NEWFEEL

Hafif ve esnektir.

Çocuk Yürüyüş Ayakkabıları Yürüyüş - SOFT 140 AYAKKABI NEWFEEL - Günlük Yürüyüş Ayakkabıları
//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/264f48b7916540bcaf7704f9b974dd5f.zip/index.html
Çocuk Yürüyüş Ayakkabıları

SOFT 140 SPORTİF YÜRÜYÜŞ AYAKKABISI - ÇOCUK - SİYAH / PEMBE NEWFEEL

NEWFEEL
Çocuğunuzun hem yolda hem patikada rahaça sportif yürüyüş yapabilmesi için tasarlandı. Hobi amaçlı kullanıma uygundur. Hafif ve esnek olan Soft 140 çocuk spor ayakkabıları, sportif yürüyüş sırasında ayağın doğal hareketine uyum sağlar.

Renk : SİYAH / PEMBE

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

59.99TL -  %

59.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 24/02/2017
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 4.0 TL .
Referans numarası : 8368183
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Esneklik Tabanında bulunan esneme çentikleri ve file kumaşı sayesinde esneklik sağlar.
Hafiflik Hafif yapısı ile yürüyüşleri kolaylaştırır: 34 numarada 139 g.
Su tutmaz Sentetik gövdesi ile çiseleyen yağmura karşı dayanıklıdır.
Giyme / çıkarma kolaylığı Cırt cırtları ve elastik bağcıkları sayesinde çocuğun ayak yapısına uyum sağlar
ÖZELLİKLERİ
Numaralar
26 - 39.
Taban
Zeminde iz bırakmaz.
Diğer renkler
Çeşitli renkleri mevcuttur.
Bağlama
cırt cırtlar (+elastik bağcıklar)
Gövde boyu
Gövde boyu
Malzeme
Kumaş.
TEKNİK BİLGİLER
Okulda yapılan spor aktivitelerimde sportif yürüyüş ayakkabısı kullanabilir miyim? Sportif yürüyüş ayakkabılarımız ve spor ayakkabılarımız okulda yapılan sporlara uyum sağlayacak şekilde tasarlandı: Spor salonlarına uygun, esnek, hafif, kaymaz, kavrama sağlayan yapıda ve iz bırakmayan tabana sahiptir.
Çocuğumun sportif yürüyüş ayakkabılarının içine ortopedik bir taban koyabilir miyim? Newfeel çocuk yürüyüş ayakkabısını ortopedik tabanlar ile kullanmak istiyorsanız, ayakkabıyı bir numara büyük alın ya da çıkarılabilir özellikteki iç tabanları çıkarın!
Newfeel çocuk ayakkabılarının topuk desteği Ayakkabının ayağa daha fazla destek sağlaması için tüm Newfeeel çocuk ayakkabılarında özel olarak tasarlanmış yüksek kaliteli topuk desteği bulunmaktadır.
Çocuğun ayakkabılarını daha uzun süre kullanması amacıyla bir numara büyük ayakkabı almak gerekir mi? Hayır! Ayakkabı numarası çok büyük olduğunda, özellikle topuk kısmında çocuğunuzun ayağı için gereken desteği sağlamaz. Bu nedenle, ayak kenarlara doğru kayabilir ve ayakkabı ayak ile "bütünleşmez". Çocuk doğal basma şeklini değiştirme riski ile karşı karşıya kalır ve diz, kalça ve sırt ağrıları çekmeye başlayabilir. Bununla birlikte, ayakkabı ayağını sıkmamalıdır. Ayak ucu ile ayakkabının burnu arasında 6 mm boşluk bulunmalıdır.
Çocuğum için seçtiğim ayakkabıların doğru numarada olduğunu nasıl anlayacağım? Öncelikle çocuk, ayağını ayakkabının ön tarafına iyice yerleştirmelidir, sonra avuç içinizle ayağın ön bölgesine bastırarak parmakların kıvrılmış bir durumda olmadığından emin olmanız gerekir. Ardından parmağınızı ayakkabının arka kısmına, topuğun arkasına sokarak yeterince boşluk (6 mm) olup olmadığını kontrol etmelisiniz. İnce yapılı bir parmağa sahipseniz ve 10 mm'lik boşluğa rağmen ayakkabı ayağa oturuyorsa o numara uygundur! Daha fazla bilgi için: www.newfeel.com
"Ayak kemeri" belirgin ayakkabıları tercih etmek mi gerekir? Hayır! Çocukların %90'ı sağlıklı ayaklarla doğmaktadır. Düz taban değillerdir, ayakları etli olduğundan düz tabanmış gibi görünür! Çocuğunuz büyüdükçe ayaklarında kaslar gelişir ve ayak tabanı kemeri yapısı ortaya çıkar. Bir kemere sahip olmak, protez kullanmak ile eş değerdir! Kemer bulunmadığında (çıplak ayaklar veya kemersiz ayakkabılar), vücut dengesizliği düzeltmeye çalışacaktır, bunun sonucunda da sırt ağrıları oluşabilir. Daha fazla bilgi için: www.newfeel.com.
Evimde ayakkabılarını çok hızlı yıpratan bir çocuğum var, en dayanıklı ayakkabıyı nasıl seçeceğim? Çocuklar ayakkabılarının burun bölgesini aşındırmaya daha meyillidir. Bu nedenle, taban seviyesine özellikle dikkat edin. Kauçuk gibi doğal yapısı sert olan bir bileşen daha uzun süre dayanıklı olacaktır. Ayağı "saran" veya ön kısmı daha yüksek yapıdaki bir taban, aynı zamanda "darbe emme" görevi de görecektir. Üst kısım için deri, dayanıklılık garantili bir malzemedir ve uygun ön ayak desteği erken aşınmaların önüne geçer. Daha fazla bilgi için: www.newfeel.com.
Kullanım testleri Tüm Newfeel çocuk ayakkabıları, satışa çıkarılmadan önce, çocuğunuz günlük kullanım koşullarında karşılaşabileceği şartlar altında; dışarıda olduğu kadar iç mekanda da test edilmiştir. Bu testler ayakkabılarımızı geliştirmemize ve onaylamamıza olanak sağlar.
Laboratuvar testleri Tüm sportif yürüyüş ayakkabılarının özelliklerini ve ürün avantajlarını onaylamak amacıyla Newfeel tarafından laboratuvar testleri gerçekleştirilmiştir.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Üstü
65.00% Polyester, 35.00% Poliüretan
Astar ve çorap
100.00% Polyester
Dış taban
100.00% EVA
Bakım önerileri Elde yıkayın.
Saklama önerisi Newfeel ekibi yürüyüş / spor ayakkabılarınızı nemden ve ışıktan uzak, hava alan bir yerde saklamanızı öneriyor.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Newfeel yürüyüş ve spor ayakkabıları, laboratuvarda ve çocuklar tarafından sahada test edilmiştir.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
59.99TL
59.99TL
2
30.00TL
59.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
59.99TL
59.99TL
2
30.00TL
59.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
59.99TL
59.99TL
2
30.00TL
59.99TL
Diğer kartlar
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
59.99TL
59.99TL