Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz

SANA EN YAKIN FESTİVALE KATIL

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIN KUTLU OLSUN

FİLTRELEME:
FİLTRELEME:
ESPARK - ESKİŞEHİR
TURNUVA PROGRAMI 13:00 - 18:00 18, 19 Mayıs
  • 18 Mayıs
  • Havlu Katlama Etkinliği
  • Ok ile Hedef Vurma
  • Bisiklet Katlama
  • Futbol Şut Atma
  • Hızlı Bisiklet Sürme
  • Çadır Açma Kapama
  • 19 Mayıs
  • Havlu Katlama Etkinliği
  • Dart Atma
  • Frizbi Atma
  • Çadır Açma Kapama
  • Futbol Şut Atma
  • Hızlı Bisiklet Sürme
  • Ayrıca iki günde de gün boyu tırmanış duvarı, canlı langırt ve çeşitli spor etkinlikleri gerçekleştirilecektir.
OPTIMUM - İSTANBUL
TURNUVA PROGRAMI 13:00 - 16:00 19 Mayıs
  • Yavaş Bisiklet Sürme
  • Futbol Parkuru
  • Orientring
  • Basketbol Potaya Şut Atma
  • Sena ile Jimnastik Dersi
  • Scooter Slalom
  • Bisiklet Trainer
  • Trambolin ile Potaya Şut Atma
  • Frizbi
  • Masa Tenisi Turnuvası
  • Tırmanış Duvarı
RİTİM - İSTANBUL
TURNUVA PROGRAMI 11.30 - 18:30 19 Mayıs
  • 19 Mayıs 100. Yıl Basketbol Turnuvası
  • Yavaş Bisiklet Sürme Etkinliği
  • Ekskrim Gösterisi
  • Paten Slalom Gösteri ve Söyleşi
  • Fitness Dansı
  • Simülasyon Gözlüğüyle Penaltı Yarışması
  • Scooter Slalom Yarışması
BRANDİUM - İSTANBUL
TURNUVA PROGRAMI 13:30 - 17:30 19 Mayıs
  • Ok Atma Yarışması
  • Basketbol Şut Atma Yarışması
  • Futbol Şut Atma Yarışması
  • Çocuk Zumba Gösterisi
  • Dart Atma Yarışması
  • Şınav Çekme Yarışması
  • Masa Tenisi Turnuvası
TORİUM - İSTANBUL
TURNUVA PROGRAMI 13:00 - 17:00 19 Mayıs
  • Çadır Katlama
  • Basketbol Şut Atma
  • Dart
  • Barfiks
  • Koşu Parkur Tamamlama
CAROUSEL - İSTANBUL
TURNUVA PROGRAMI 15.00 - 18:00 17, 18, 19 Mayıs
  • Parkur Oyunu
  • Ters Şut Atma Yarışması
  • Çadır Açma Kapama Yarışması
FORUM İSTANBUL - İSTANBUL
TURNUVA PROGRAMI 12.00 - 17:00 19 Mayıs
  • Ok Atma Etkinliği
  • Tırmanış Duvarı
  • İp Atlama & Crossfit
  • Paten Deneme / Paten Slalom Yarışması
  • Decathlon Challenge / Badminton
  • Basketbol Şut Atma
  • Futbol Şut Atma
  • Zumba
  • Masa Tenisi
  • Yavaş Bisiklet Sürme
  • Oryantiring
  • Sandalye Kapmaca
  • Şınav Çekme Yarışması
MALL OF İSTANBUL - İSTANBUL
TURNUVA PROGRAMI 15:00 19 Mayıs
  • Parkur Yarışması:
  • Scooter Slalom Parkur
  • Sepete Frizbi İsabet
  • Btwin Home Trainer
  • Çadır Kurma
  • Basketbol Şut Atma
  • Futbol Şut Çekme
  • Okla Hedefe Vurma
KORUPARK - BURSA
TURNUVA PROGRAMI 12.00 - 16:00 19 Mayıs
  • Şınav Yarışması
  • Yavaş Bisiklet
  • Ok Atma
  • Survivor Yarışması
SUR YAPI MARKA - BURSA
TURNUVA PROGRAMI 13:00 - 19:00 19 Mayıs
  • Gün Boyu Paten Sürüş Eğitimi
  • Survivor Parkuru
  • Penaltı Yarışması
  • Basketbol 3'lük Yarışması
  • Çadır Açma Kapama Yarışması
  • Yavaş Bisiklet Sürme Yarışı
  • Çocuklara Özel Koşu Yarışı
  • Sandalye Kapma Yarışması
OPTIMUM - İZMİR
TURNUVA PROGRAMI 12:00 - 18:00 19 Mayıs
  • Paten Sürme Eğitimi
  • Zumba Show
  • Basketbol Şut Atma
  • Ters Şut Atma
  • Sepete Frizbi Atma
  • Çadır Katlama Yarışması
  • İp Atlama Yarışması
MURATPAŞA - ANTALYA
TURNUVA PROGRAMI 12.00 - 18:00 19 Mayıs
  • Paten Sürme Eğitimi
  • Ok Atma
  • Basketbol Şut Atma
  • Ters Şut Atma
  • Kaleye Frizbi Atma
  • Çadır Katlama Yarışması
  • İp Atlama Yarışması
KENTPARK - ANKARA
TURNUVA PROGRAMI 12:00 - 18:00 19 Mayıs
  • Çadır Açma Yarışması
  • Ok Atma Yarışması
  • Masa Tenisi Turnuvası
  • Dart Atma
  • Şut Atma
  • Frizbi Atma
  • Halat Çekme Yarışması
  • Sandalye Kapma
  • Tırmanış Duvarı
  • Spor Deneme Alanları
ANKAMALL - ANKARA
TURNUVA PROGRAMI 12:00 - 19:00 19 Mayıs
  • Scooter Slalom Yarışması
  • Ok Atma Yarışması
  • Basketbol Şut Atma Yarışması
  • Yavaş Bisiklet Sürme Yarışması
  • Futbol Şut Atma Yarışması
  • Frizbi Atma
  • Survivor Parkur Yarışması
ANTARES - ANKARA
TURNUVA PROGRAMI 14:00 - 17:30 19 Mayıs
  • Ok Atma Yarışması
  • Engelli Parkur ve Şut Atma
  • Basketbol Şut Atma
  • Yavaş Bisiklet Sürme Yarışı
  • Müzik ve Dans Programları
SYMBOL - KOCAELİ
TURNUVA PROGRAMI 12:00 - 18:00 19 Mayıs
  • Yetişkinler İçin:
  • Anneler ve Kızları Voleybol Turnuvası
  • Babalar ve Oğulları Şınav Yarışması
  • Top Sektirme Yarışması
  • Çadır Açma Kapama Yarışması
  • Ok Atma Yarışması
  • Masa Tenisi Turnuvası
  • Badminton Turnuvası
  • Halat Çekme Yarışması
  • Çocuklar İçin:
  • Sandalye Kapmaca
  • Paten
  • Scooter Slalom
  • Basketbol Şut Atma
  • Penaltı
  • Frizbi
TREND ARENA - ÇORLU
TURNUVA PROGRAMI 12:00 - 18:30 19 Mayıs
  • ŞINAV ÇEKME
  • Kukaların Arasından Scooter ve Oxeloboard ile Slalom Yarışması
  • Katılımcılarla Birlikte Ok Atma Yarışması
  • Katılımcılarımızla Yavaş Bisiklet Sürme Etkinliği
  • Çadır Açma Kapama Yarışması
  • Müzik Eşliğinde Sandalye Kapmaca Yarışması
  • 3'lük Atma Yarışması
  • Şut Atma Yarışması
  • Hedefe Frizbi Geçirme Yarışması
  • Havlu Katlama Yarışması
  • Tenis Raketiyle Top Sektirme Yarışması
  • Katılımcılarımızla Birlikte Halat Çekme Yarışması
METROMALL - ANKARA
TURNUVA PROGRAMI 12:00 - 19:30 19 Mayıs
  • Ok Atma Yarışması
  • Dart Atma
  • Paten Slalom Gösterisi
  • Pençe Spor Kulübü Gösterisi
  • Basketbol Şut Atma
  • Scooter Waveboard Paten Sürme Etkinliği
  • Yavaş Bisiklet Sürme
  • Masa Tenisi Turnuvası
  • Kamp Eğitimi
  • Badminton Turnuvası
  • Sokak Futbolu (Minyatür)
ANATOLIUM - ANKARA
TURNUVA PROGRAMI 14:00 - 18:00 18, 19 Mayıs
  • 18 Mayıs
  • Basketbol Eğitimi, Şut Atma Yarışması
  • Dans Etkinliği
  • Dart Yarışması
  • Aerobik Dersi
  • Wu Shu Gösterisi
  • Dans Etkinliği
  • Paten Eğitimi
  • 19 Mayıs
  • Futbol Slalom Parkuru
  • Capoeira Gösterisi
  • Ok Yarışması
  • Performans Yarışması
  • Masa Tenisi Turnuvası
  • Spinning Performansı
  • Paten Eğitimi
OPTIMUM - ADANA
TURNUVA PROGRAMI 09:00 - 12:00 19 Mayıs
  • Bisiklet Turu:
  • 09.00'da Optimum AVM Decathlon'un önünde buluşulacak. Katılımcılara su, sandviç ve buff dağıtımının ardından 09.30'da rotaya çıkış gerçekleştirilecek. Bitiş noktası ise Yaşar Kemal Koşu Parkuru'nda bulunan etkinlik alanı olacaktır. Tüm bisikletseverleri bekliyoruz!
PİAZZA - SAMSUN
TURNUVA PROGRAMI 12:00 - 18:30 19 Mayıs
  • Şınav Yarışması
  • Slalom Futbol Şut Atma Yarışması
  • Basketbol Şut Atma Yarışması
  • Yavaş Bisiklet Sürme Yarışması
  • Sandalye Kapma Yarışması
  • Dart Atma Yarışması
  • Çadır Açma Kapama
  • Spor Deneme Alanları
MIDTOWN - BODRUM
TURNUVA PROGRAMI 13:00 - 19:00 19 Mayıs
  • Trambolin
  • Minyatür Futbol
  • Basketbol
  • Badminton
  • Masa tenisi
  • Voleybol
  • Frizbi
  • Dart Atma - Ok Atma
KONYAALTI SAHİLİ - ANTALYA
TURNUVA PROGRAMI 10.00 - 19:00 19 Mayıs
  • Sabah Yogası
  • Spinning
  • Ok Atma Turnuvası
  • Masa Tenisi Turnuvası
  • Nefes Teknikleri
  • Şut Atma Yarışması
  • Zumba
  • Badminton Turnuvası
  • Zumba
  • Basketbol Şut Atma
  • Bale Gösterisi
  • Gün Boyu Tırmanış Duvarı Etkinliği
  • Gün Boyu Slackline Etkinliği
  • Gün Boyu Paten Eğitimi
  • Gün Boyu Uçurtma Oyunu
EGE PARK - İZMİR
TURNUVA PROGRAMI 14:00 - 19:00 19 Mayıs
  • Mini Futbol Etkinliği
  • Şut Atma Yarışması
  • Trambolin Etkinliği
  • Badminton Turnuvası
  • Voleybol Turnuvası
  • Masa Tenisi Turnuvası