WED'ZE Fins de serie

Esnek kumaşın sunduğu performans ve rahatlık.

Kayak Snowboard Kadın Kıyafetleri Kayak, Snowboard - SLIDE 500 PANTOLON WED'ZE - Kayak,Snowboard Kıyafet ve Giyim
Kayak Snowboard Kadın Kıyafetleri

SLIDE 500 KAYAK PANTOLONU - KADIN - PEMBE WED'ZE

WED'ZE
DÜZENLİ OLARAK kayak veya snowboard yaparken SU GEÇİRMEZ, SICAK TUTAN ve RÜZGARI KESEN bir pantolon isteyenler için tasarlandı. Vücuda oturan kesim. Esnek bileşenin performansı ve rahatlığı bir arada.

Renk : Fuşya

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

149.99TL -13  %

129.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: 23/01/2017 -

** *Geçerli olan tarih aralığı: 23/01/2017 -

* au stoklar tükenene kadar !
** 23/01/2017 au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Tahmini teslim tarihi: 25/07/2017
.
Referans numarası : 8371058
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Isı yalıtımı Rüzgar kesen membran kaplama
İç kısımda yapıştırılmış çift kat polar.
Su geçirmezlik Su geçirmez membran kaplama. Su geçirmeyen ve kaymayan tozluklar.
Nefes alabilirlik Teri dışarı atmayı kolaylaştıran membran kaplama.
Cep 1 cep: Fermuarlı küçük cep
Hareket serbestliği SLIM Kesim: Vücuda oturan kesim. Esneyebilen kumaşın performansı ve rahatlığı.
Ayarlanabilir yapi Cırt cırtla ayarlanabilen bel
Kemer britleri
Kancalı fermuar
Giyme / çıkarma kolaylığı Paçalarda kayak ayakkabılarını rahatça giymek için fermuar vardır.
ÖZELLİKLERİ
Kesim
Slim
Su geçirmezlik
Su geçirmez
Beden
36 - 46
TEKNİK BİLGİLER
SU GEÇİRMEZLİK SLIDE 500 kayak pantolonu, yarım gün boyunca kar altında antrenman yapmaya (yaklaşık 4 saat) dayanacak şekilde tasarlandı. Bu pantolon, kötü hava koşullarına karşı (yağmur, kar, rüzgar...) SU GEÇİRMEZ bileşen ile üretildi.
ISI YALITIMI Isı yalıtımı, kayak ve snowboard yapanların doğru sıcaklıkta kalmalarını sağlar: ne çok sıcak, ne çok soğuk. Giyilen kıyafet fiziksel koşullara ve dış unsurlara uyumlu olmalıdır. Sizi sıcak tutmak için yapıştırılmış çift kat polar kullanarak ısı yalıtımı sağlıyoruz.
SU TUTMAZ KUMAŞ Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Wed'ze pantolonlar, pantolonun içine su girmesini engelleyen ve kötü hava koşullarına karşı dayanıklılığını uzun süre korumasını sağlayan su tutmaz bileşenler kullanılarak üretilmiştir. Bu tamamlayıcı teknik çözüm sayesinde, gün içinde mümkün olduğunca uzun süre kuru kalmanız sağlanır. Kumaşın su tutmazlık özelliğini kaybetmemesi için, mağazalarımızda satılan ürünlerle düzenli olarak bakımı yenilenmelidir
BİLEŞENİN SU TUTMAZLIĞI Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Böylece, kumaş suyu içeri sızdırmadan sıcak ve hafif kalır. Kumaş su tutmazlık özelliğini dış yüzeyine uygulanan bir işlem ile kazanır. Bu işlem, ürünün kullanım ömrü boyunca düzenli olarak tekrarlanmalıdır (ortalama 2 - 3 yıkamada bir). Mağazalarımızda bu işlem için gereken ürünleri bulabilirsiniz. Su geçirmez tüm Wedze montlar için su tutmazlık işlemi uygulanır.
BİLEŞENİN NEFES ALABİLİRLİĞİ Kumaşın nefes alan özellikte olup olmadığını öğrenmek için buharlaşma direnci (RET) ölçülür (ISO 11092 standardı). Kumaşın nefes alabilirliği, antrenman sırasında vücut tarafından üretilen teri dışarı atması ve cilt üzerinde çok fazla ter biriktirmeme kapasitesi ile ölçülür. RET oranı düştükçe, kumaşın nefes alabilirlik oranı artar. Wedze, terin kıyafet içinde yoğunlaşmasını engellemek için teknik bileşenler (fermuar, havalandırma, file) kullanmaktadır.
RÜZGAR KESİCİLİK Rüzgarın soğuk hissini artırdığını biliyor muydunuz? Örneğin, 0°C havada rüzgar saatte 20 km/sa hızla estiğinde, hissedilen sıcaklık -10°C olur. "Rüzgar kesici" olarak adlandırılan bileşenler, rüzgar veya yapılan spor aktivitesinin hızından kaynaklanan hava akışını engelleyerek bu soğutucu etkiyi azaltır.
SAĞLAMLIK Ürünlerimizi oluşturan bileşenleri seçerken son derece özenli davranıyoruz. Kumaşın ve diğer parçaların sağlamlığı, günlerce süren ayrıntılı testler sonucunda onaylanmıştır! Pantolonlarımız, bilek bölgesinde kayak nedeniyle oluşabilecek kesiklerin azaltılması amacıyla kenar koruyucu ile donatılmıştır.
BEDEN BİLGİLERİ Pantolonlarımızın hacmi içine tayt giyebilmenizi sağlar. Regular Kesim => Düz kesim pantolon
Rahat Kesim => Kalça kısmı geniş pantolon
Slim Kesim (Dar Paça) => Vücuda tam oturan kavisli kesim pantolon
Atletik Kesim => Şekillendirilmiş diz ve dar kesim pantolon. Çizme paça kesim => Baldırdan itibaren genişleyen, ispanyol paça.
ISI YALITIMI ÖNERİLERİ Pantolonunuzun performansını artırmanız ve daha uzun süre kullanabilmeniz adına önerilerimiz: Makinede 30°C'de ayrı yıkayın. Sentetik program kullanın. Ürünü ters çevirerek yıkayın. Az deterjan kullanın. Yumuşatıcı kullanmayın. Elde sıkılması önerilir. Sıcak ve havadar bir yerde asılı olarak kurutun. Kuru temizleme yapmayın. Herhangi bir ısı kaynağının üzerine koymayın. Kumaşın su geçirmezlik özelliği sprey gibi bakım ürünleriyle uzun süre korunabilir. Bakım talimatlarına uyun.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Astar
100.00% Poliamit
Ana kumaş
88.00% Polyester, 12.00% Elastan
Bakım önerileri Tek başına yıkayın.
Yıkama önerileri
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Saklama önerisi Asılı bir şekilde saklamaya özen gösterin ve kaplamasına zarar verecek katlama şekillerinden kaçının. Ürünü kuru ve hava alan bir yere kaldırmadan önce, tamamen kuruduğundan emin olun.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
12 Decathlon müşterisi, Tignes kayak merkezinde, ürünlerimizin son aşama kullanım testlerinin onaylanmasına katkıda bulunmuştur. Test ekibimizde yer almak ister misiniz? wedze.com üzerinden bizimle iletişime geçin!
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri, Mont-Blanc vadisinde tasarlanmış ve üretilmiştir. Daha sonra, sizin bizzat karşılaşabileceğiniz gerçek kullanım koşullarında (kar, soğuk, tipi vb.)test edilmiştir. Tasarım ekipleri, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM