100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
INESIS

Golfun zarifliği artık sadece golf sahasında değil

Referans numarası : 8329629

SMAR'TEE PANTOLON ERKEK

bütün sene golf oynayanlar için tasarlanmıştır. Golfun zarifliği artık sadece golf sahasında değil.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Inesis konsepti

"Liberate your Swing" gamının ürünüdür. Ürünlerimiz özellikle golf oynarken rahat etmeniz için tasarlanmıştır.Ürünler ekiplerimiz tarafından geliştirilmiş, golf oynayan müşterilerimiz tarafından test edilmiştir.Müşteri deneyimlerine değer vermemiz sonucunda geliştirdiğimiz ürünler, sizlerin spor esnasında daha rahat etmenizi sağlar.

Künye

SMAR'TEE pantolon son sezon için üretilmiştir.Bizim popüler ve klasikleşmiş ürün ailemizi tamamlayan pantolon:Intac’tee polo tişört ve Comfor’tee kazak.. Bu pantolonu modernleştirmek için "Regular" kesim kullanmayı tercih ettik.Bu pantolon yumuşaklık ve rahatlık garantisi için üretimi sırasında endüstriyel yıkamadan geçmiştir.

Farkı yaratan deyarlar

Pantolonun kumaşı özel olarak seçilmiştir. Konfor, şıklık ve kolay yıkama özelliklerini bir araya getirdik. 2 adet derin cep sayesinde tee ve toplara daha rahat ulaşırsınız.
Arka kısımda 2 adet şık cep. 6 kemer takma şeridi, 4cm uzunluğunda kemer takabilmenizi sağlar.

Mankenin üzerindeki

44 bedeni, 1,79 m boyundaki erkekler içindir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Golf oyuncularının bizim ürünlerimizi kullandıklarına ve onayladıklarına inanıyoruz.Ürünlerimiz hakkında yapılan eleştirileri ciddiye alıyoruz ve onları geliştiriyoruz.SMART'TEE pantolonla ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
Ürün testi Bu pantolon renk ve form dayanıklılığını ölçmek için ardı ardına birçok defa yıkama ve kurutma testine tabi tutulmuştur.Bu testler Decathlon dışındaki laboratuvarlarda, bizim kriterlerimiz uygun şekilde yapılmıştır. Buna rağmen ürünümüzden memnun değilseniz fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM