVASI
  • BASKETBOL ŞUT ATMA YARIŞMASI
  • MİNYATÜR KALEYE ŞUT ATMA YARIŞMASI
  • OK ATMA YARIŞMASI
  • YAVAŞ BİSİKLET SÜRME YARIŞMASI
METROMALL - ANKARA
TURNUVA PROGRAMI Saat: 12.00 - 20:00
  • Açılış
  • Basketbol Turnuvası
  • Gymfit Zumba Gösterisi
  • Okçuluk
  • Masa Tenisi Turnuvası
  • Futbol Etkinlik
  • Voleybol Etkinlik
  • Basketbol Etkinlik
  • Badminton Turnuvası
  • Ödül Töreni
METROCITY - İSTANBUL
TURNUVA PROGRAMI 12.00 - 19:00
  • İp Atlama Yarışması
  • Top Sektirme Yarışması ya da Futbol Etkinliği
  • Essporto Etkinliği
  • Paten Slalom Yarışması
  • Masa Tenisi Turnuvası
  • Basketbol Şut Atma
  • Bisiklette Dengede Durma Yarışması
  • Çadır Açma Kapama Yarışması
  • Serbest Zaman
MAMAK - ANKARA
TURNUVA PROGRAMI Saat: Belirsiz
  • Basketbol
  • Futbol
  • Scooter Slalom
  • Bisiklet Slalom
  • Okçuluk
  • Zumba/Crossfit
  • Masa Tenisi/Badminton
  • Trambolin
  • Paten Deneme Alanı
MURATPAŞA - ANTALYA
TURNUVA PROGRAMI Saat: Saat Belirsiz
  • Tırmanış duvarı
  • Trial Bisiklet gösterisi akrobasi
  • Yoga
  • Slack line
  • Çadır açma kapama
  • Basketbol Şut atma
  • Masa Tenisi maçları
  • Ayak tenisi
  • Futbol şut çekme
  • Badminton maçları
  • Okculuk
  • Küçük kale futbol maçı
  • Yavaş bisiklet sürme
  • Paten eğitimi
  • Kürekle kaleye Şut çekme
  • Zumba
  • Oryantring
CAROUSEL - İSTANBUL
TURNUVA PROGRAMI 13.00 - 18:00
  • Bando
  • MİLAD Mini Konser
  • Gymotion Zumba
  • Fitness Ortak Etkinlik
  • Gymotion Zumba
  • Fitness Ortak Etkinlik
GAZİEMİR - İZMİR
TURNUVA PROGRAMI Saat: Belirsiz
  • Masa Tenisi Turnuvaları
  • Tırmanış Yarışmaları
  • Basketbol Şut Atma Yarışmaları
  • Kaleye Şut Atma
  • Ok Atma
  • Halkalı Frizbi Geçirme Yarışmaları
  • AVM İçerisinde Oryantiring Hazine Avı tarzında yarışma
  • Badminton Yarışmaları
  • Yavaş Bisiklet Sürme Yarışması
  • Anne-çocuk hulohop çevirme yarışması
  • Çadır kapama yarışması
  • Baba-Oğul şınav çekme yarışmaları
  • İp Atlama Yarışmaları
  • Tenis Raketleri ile top sektirme
ATAŞEHİR - İSTANBUL
TURNUVA PROGRAMI Saat Belirsiz
  • Ödüllü Yarışmalar
  • Basketbol ve Futbol Şut Atma
  • Dart Yarışması
  • Ok atma yarışması
  • Masa tenisi turnuvası
  • Fitness yarışmaları
  • Çadır açma kapatma yarışması
  • Yavaş bisiklet sürme yarışması
  • Badminton turnuvası
  • Gösteriler
  • Paten freeride gösterisi
  • Zumba gösterisi
  • Diğer
  • Paten, kaykay, scooter deneme alanı
  • Paten dersi
  • Trambolin
  • Fitness Deneme Ekipmanları
  • Çocuklar için spor içerikli resim aktivitesi
PIAZZA - SAMSUN
TURNUVA PROGRAMI 12.00 - 19:00
  • Açılış ve Ok Atma Yarışması
  • Futbol Şut Atma Yarışması
  • Basketbol Şut Atma Yarışması
  • Yavaş Bisiklet Sürme
  • Sandalye Kapma Yarışması
  • Dart Atma Yarışması
  • Çadır Açma Kapama
  • Halat Çekme Yarışması
  • Tüm Gün Boyunca Masa Tenisi, Badminton, Paten, Tırmanma Duvarı Etkinlikleri Yapılacaktır.
MALTEPE - İSTANBUL
TURNUVA PROGRAMI 12.00 - 18:00
  • Scooter Slalom
  • Macfit Fitness Dansı
  • Emre Erel Paten Slalom Gösterisi
  • Denge Oyunu
  • Macfit Cycling Etkinliği - Toprak Spor Tenis Etkinliği
  • Futbol Akrobasi Gösterisi
  • Decathlon Karete Gösterisi - Toprak Spor Survior Parkuru
  • Etkinlik 3 (Decathlon Parkur)