100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Klasik bir bağlamaya göre 2 kat daha hızlı

Referans numarası : 8317194

Snow Expedite 2 Snowboard Bağlaması

Giyip çıkarması kolay snowboard bağlaması arayan orta ve ileri seviye sporcular için tasarlanmıştır. Expedite snowboard bağlamaları, hafızalı sıkıştırma sistemi sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde giyip çıkarma kolaylığı sağlar. Kavrama ve rahatlık sunar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Ürün sorumlusunun notu

Yandan giyme sistemi çok hızlı ve pratiktir (ilk kullanımda ayarlamaları yapmayı unutmayın). Sonra kilitleyin ve kayın. Expedite 2.0, 1.0 modelinin geliştirilmiş versiyonudur, daha hızlı ve daha pratik.

Program / Kullanım Zemini

Expedite 2.0, kayak ayakkabılarını bağlarken zaman kaybetmemek isteyen sporcuların hayatlarını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Orta ve ileri seviyede kayak yapan kullanıcılar için yeterli kavramayı sağlar. Ancak, daha güçlü bir şekilde kayak yapıyorsanız, ayakkabınızı daha iyi kavraması için klasik bağlamalara ya da kayışları bilekte bulunan bağlama modellerine geçmeniz, önemlidir. Başlangıç seviyesinde pistte, pist dışında ve parklarda kayak yapanlar için idealdir.

Hafızalı ayarlamaya sahip yandan açma sistemi

_ dış kısım, bağlama ayarı yapılır,
_ iç kısım, büyük bir kancası ve dirseği ile 2 kolay hareket ile açılıp kapanma sağlar: kancaya takın / kilitleyin Bu sayede kapamayı hızlı be kolayca yapabilir ve kavramayı ayarlayabilirsiniz.

Destek: Bağlamalar nasıl ayarlanır: kanca iç kısıma mı dış kısıma mı?

Ayağın iç kısmında bulunan kancası ile kolay bağlama sağlayan bu sistemi geliştirdik. Alışılmadık bir sistem olmasına rağmen çok kolay açılıp kapanabilir, bağlamayı ayakta dururken bile yapabilirsiniz. Ürünümüzü deneyen ileri seviye sporculardan bazıları kancayı dış kısımda kullanmayı tercih ediyor. Bu mümkündür. Kullanımını biraz zorlaştırsa da daha fazla kavrama sağlar. Bizim önerimiz iç kısımda tutmanız, ancak tersine çevirirseniz de kullanılabilir.

Ayarlama şekilleri

Bağlama sisteminin orijinal ayarları çoğu kişiye uygundur ancak istediğiniz şekilde ayarlamak için aşağıdakileri yapabilirsiniz
_ Highback duruş pozisyonu (ön / arka / yan)
_ Highback eğimi,
_ Hız pedalı uzunluğu, özellikle büyük ayaklı kişiler için çok kullanışlıdır.
Hız pedal ayarı için bir alete ihtiyacınız yoktur, bağlamayı açmanız da gerekmez: çok pratik!

Duruş (bağlamaların arasındaki mesafe)

Vücut şeklinize göre ayarlamanız önemlidir, duruşunuz için daha güçlü bir ayarlama yapabilir, tahtanızda yeterince eğilebilmek ve dengede kalmak için kullanabilirsiniz. Duruşunuz hakkında bilginiz yoksa, bağlamalarınızı size önerildiği şekilde işaretlenmiş deliklere takınız.

Hangi açıyla bağlama yapılmalıdır?

Pistte veya freeride kayak yaparken önde +18°, arkada 0° kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Çok işlevli ve freestyle kayak yaparken, +18° ve - 9° kullanılmasını tavsiye ediyoruz. (arka ayak açıklığı dönüş şeklinizi değiştirdiğinizde esneklik sağlar)
Sadece Freestyle kullanımı yapanların simetrik açılar seçmelerini öneriyoruz: +12° ve -12° gibi örneğin.

Bağlamanın ortalanması

Merkezi bağlamalarınızı öne ve arkaya monte ediniz. Arkaya doğru yapılmış bağlamalar daha esnek ve kavisli hareketler yapmanızı sağlar ve ince karda daha kolay gitmenizi sağlar. Merkeze doğru yapılan bağlamalar, kolaylığı ve çok işlevselliği sayesinde özellikle freestyle'da daha kullanışlıdır. 4 vidalı diskli bağlamalar 1 açıya göre kayabilirler. Duruşunuza göre daha uzun veya daha kısa açıları tercih edin Veya botu enine ortalamak için 90°'ye getirin.

Illusion bağlamalarla hangi numara ayakkabı seçmeliyim?

Önerimiz:
M = 35 - 39
L = 38 - 43
XL = 42 - 50
Bağlamalarınızı kendi ayakkabınızla denemenizi önersek bile, bağlamalarınızı uygun bot ile denemeniz daha önemlidir. Çünkü ayakkabılarınızın boyutları markadan markaya değişiklik gösterebilir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM