Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
WED'ZE

Esnek kumaşın sunduğu performans ve rahatlık.

Referans numarası : 8371058

SLIDE 500 PANTOLON

DÜZENLİ OLARAK kayak veya snowboard yaparken SU GEÇİRMEZ, SICAK TUTAN ve RÜZGARI KESEN bir pantolon isteyenler için tasarlandı. Vücuda oturan kesim. Esnek bileşenin performansı ve rahatlığı bir arada.

Renk : Fuşya

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Ürünü deneyerek keşfedin
TEKNİK BİLGİLER
Pantolonumun kötü hava koşullarına karşı koruma sağlayacağından emin olabilir miyim?

Slide 500 Slim kesim kayak pantolonu kötü hava koşullarına karşı (yağmur, kar, rüzgar...) karşı su tutmazlık, rüzgar kesicilik ve benzersiz ısı yalıtımı sunan bir bileşen kullanılarak üretildi.

Pantolonumun su tutmazlık özelliği nedir?

Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Slide 500 Slim kesim pantolon kötü hava koşullarına karşı dayanıklılığını uzun süre koruyan su tutmaz bileşenlere sahiptir. Bu tamamlayıcı teknik çözüm sayesinde, kayak pistlerinde mümkün olan en uzun sürede kuru kalmanız sağlanır. Kumaşın su geçirmezlik özelliğini kaybetmemesi için, mağazalarımızda satılan ürünlerle düzenli olarak bakımı yenilenmelidir.

Membran nedir ve ne işe yarar?

Membran kaplama, pantolonun dış kumaşının iç yüzüne ince bir tabaka halinde uygulanan bir işlemdir. Hidrofil yapısıyla dışarıdan gelen suyun içeri girmemesini ve vücut tarafından üretilen terin dışarı atılmasını sağlar. Uzun süre sıcak ve kuru kalmak için bu ürünler vazgeçilmezdir.

Rüzgarın soğuk hissini artırdığını biliyor muydunuz?

Örneğin, 0°C havada rüzgar saatte 20 km/sa hızla estiğinde, hissedilen sıcaklık -10°C olur.
"Rüzgar kesici" olarak adlandırılan bileşenler, rüzgar veya yapılan spor aktivitesinin hızından kaynaklanan hava akışını engelleyerek bu soğutucu etkiyi azaltır.

Pistlerde bacaklarımın üşümemesi için nasıl giyinmeliyim?

Vücudunuzun alt bölgesinin sıcak ve kuru kalmasını sağlamanız için, 2 kat giyinme kuralını uygulamanızı öneriyoruz. Giyinme şekli şu şekilde olmalıdır: Her biri farklı bir işleve sahip olan 2 kat kıyafeti üst üste giyin. Kayak içliğiniz veya taytınız sıcaklığınızı korumanız için tasarlanmış olmalıdır. Kayak pantolonunuz sizi kötü hava koşullarına karşı korumalıdır. Tüm bu katmanlar teri dışarı atması için nefes alan yapıda olmalıdır.

Yıkama önerileri

Pantolonunuzun performansını artırmanız ve daha uzun süre kullanabilmeniz adına önerilerimiz: Makinede 30°C'de ayrı yıkayın. Sentetik program. Ürünü ters çevirerek yıkayın. Az deterjan kullanın. Yumuşatıcı kullanmayın. Elde sıkılması önerilir. Sıcak ve hava alan bir yerde asarak kurutun. Kuru temizleme yapmayın. Herhangi bir ısı kaynağının üzerine koymayın. Kumaşın su geçirmezlik özelliği sprey gibi bakım ürünleriyle uzun süre korunabilir. Bakım talimatlarına uyun.

Daha Fazlası Daha Azı
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Ana kumaş
88.00% Polyester, 12.00% Elastan
Astar
100.00% Polyester
Bakım önerileri Tersten yıkayın. Tek başına yıkayın. Yumuşatıcı kullanmayın. Fermuar kapalı olarak yıkayın.
Yıkama önerileri
Kuru temizleme yapmayınız
Kuru temizleme yapmayınız
Ütülemeyiniz
Ütülemeyiniz
Beyazlatıcı kullanmayınız
Beyazlatıcı kullanmayınız
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Hassas yıkama
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Hassas yıkama
Tamburlu kurutma - Düşük Sıcaklıkta
Tamburlu kurutma - Düşük Sıcaklıkta
Saklama önerisi Asılı bir şekilde saklamaya özen gösterin ve kaplamasına zarar verecek katlama şekillerinden kaçının. Ürünü kuru ve hava alan bir yere kaldırmadan önce, tamamen kuruduğundan emin olun.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
12 Decathlon müşterisi, Tignes kayak merkezinde, ürünlerimizin son aşama kullanım testlerinin onaylanmasına katkıda bulunmuştur. Test ekibimizde yer almak ister misiniz? wedze.com üzerinden bizimle iletişime geçin!
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri, Mont-Blanc vadisinde tasarlanmış ve üretilmiştir. Daha sonra, sizin bizzat karşılaşabileceğiniz gerçek kullanım koşullarında (kar, soğuk, tipi vb.)test edilmiştir. Tasarım ekipleri, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM