APTONIA

Küçük boyutları sayesinde pratik ve taşınabilir.

SPF 50+ GÜNEŞ KREMİ SETİ

GÜNEŞ KREMİNİZİ, DUDAK BALMINIZI ve GÜNEŞ SONRASI SÜTÜNÜZÜ gittiğiniz her yere götürün Özel güneş koruyucu setin içeriği: 1 SPF50+ güneş kremi, 1 SPF50+ dudak balmı ve bir güneş sonrası sütü. Küçük boyutları sayesinde pratik ve taşınabilir. Tatilde yanınızda kolayca götürebilirsiniz!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8346875
TEKNİK BİLGİLER
Set içeriği: GÜNEŞ KREMİ SPF 50 + SPF 50+ yüz ve vücut kremi UVA ve UVB ışınlarına karşı yüksek koruma sağlar. Nemlendirme. Yağ içermez. Yapışkanlık hissi vermez. Suya dayanıklıdır. Dermatolojik olarak test edilmiştir.
SPF 50+ dudak balmı: UVA ve UVB ışınlarına karşı yüksek koruma sağlar. Nemlendirme. Rüzgar, soğuk, güneş gibi aşındırıcı hava koşullarına karşı korur
Hassas dudaklara sahip kişilere uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir.
Güneş sonrası sütü: Nemlendirme. Serinletici etki Cildi yumuşatır Bronzluk süresini uzatır. Dermatolojik olarak test edilmiştir.
Genel önlemler: Gözle temas ettirmeyin. Gözle temas etmesi halinde vakit kaybetmeden su ile yıkayın.
Güneş ürünleri önlemleri: Güneşe çıkmadan önce bolca uygulayın ve bu uygulamayı sık sık tekrarlayın. Güneş ışınlarının en yoğun olduğu saatlerde güneşe çıkmamaya özen gösterin. Bebekler ve küçük çocuklar güneşe ve sıcağa maruz bırakılmamalıdır.
Bileşen Paraben içermez.
Köken Fransa'da üretilmiştir.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Dermatolojik olarak test edilmiştir.
Ürün testi Bağımsız laboratuvarlar tarafından kozmetik standartlarına uygun olarak test edilmiştir.
Garanti 2 Yıl
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM