NEWFEEL

Hafiflik ve esneklik

Çocuk Yürüyüş Ayakkabıları - SOFT 140 AYAKKABI  NEWFEEL
//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/3a1e8f4bf64048a2a0d9a1ff988167f7.zip/index.html
Çocuk Yürüyüş Ayakkabıları

SOFT 140 SPORTİF YÜRÜYÜŞ AYAKKABISI - ÇOCUK - GRİ / TURUNCU NEWFEEL

NEWFEEL
Hobi amaçlı sportif yürüyüş antrenmanı yapanlar için tasarlandı. Hafif ve esnek olan Soft 140 çocuk sportif yürüyüş ayakkabıları, sportif yürüyüş antrenmanı boyunca doğal ayak hareketlerine uyum sağlar

Renk : Antrasit gri / Füme / TURUNCU

Decathlon
69.99TL - %

69.99TL*
Dont écoparticipation: /

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
69.99TL  %
69.99TL*
Dont écoparticipation: /

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Referans numarası : 8368185
ÜRÜN AVANTAJLARI
Esneklik Tabanında bulunan esneme çentikleri ve file kumaşı sayesinde esneklik sağlar.
Hafiflik Hafif yapısı ile yürüyüşleri kolaylaştırır: 34 numarada 139 g.
Su tutmaz Sentetik gövdesi ile çiseleyen yağmura karşı dayanıklıdır.
Darbe emici EVA köpük bileşenli kalın tabanı sayesinde darbeleri emer.
Giyme / çıkarma kolaylığı Cırt cırtları ve elastik bağcıkları sayesinde çocuğun ayak yapısına uyum sağlar
TEKNİK BİLGİLER
Okulda yapılan spor aktivitelerimde sportif yürüyüş ayakkabısı kullanabilir miyim? Sportif yürüyüş ayakkabılarımız ve spor ayakkabılarımız okulda yapılan sporlara uyum sağlayacak şekilde tasarlandı: Spor salonlarına uygun, esnek, hafif, kaymaz, kavrama sağlayan yapıda ve iz bırakmayan tabana sahiptir.
Çocuğumun sportif yürüyüş ayakkabılarının içine ortopedik bir taban koyabilir miyim? Newfeel çocuk yürüyüş ayakkabısını ortopedik tabanlar ile kullanmak istiyorsanız, ayakkabıyı bir numara büyük alın ya da çıkarılabilir özellikteki iç tabanları çıkarın!
Newfeel çocuk ayakkabılarının topuk desteği Ayakkabının ayağa daha fazla destek sağlaması için tüm Newfeeel çocuk ayakkabılarında özel olarak tasarlanmış yüksek kaliteli topuk desteği bulunmaktadır.
Çocuğun ayakkabılarını daha uzun süre kullanması amacıyla bir numara büyük ayakkabı almak gerekir mi? Hayır! Ayakkabı numarası çok büyük olduğunda, özellikle topuk kısmında çocuğunuzun ayağı için gereken desteği sağlamaz. Bu nedenle, ayak kenarlara doğru kayabilir ve ayakkabı ayak ile "bütünleşmez". Çocuk doğal basma şeklini değiştirme riski ile karşı karşıya kalır ve diz, kalça ve sırt ağrıları çekmeye başlayabilir. Bununla birlikte, ayakkabı ayağını sıkmamalıdır. Ayak ucu ile ayakkabının burnu arasında 6 mm boşluk bulunmalıdır.
Çocuğum için seçtiğim ayakkabıların doğru numarada olduğunu nasıl anlayacağım? Öncelikle çocuk, ayağını ayakkabının ön tarafına iyice yerleştirmelidir, sonra avuç içinizle ayağın ön bölgesine bastırarak parmakların kıvrılmış bir durumda olmadığından emin olmanız gerekir. Ardından parmağınızı ayakkabının arka kısmına, topuğun arkasına sokarak yeterince boşluk (6 mm) olup olmadığını kontrol etmelisiniz. İnce yapılı bir parmağa sahipseniz ve 10 mm'lik boşluğa rağmen ayakkabı ayağa oturuyorsa o numara uygundur! Daha fazla bilgi için: www.newfeel.com
"Ayak kemeri" belirgin ayakkabıları tercih etmek mi gerekir? Hayır! Çocukların %90'ı sağlıklı ayaklarla doğmaktadır. Düz taban değillerdir, ayakları etli olduğundan düz tabanmış gibi görünür! Çocuğunuz büyüdükçe ayaklarında kaslar gelişir ve ayak tabanı kemeri yapısı ortaya çıkar. Bir kemere sahip olmak, protez kullanmak ile eş değerdir! Kemer bulunmadığında (çıplak ayaklar veya kemersiz ayakkabılar), vücut dengesizliği düzeltmeye çalışacaktır, bunun sonucunda da sırt ağrıları oluşabilir. Daha fazla bilgi için: www.newfeel.com.
Evimde ayakkabılarını çok hızlı yıpratan bir çocuğum var, en dayanıklı ayakkabıyı nasıl seçeceğim? Çocuklar ayakkabılarının burun bölgesini aşındırmaya daha meyillidir. Bu nedenle, taban seviyesine özellikle dikkat edin. Kauçuk gibi doğal yapısı sert olan bir bileşen daha uzun süre dayanıklı olacaktır. Ayağı "saran" veya ön kısmı daha yüksek yapıdaki bir taban, aynı zamanda "darbe emme" görevi de görecektir. Ayakkabının üst kısmında ise, deri dayanıklılık garantili bir bileşendir ve uygun destek ile erken aşınmaların önüne geçer. Daha fazla bilgi için: www.newfeel.com.
Kullanım testleri Tüm Newfeel çocuk ayakkabıları, satışa çıkarılmadan önce, çocuğunuz günlük kullanım koşullarında karşılaşabileceği şartlar altında; dışarıda olduğu kadar iç mekanda da test edilmiştir. Bu testler ayakkabılarımızı geliştirmemize ve onaylamamıza olanak sağlar.
Laboratuvar testleri Tüm sportif yürüyüş ayakkabılarının özelliklerini ve ürün avantajlarını onaylamak amacıyla Newfeel tarafından laboratuvar testleri gerçekleştirilmiştir.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Üstü
65.00% Polyester, 35.00% Poliüretan
Astar ve çorap
100.00% Polyester
Dış taban
100.00% EVA
Bakım önerileri Elde yıkayın.
Saklama önerisi Newfeel ekibi yürüyüş / spor ayakkabılarınızı nemden ve ışıktan uzak, hava alan bir yerde saklamanızı öneriyor.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Newfeel yürüyüş ve spor ayakkabıları, laboratuvarda ve çocuklar tarafından test edilmiştir.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI