TÜM BİSİKLETLERDE OCAK AYI BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Kuş tüyünün SICAKLIĞI ve YUMUŞAKLIĞI.

SLIDE 500 WARM MONT

DÜZENLİ olarak KAYAK ve/veya SNOWBOARD yapan, vücudu SICAK TUTAN ve YUMUŞAK kuş tüyü bir kayak montu arayanlar için tasarlandı. Kuş tüyünün SICAKLIĞI ve YUMUŞAKLIĞI.

Renk : SİYAH

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8371050
TEKNİK BİLGİLER
Giyilmesi önerilen sıcaklık: -3°C

Önerilen sıcaklık, sporcuların %75'i için genel olarak uygun olan sıcaklığa eşdeğerdir. Kullanıcıların %25'i, hafif bir şekilde üşüdüklerini ancak bu durumun kabul edilebilir olduğunu ve montun kullanım için uygun olduğunu belirtmiştir.

Limit sıcaklık: -15 °C

Limit sıcaklık kıyafetin dikkatli kullanılması gereken sıcaklık anlamına gelir. Kullanıcıların 2/3'ü kıyafetin uygun olmadığını ve üşüme hissi yaşadıklarını belirtmiştir. Ancak, aynı sıcaklıkta, kıyafet kıyafet hala, üşüme veya ısınma şikayeti olmayan (nötr) kullanıcılar, yani toplam kullanıcı sayısının 1/3'ü için uygundur. Bu durum, söz konusu sporcuların soğuğa karşı daha dayanıklı olmasından veya daha yoğun aktiviteler yapmasından kaynaklanabilir.

Kuş tüyü montun avantajı nedir?

Isı yalıtımı için vazgeçilmez olan kuş tüyü, hem hafiftir hem de sıcak tutar. Gıdık ve sırt tüyü dolgu hafif oluşunun yanı sıra oldukça az yer kaplayan bir yapıya sahiptir.

Düşme anında karın içeri girmesi nasıl önlenir?

Kar koruması, kayak ve snowboard montlarının etek kısmında bulunan, çıt çıt ile kapatılabilen bir koruma sistemidir. Bu sistem, antrenman sırasında ve özellikle düştüğünüz zaman karın ve soğuk havanın monttan içeri girmesini engeller.

Teleferiklere binmek için kullanacağım skipass kartını nereye koyacağım?

Skipass kartınızı çıkarmak için uğraşmanıza gerek yok, kolda, teleferiğe çıkmak için kullanılan skipass kartınıza hızlıca ulaşabilmenizi sağlayan skipass cebi bulunur.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
12 Decathlon müşterisi, Tignes kayak merkezinde, ürünlerimizin son aşama kullanım testlerinin onaylanmasına katkıda bulunmuştur. Test ekibimizde yer almak ister misiniz? Wedze.com üzerinden bizimle iletişime geçin!
Ürün testi Kullanılan bileşenler onaylanmadan önce laboratuvar testleri uygulanır: Kumaş, fermuarlar, kordonlar, bağlama sistemleri... Ardından, bitmiş ürün, bağımsız bir test ekibi tarafından onaylanmak üzere gerçek koşullar altında teste tabii tutulur.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM