ROSSIGNOL
  • SNOWBOARD - BAŞLANGIÇ SEVİYE KADIN TÜM KADIN ÜRÜNLERİ - SNOWBOARD GALA ROSSIGNOL - KADIN
  • SNOWBOARD - BAŞLANGIÇ SEVİYE KADIN TÜM KADIN ÜRÜNLERİ - SNOWBOARD GALA ROSSIGNOL - KADIN
  • SNOWBOARD - BAŞLANGIÇ SEVİYE KADIN TÜM KADIN ÜRÜNLERİ - SNOWBOARD GALA ROSSIGNOL - KADIN
  • SNOWBOARD - BAŞLANGIÇ SEVİYE KADIN TÜM KADIN ÜRÜNLERİ - SNOWBOARD GALA ROSSIGNOL - KADIN
  • SNOWBOARD - BAŞLANGIÇ SEVİYE KADIN TÜM KADIN ÜRÜNLERİ - SNOWBOARD GALA ROSSIGNOL - KADIN
  • SNOWBOARD - BAŞLANGIÇ SEVİYE KADIN TÜM KADIN ÜRÜNLERİ - SNOWBOARD GALA ROSSIGNOL - KADIN
Referans numarası : 8570158
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
SNOWBOARD - BAŞLANGIÇ SEVİYE KADIN

Snowboard GALA - Kadın - Mor ROSSIGNOL

ROSSIGNOL
Beden Değerlendirmesi
Decathlon
1.399.99TL - %

1.399.99TL*
Dont écoparticipation: / Tarihinden İtibaren

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
1.399.99TL - %
Eski Fiyat0.00TLYeni Fiyat1.399.99TL**
Dont écoparticipation: / Tarihinden İtibaren

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
* Bu fiyat tarihinden itibaren geçerlidir.
Mağaza Stoğuna Bak
Her türlü zeminde kaymayı öğrenmek, gelişmek isteyen, basit, esnek ve toleranslı bir snowboard arayan, başlangıç seviyesindeki kullanıcılar için tasarlandı. Ayakların arasındaki esnek kavisli bu snowboard, hataları büyük ölçüde azaltır. Arka ve ön taraftaki geniş rocker sayesinde yumuşak karda güçlü kayma kalitesi sunar.

Ürün Faydaları

Çok işlevlilik %50 pist, %50 pist dışı, %0 parkta kullanımıyla çok işlevli.
Batmama özelliği Toz karda mükemmel batmazlık (rocker, 15 mm setback)
Yer tutuş Standart düşük eğim ve esnek kavis ile kayma kolaylığı.
Vücuda uygunluk 146 cm: 1m61 - 1m68
151 cm: 1m65 - 1m75
Sertlik Esnek flex ve ahşap çekirdeğiyle dayanıklı: yumuşak ve etkili kenar geçişleri.
Tolerans Yuvarlak yapısı ve esnek kavisi ile kenar hatalarını ve düşüşleri azaltır.
Kayış Performansı Sıkıştırılmış PE bileşenli taban, ideal kayma kalitesi sunar.

Üstlendiklerimiz

Garanti 2 Yıl

Teknik bilgiler

Program / Kullanım zemini

Gala, kullanışlı ve çok işlevli bir all mountain tahtasıdır. Ayağın altında bulunan düşük seviyede standart eğim, pistte güçlü yol tutuş sağlar. Ön ve arkada yer alan çift rocker, toz kar üzerinde kara saplanmayı önler ve pistte tahtayı yönlendirmeyi kolaylaştırır. Yüksek hızlarda kaysanız dahi sorun yaratmaz.

Yönelimli Snowboard

Tahtanın yapısı (ya da şekli) yönelimlidir. Yani bir önü ve bir arkası bulunur. Tahta simetrik yapıda değildir. Arkası önüne göre biraz daha dardır, bağlamalar ve tahtanın karla temas ettiği noktalar (setback) biraz daha geriye doğru yerleştirilmiştir. Yönelimli gövde şekli, viraj sırasında daha güçlü yol tutuş, dönüş yönünde maksimum kontrol ve dönüşü daha kolay tamamlama olanağı sağlar.

Ampteck Auto-Turn Rossignol Tahta Eğimi

Rossignol Amptek Auto-Turn ters eğimlidir ancak iki bağlama arasında, yol tutuşun daha iyi sağlanması amacıyla standart tahta eğimi bulunmaktadır: %20 standart eğim ve %80 rocker. Başlangıç ve ileri seviyelere uygundur. Sert kar üstünde mükemmel tutuş sağlar ve ters çevrilmiş tahta eğimi ile (ya da çift rocker) toz kar üzerinde rahatça kaymanızı ve dönüş/yönlendirme kolaylığı sunar

Esnek ve toleranslı flex

Flex, tahtanın ön ve arka kısmı arasındaki bükülme direncidir. Gala'nın flex'i yaklaşık 2/5'tir, dolayısıyla tahta esnek ve toleranslıdır. Bu tür bir flex, ön (burun) ve arka (kuyruk) bölümlerinin arasında homojen bir şekilde dağılarak virajları önceden kestirerek kolayca alabilmenizi sağlar. Aksi bir durumda, çok hızlı olduğunuz ya da zemin buzlu olduğu takdirde, tahta virajı düzgün şekilde alamaz. Kayar ve otomatik olarak durmanıza neden olur.

Esnek ve toleranslı kavis

Tahtanın ayaklar arasındaki bükülme direnci yani kavis, yaklaşık 2/5'tir. Böylece tahta, kolayca elde tutulabilir ve yönlendirilebilir. Dönüş sırasında yapılan kenar hatalarının azaltılmasını sağlar. Esnek kavis, ayaklara bir miktar hareket özgürlüğü sunar Öndeki ayak maksimum topuk / parmak ucuna, arkadaki ayak maksimum topuk hizasına kadar eğilebilir Böylelikle başlangıç seviyesinde olanlar için önemli olan kenar hataları düzeltilebilir. Bu esnek kavis, freestyle/jib kayanlar için de uygundur

15 mm Setback

Setback, tahtanın karla temas ettiği noktaların tahtanın merkezine göre simetrik değil, geriye doğru yerleştirilmiş olmasıdır. Bağlamalar da aynı mesafede geriye doğru yerleştirilmiştir. 15 mm setback: yönelimli tahtalar için düşük gerileme. Ağırlık arka kısma verildiğinde ön kısım havaya kalktığı için, dönüşlerde dengede kalmayı kolaylaştırır ve kara saplanmayı engeller.

Teknik bilgiler

Genişlik Ön 281mm / Orta 234mm / Arka 281mm (Boy 146 cm) Çap 7,1 m.
Etkin kenar 1.110 mm. Bağlama sayısı: 8 + 8 (3 farklı bağlama şekli mümkün / her birinin arası 40 mm) Önerilen duruş: 480 mm

Snowboard ne zaman cilalanmalıdır?

Wed'ze tahtalar cilalanmış olarak satılır.
Tüm snowboard'lar ve kayaklar gibi düzenli olarak bakım gerektirmektedir: her 5 kullanımda bir, minimum yılda 1 kez cilalanmalıdır: - iyi kayma kalitesi ile başlamak için sezon başında
- yaz boyunca cilanın tabanı korumasını sağlamak için sezon sonunda

Hangi Gala boyunu seçmeliyim?

Genellikle, her tür zeminde kullanmak için yaklaşık 15 - 20 cm seçilir (örneğin, 1m66 boyunda olan biri 151 - 146 cm arası bir tahta kullanabilir). Daha küçük olması kullanım açısından kolaylık sağlar. Aynı zamanda, boyuna göre kilosu düşük olan kullanıcıların da seçimini bu yönde yapması önerilir. Daha büyüğünü almak, yüksek hızlarda dengeyi korumayı sağlar.
146 CM (40 - 70 kg) => 1m61 - 1m70
151 CM (50 - 75 kg) => 1m65 1m75

Kayma kalitesi: sıkıştırılmış taban

Polietilen bileşenli tabanlar 2 farklı teknik işleme sahiptir:
- belirli polietilen yoğunlukla sıkıştırılmış taban - daha yüksek yoğunlukta polietilenle sinterlenmiş taban (daha az delik, daha fazla PE) Sıkıştırılmış taban normal bir kayış sağlar ancak daha uzun ömürlüdür.

Daha Fazlası Daha Azı

Bileşenler / tavsiyeler

Saklama önerisi Pas izlerinin oluşumunu önlemek için kullanımdan sonra kenarlarını silin. Her 5 kullanımda bir cilalayın. Yazın saklama: bağlamaları, güneşten uzak şekilde snowboard tahtası üzerinde bırakabilirsiniz
Yasal Bilgiler Bu ürün snowboard antrenmanları için geliştirilmiştir. Bu amaç dışındaki kullanımlarda ürünün teknik kapasitelerini aşmış olursunuz. Kask, sırt desteği ve koruma şortu giyerek güven içinde antrenman yapmanızı öneriyoruz.

Üstlendiklerimiz

Garanti 2 Yıl

Yorumlarınız

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM