100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
INESIS

Dayanıklılık ve nefes alabilirlik!

Sol El Erkek Golf Eldiveni 100

Hobi amaçlı oynayanlar için uygundur. Dayanıklılık ve nefes alabilirlik!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8327539
TEKNİK BİLGİLER
Künye

Bu eldiveni golfe yeni başlayan müşterilerimizin istekleri üzerine; dayanıklı ve golf sopasını daha iyi kavrayabilecek şekilde ürettik.Bu sebeple eldivenin avuç içine güçlendirmeler yerleştirdik.Yeni başlayanlar için, ele tam oturan bir eldiven almalarını tavsiye ediyoruz.

Inesis konsepti

"Liberate your Swing".
Ürünlerimiz özellikle golf oynarken rahat etmeniz için tasarlanmıştır.Ürünler ekiplerimiz tarafından geliştirilmiş, golf oynayan müşterilerimiz tarafından test edilmiştir.Müşteri deneyimlerine değer vermemiz sonucunda geliştirdiğimiz ürünler, sizlerin spor esnasında daha rahat etmenizi sağlar.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Golf oyuncularının bizim ürünlerimizi kullandıklarına ve onayladıklarına inanıyoruz.Ürünlerimiz hakkında yapılan eleştirileri ciddiye alıyoruz ve onları geliştiriyoruz.Aşağıda sizlerde görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.
Ürün testi Bu eldiven golf sopalarının oluşturabileceği aşınmalara karşı test edilmiştir.Bu testler Decathlon dışındaki laboratuvarlarda, bizim kriterlerimiz uygun şekilde yapılmıştır. Eğer bu testlerin neticesinde sizler hala bizim golf eldivenlerimizden tatmin olmadıysanız, bize görüşünüzü bildirerek ürünü geliştirmemize yardımcı olabilirsiniz.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM