100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Frizbi ve köpük bumerang seti!

SOFT FRİZBİ VE BUMERANG SETİ

4 yaşından itibaren HOBİ AMAÇLI frizbi veya bumerang oynayanlar için tasarlandı. Sadece sağ elini kullananlara uygundur. Güven içinde rüzgar sporları yapmaya başlamak isteyenler için uygundur. Frizbi ve köpük bumerangdan oluşur.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8334809
TEKNİK BİLGİLER
Uçuş kalitesi

Uçuş kalitesi yüksek köpük bir frizbi yaratmak için DSoft frizbinin ağırlığı ve yapısı konusunda çalışmalar yaptık. Ön kenarı ve ağırlığı sayesinde mükemmel denge sunar. Kullanımı kolay bir köpük bumerang tasarlamak için bumerangın ağırlığı ve yapısı konusunda çalışmalar yaptık. Palalarının genişliği ve eğimi sayesinde yakalaması kolay bumerang. Palaların şekli, bumerangın hızını ve yönünü etkiler.

Özellikler:

Frizbi: Ağırlık 90 g.
Çap: 20,5 cm

Bumerang: Ağırlık 65 g.
Pala boyutları: 16.5 cm

Darbe emici köpük bileşen

Köpük bileşenli bumerang ve frizbinin yakalaması kolaydır.

Bumerang nasıl atılır?

Rüzgara karşı durunuz. Bumerangı hafifçe 15 - 20 derece eğiniz.
45 derece açıyla rüzgardan uzağa fırlatınız.

Kullanım tavsiyesi

Bumerangı fırlatmadan önce düz bir şekilde durduğundan emin olun. Yapısı ve köpük bileşeni ile bu bumerang iyi bir dayanıklılığa sahiptir ancak taşıma sırasında zarar görmemesi için düz bir şekilde durması tercih edilmelidir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Hendaye'deki (Fransa) ekiplerimiz tarafından tasarlanmış ve test edilmiştir. Tribord tasarım merkezi Hendaye Bidassoa'da bulunmaktadır. Denize yakın lokasyonu sayesinde su sporlarıyla ilgilenen kullanıcıların beklentilerine uygun ürünler tasarlanır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM