100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
NABAIJI

Maksimum RAHATLIK ve ÇOK GENİŞ GÖRÜŞ ALANI

SPIRIT - Çocuk Yüzme Gözlüğü

Formda kalmak ya da düzenli olarak antrenman yapmak isteyen yüzücüler için tasarlandı. Maksimum su sızdırmazlık özelliği ile birlikte yüz şekline mükemmel uyum sağlayan esnek gövdesi sayesinde geniş görüş alanına sahip kullanımı rahat yüzücü gözlüğü.

Renk : SİYAH / MAVİ

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8335689
TEKNİK BİLGİLER
BOY SEÇİMİ

Gözlüğün su sızdırmazlık özelliği silikon bağlantı yerinin yüzün şekline mükemmel şekilde uyum sağlaması ile sağlanır.
Ürünü satın almadan önce, elastik kayışı başınıza takmadan "vakum" testini yapmanızı öneriyoruz. Gözlük kayış olmadan yüzünüzde hafif bir vakum hissiyle kaymadan duruyorsa yüzme antrenmanları sırasında su sızdırmayacaktır Bu test ile gözlüğün sağladığı his ile yüzünüz için daha dar ya da daha geniş yapıda olup olmadığını görebilirsiniz
İKİ BOY: İnce yüzlere S, geniş yüzlere L

BAKIM – UYARILAR

Unutmayın:
- gözlüklerinizi kullandıktan sonra yıkayın
- antrenmandan sonra camların (buğulanma karşıtı işlemin uygulandığı iç kısım ve görüşünüzü etkileyebilecek herhangi bir çiziğin oluşmaması için dış kısım) zarar görmemesi için gözlüğünüzü kutusunda saklayın.
CAMLARIN İÇ KISMINA ASLA DOKUNMAYIN / ÇİZMEYİN.

BUĞU OLUŞUMU

Buğu oluşumu, su ve vücut arasındaki sıcaklık farkı, nem oranı gibi birçok dış faktöre bağlıdır En temel sebep ise çizilme kaynaklı aşınmadır.
Buğu oluşması durumunda gözlük camlarını suya batırın, böylece koruyucu bir tabaka oluşacaktır.
Ürünü bir süre kullandıktan sonra buğulanmama özelliğinin azalacağını unutmayın. Size gözlüklerinizin buğulanmama özelliğini yenileyecek ve kullanım ömrünü uzatacak buğulanma karşıtı özellikli bir kalem kullanmanızı öneriyoruz.

CAMLARIN RENGİ

Camların rengi antrenman yaptığınız yere ve güneş ışığı seviyesine mükemmel uyum sağlar.
Dış mekanda ya da yüksek ışık seviyesine sahip bir yerde antrenman yapıyorsanız güneş gözlüğü ya da aynalı camlı bir gözlük kullanmayı tercih ederek antrenmanlarınızda rahat olabilirsiniz. Havuzda, karanlıkta ya da örneğin kış akşamlarında antrenman yapıyorsanız şeffaf ya da hafif renkli camları tercih edin.
SPIRIT gözlüğün birçok farklı cam rengine sahip modeli bulunmaktadır.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM