WED'ZE

Bacak aralarında havalandırma

Kayak Snowboard Erkek Kıyafetleri - SLIDE 700 MONT WED'ZE
Kayak Snowboard Erkek Kıyafetleri

SLIDE 700 KAYAK PANTOLONU - ERKEK - LACİVERT WED'ZE

WED'ZE
Yılda en az 2 hafta, çoğunlukla pistlerde, ileri - uzman seviyede kayak veya snowboard antrenmanı yapanlar için tasarlandı. SLIDE 700 pantolon, vücuda oturan kesimli, teknik ve şık bir pantolon arayan kayakçıların beklentilerini karşılar. Bacak aralarındaki havalandırmaları ile her türlü hava koşulunda ısı yalıtımı sağlar
Beden
Kullanıcı değerlendirmesi
Decathlon
229.99TL - %

229.99TL*
Dont écoparticipation: /

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
229.99TL  %
229.99TL*
Dont écoparticipation: /

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Referans numarası : 8371423
ÜRÜN AVANTAJLARI
Isı yalıtımı 60 g/m² teknik dolgu. Sıcaklık hissi için sıcak tutan polar astar.
Su geçirmezlik Su geçirmez, 8000 mm kaplama, su sızdırmaz ana dikişler.
Nefes alabilirlik Nefes alan bileşen ve bacak arasında havalandırma sağlayan fermuarlar.
Cep 3 adet fermuarlı cep.
Ayarlanabilir yapi Bel kısmında çıt çıt. Kemer britleri.
Hareket serbestliği Bacağa yakın bir pantolon için düz kesim
Sağlamlık Kaymayan tozluklu kenar güçlendirmeleri Yıkamaya karşı maksimum dayanıklılık.
TEKNİK BİLGİLER
Montumun kötü hava koşullarına karşı koruma sağlayacağından nasıl emin olabilirim? Slide 700 pantolon, kötü hava koşullarına karşı (yağmur, kar, rüzgar vb.) su geçişini kesen ve rüzgarın daha az hissedilmesini sağlayan bir bileşen ve titiz bir birleştirme işleminden geçerek üretildi. Su geçirmezlik özelliğinin onaylanması için bu pantolon kayak antrenmanları sırasında karşılaşabileceğiniz koşulları yansıtan özel bir duşun altında test edildi. Bu ürünün su sızdırmazlık özelliği farklı hava koşullarında günler süren testlere tabi tutularak onaylandı.
Pantolonumun su tutmazlık özelliği nedir? Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Slide 700 pantolon kötü hava koşullarına karşı dayanıklılığını uzun süre koruyan su tutmaz bileşenlere sahiptir. Bu teknik çözüm sayesinde, kayak pistlerinde mümkün olan en uzun sürede kuru kalmanız sağlanır. Özelliğin etkinliğinin devam etmesini sağlamak için uygulanan işlemin mağazalarımızda satılan ürünler kullanılarak düzenli olarak yenilenmesi gerekmektedir.
"Kaplamalı" pantolon: kaplamanın avantajları nelerdir? Kaplama, kumaşın iç yüzeyine uygulanan su geçirmezlik sağlayan bir maddedir. Suyun kıyafetin içine girmesini önlerken aynı zamanda antrenman sırasında vücut tarafından oluşturulan terin dışarı atılmasını sağlar. Böylece antrenman sırasında daha fazla rahatlık için kuru kalmanızı sağlar.
Membran nedir ve ne işe yarar? Membran kaplama, pantolonun dış kumaşının iç yüzüne ince bir tabaka halinde uygulanan bir işlemdir. Hidrofil yapıdadır, dışarıdan kumaşın üzerine gelen suyun içeri sızmasını tamamen engeller ve vücut tarafından üretilen terin dışarı atılmasını sağlar. Sıcak ve kuru kalmak için, membran vazgeçilmezdir.
Su çoğunlukla dikişlerden içeri girer. Montum su sızdırmaz dikişlere sahip mi? Su geçirmez kumaşının yanı sıra, Slide 700 kayak pantolonunun su sızdırmazlık özelliğini su sızdırmaz dikişler kullanarak daha da güçlendirdik. Ürünün iç kısmındaki dikişler üzerinde bulunan su geçirmez yapışkanlı bantlar, suyun içeri sızmasını mükemmel şekilde engeller.
Bu su sızdırmaz dikişler, genellikle kalça gibi karın daha çok girebileceği bölgeler üzerinde bulunur.
Kayak pantolonum beni nasıl sıcak tutacak? Sıcak kalmanıza yardımcı olabilmek için elyaf dolgu kullanarak ısı yalıtımı sağlıyoruz. Bu, polyester temelli fiberlerden oluşan, fiberlerinin uzunluğuna göre daha fazla veya daha az miktarda havayı hapsedebilen sentetik bir bileşendir. Her biri farklı özelliğe sahip standart, teknik, silikonlu elyaflar mevcuttur: sıcak tutma, hafiflik, esneklik vb.
"Nefes alan" pantolon nedir? Ürünün, kullanıcıyı kuru tutabilmesi için antrenman sırasında vücut tarafından üretilen teri dışarı atma kapasitesidir. Kumaşın nefes alan özellikte olup olmadığını öğrenmek için RET adı verilen buharlaşma direnci, ISO 11092 standardına uygun testlerle ölçülür. RET oranı düştükçe, kumaşın nefes alabilirlik oranı artar. Wed'ze, terin kıyafet içinde yoğunlaşmasını engellemek için teknik bileşenler (fermuar, havalandırma, file) kullanmaktadır. Slide 700 pantolonun RET değeri 12'den düşüktür
Pistlerde bacaklarımın üşümemesi için nasıl giyinmeliyim? Bacaklarınızı sıcak ve kuru tutmak için: sıcaklığınızı korumak adına 1 içlik veya 1 kayak taytı ve kötü hava koşullarına karşı koruma sağlamak adına 1 kayak pantolonu gibi 2 nefes alan katmanı üst üste giyin.
Karın pantolonuma girmesini nasıl önlerim? Pantolonlarımızın paçasında kayak ayakkabısının içine sokulabilen elastik tozluklar bulunmaktadır. Tozluğun kar koruması özelliği düşme ve yeni yağan karla temas etme durumlarında karın içeri girmesini önler.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
İkinci astar
100.00% Polyester
Ana kumaş
100.00% Polyester
Ana astar
100.00% Polyester
Dolgu malzemesi
100.00% Polyester
Bakım önerileri Tersten yıkayın. Tek başına yıkayın. Yumuşatıcı kullanmayın. Fermuar kapalı olarak yıkayın.
Yıkama önerileri
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma - Düşük Sıcaklıkta
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Saklama önerisi Asılı bir şekilde saklamaya özen gösterin ve kaplamasına zarar verecek katlama şekillerinden kaçının. Ürünü kuru ve hava alan bir yere kaldırmadan önce, tamamen kuruduğundan emin olun.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
12 Decathlon müşterisi, Tignes kayak merkezinde, ürünlerimizin son aşama kullanım testlerinin onaylanmasına katkıda bulunmuştur. Test ekibimizde yer almak ister misiniz? wedze.com üzerinden bizimle iletişime geçin!
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri Mont-Blanc vadisinde tasarlanmış ve üretilmiştir. Daha sonra, sizin bizzat karşılaşabileceğiniz gerçek kullanım koşullarında (kar, soğuk, tipi vb.) test edilmiştir. Tasarım ekipleri, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI