NEWFEEL

Hafif ve esnektir.

Çocuk Yürüyüş Ayakkabıları Yürüyüş - SOFT 140 YÜRÜYÜŞ AYAKKABISI NEWFEEL - Günlük Yürüyüş Ayakkabıları
//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/957ee4fba501493bbe8b590ea4e82385.zip/index.html
Çocuk Yürüyüş Ayakkabıları

SOFT 140 SPORTİF YÜRÜYÜŞ AYAKKABISI - ÇOCUK - PEMBE NEWFEEL

NEWFEEL
Çocuğunuzun hem yolda hem patikada rahaça sportif yürüyüş yapabilmesi için tasarlandı. Hobi amaçlı kullanıma uygundur. Hafif ve esnek olan Soft 140 çocuk spor ayakkabıları, sportif yürüyüş sırasında ayağın doğal hareketine uyum sağlar.

Renk : Pembe mor

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

59.99TL -  %

59.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 27/10/2016
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 4.0 TL .
Referans numarası : 8368182
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Ayak hareketleriyle uyumluluk Tabanında bulunan esneme bölgeleri ve meş kumaş yapısı sayesinde esneklik sağlar
Darbe emici EVA köpük bileşenli kalın tabanı sayesinde darbeleri emer.
Hafiflik Hafif bileşenleri yürüyüşlerinizde rahatlık sağlar.
Su tutmaz Sentetik kumaşa sahip gövdesi sayesinde çiseleyen yağmura karşı dayanıklıdır.
Giyme / çıkarma kolaylığı Cırt cırtları ve elastik bağcıkları ile çocuğunuz tek başına kolayca giyebilir.
ÖZELLİKLERİ
Numaralar
26 - 39.
Taban
Zeminde iz bırakmaz.
Diğer renkler
Çeşitli renkleri mevcuttur.
Bağlama
cırt cırtlar (+elastik bağcıklar).
Gövde boyu
Kısa.
Malzeme
Kumaş.
TEKNİK BİLGİLER
Çocuğum, okulda yaptığı spor aktivitelerinde, sportif yürüyüş ayakkabısı kullanabilir mi? Sportif yürüyüş ve spor ayakkabılarımız okulda yapılan sporlara uyum sağlayacak şekilde tasarlandı: Spor salonlarına uygun, esnek, hafif, kavrama sağlayan yapıda ve iz bırakmayan tabana sahiptir.
Ortopedik tabanlar Newfeel çocuk yürüyüş ayakkabısını "ortopedik" tabanlar ile kullanmak istiyorsanız, ayakkabıyı bir numara büyük alın ya da çıkarılabilir özellikteki iç tabanları çıkarın.
Topuk desteği Ayakkabının ayağı daha iyi kavrayabilmesi için Newfeel çocuk spor ayakkabıları kavrama amacıyla tasarlanmış yüksek kaliteli topuk desteğine sahiptir.
Çocuğmun ayakkabılarını daha uzun süre kullanması amacıyla bir numara büyük ayakkabı almam gerekir mi? Hayır! Eğer ayakkabının numarası çok büyükse, çocuğunuzun ayağı özellikle topuk bölgesinde çok iyi kavranmaz. Bu nedenle, ayak kenarlara doğru kayabilir ve ayakkabı ayak ile "bütünleşmez". Çocuk doğal basma şeklini değiştirme riski ile karşı karşıya kalır ve diz, kalça ve sırt ağrıları çekmeye başlayabilir. Bununla birlikte, ayakkabı ayağını sıkmamalıdır. Ayak ucu ile ayakkabının burnu arasında 6 mm boşluk bulunmalıdır.
Çocuğumun yürüyüş veya spor ayakkabısının doğru numarada olduğunu nasıl anlayabilirim? Öncelikle, çocuk ayağını ayakkabının ön tarafına iyice yerleştirmelidir, sonra avuç içinizle ayağın ön bölgesine bastırarak parmakların kıvrılmış bir durumda olmadığından emin olmanız gerekir. Ardından parmağınızı ayakkabının arka kısmına, topuğun arkasına sokarak yeterince boşluk (6 mm ) olup olmadığını kontrol etmelisiniz. İnce yapılı sahipseniz ve 10 mm'lik boşluğa rağmen ayakkabı ayağa oturuyorsa o numara uygundur! Daha fazla bilgi için: www.newfeel.com
"Ayak kemeri" derin, yürüyüş veya spor ayakkabılarını tercih etmek mi gerekir? Hayır! Çocukların %90'ı sağlıklı ayaklarla doğmaktadır. Düz taban değillerdir, ayakları etli olduğundan düz tabanmış gibi görünür! Çocuğunuz büyüdükçe ayaklarında kaslar gelişir ve ayak kemeri ortaya çıkar. Ayak kemeri belirgin bir ayakkabı kullanmak protez kullanmak gibidir! Kemer bulunmadığında (çıplak ayaklar veya kemersiz ayakkabılar), vücut dengesizliği düzeltmeye çalışacaktır, bunun sonucunda da sırt ağrıları oluşabilir. Daha fazla bilgi için: www.newfeel.com.
Yürüyüş ve spor ayakkabılarını çok hızlı yıpratan bir çocuğum var, en dayanıklı ayakkabıyı nasıl seçeceğim? Çocuklar, ayakkabılarının burun bölgesini aşındırmaya daha meyillidir. Bu sebeple ayakkabı seçerken taban seviyesine özellikle dikkat etmelisiniz. Kauçuk gibi doğal yapısı sert olan bir bileşen daha uzun süre dayanıklı olacaktır. Ayağı saran veya daha yüksek yapıdaki bir taban, "darbe emicilik" özelliğine de sahip olacaktır. Ayakkabının üst deri kısmı ise, dayanıklılık garantili bir bileşene sahiptir ve uygun güçlendirme ile erken aşınmaların önüne geçilmiştir. Daha fazla bilgi için newfeel.com
Kullanım testleri Tüm Newfeel çocuk ayakkabıları, satışa sunulmadan önce çocuklarınızın hem iç hem de dış mekanlarda her gün karşılaşabileceği şartlar altında, kullanım testlerine tabi tutulmaktadır. Bu günlük testler ürünlerimizi daha da geliştirmemize ve sizin memnuniyetizi artırmamıza yardımcı olmaktadır.
Laboratuvar testleri Tüm sportif yürüyüş ayakkabılarının özelliklerini ve ürün avantajlarını onaylamak amacıyla Newfeel tarafından laboratuvar testleri yapılmıştır.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLGİ / KONSEPT / TEKNOLOJİ
BİLEŞENLER Üstü : 65.0% Polyester, 35.0% Poliüretan Dış taban : 100.0% EVA Astar ve çorap : 100.0% Polyester
Ürün testi Newfeel yürüyüş ve spor ayakkabıları, laboratuvarda ve çocuklar tarafından sahada test edilmiştir.
Saklama önerisi Newfeel ekibi yürüyüş / spor ayakkabılarınızı nemden ve ışıktan uzak, hava alan bir yerde saklamanızı öneriyor.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
59.99TL
59.99TL
2
30.00TL
59.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
59.99TL
59.99TL
2
30.00TL
59.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
59.99TL
59.99TL
2
30.00TL
59.99TL