100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
Sporasub

Sualtı avcılığına yönelik Sporasub bilgisayar

SP1 DERİNLİKÖLÇER SAAT

Düzenli olarak sualtı avcılığı, tüplü ve serbest dalış yapanlar için tasarlandı. Serbest dalış ve tüplü dalış için de uygundur.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8247501
TEKNİK BİLGİLER
Fonksiyon listesi

SP1 Sporasub, dijital bir saatin tüm klasik fonksiyonlarının yanında (saat, tarih, kronometre, geri sayım, alarm ve ikinci saat dilimi), suyla temas ettiği anda devreye giren ve sudan çıktıktan 30 saniye sonra otomatik olarak devreden çıkan "dalış" fonksiyonuna da sahiptir.

Dalış modu detayları

Dalış esnasında, SP1 Sporasub ile anlık derinlik, dalış süresi ve su sıcaklığı gerçek zamanlı olarak görüntülenir. Yüzeye çıktıktan sonra, SP1 Sporasub yüzeyde bulunma süresini (son dalış ve sonraki dalış arasındaki aralık) otomatik olarak hesaplar. Son 200 dalışı, dalış numarası, tarih, saat, süre, ulaşılan maksimum derinlik ve su sıcaklığı detaylarıyla kaydeder.

Batarya

SP1'in batarya değişimi, yalnızca bilgisayarın satın alındığı yetkili SPORASUB bayisinde veya doğrudan SPORASUB mağazasında yapılmalıdır. Yetkili personel tarafından yapılmayan batarya değişimi, garantiyi otomatikman geçersiz hale getirir.

Geri sayım

Çözünürlük: 1 saniye. Kapasite: 99 saat, 59 dakika, 59 saniye. Son 10 dakika boyunca dakika başı bip sesi verir. Son dakikasında 10 saniyede bir bip sesi verir. Son 5 saniye boyunca saniyede bir bip sesi verir. Geri sayım sona erdiğinde, 30 saniye boyunca bip sesi verir.

Güncel saat modu

Saat, dakika, saniye gösterimi. Yıl, ay, gün gösterimi. 2000'den 2099'a kadar otomatik takvim. 12/24 saat formatı. Ay/gün veya gün/ay gösterimi. Saat başı çalma özelliği. Günlük alarm. Sıcaklık derecesi gösterimi.

Kronometre modu

Çözünürlük: 1/100. saniye. Kapasite: 99 saat, 59 dakika, 59,99 saniye. Ara zaman fonksiyonu

Sıcaklık derecesi gösterimi

Birim: 1°C / 1°F seçilebilir
Çözünürlük: 1°C / 1°F
Ölçüm kapasitesi: -10°C - +60°C / 14°F - 140°F

Bakım tavsiyeleri

Ürünün uzun süre boyunca zorlu koşullara maruz kalmamasına özen gösterin, güçlü darbelerden ve çarpmalardan koruyun. Ürünü, özellikle arka tarafındaki su sensörünü düzenli olarak yumuşak bir bezle temizleyin.
Ürünü benzin ve alkol gibi güçlü kimyasal maddelerle asla temas ettirmeyin. Bu tür maddeler, ürünün yapısına zarar verir. Her kullanımdan sonra duru su ile temizleyin.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM