WED'ZE

Vücuda yakın spor kesim.

Kayak Snowboard Erkek Kıyafetleri Erkek Spor Giyim - SLIDE 500 MONT WED'ZE - Erkek Spor Giyim
Kayak Snowboard Erkek Kıyafetleri

SLIDE 500 KAYAK MONTU - ERKEK - SİYAH WED'ZE

WED'ZE
Düzenli olarak kayak veya snowboard yapan ve vücuda yakın kesimli, su geçirmez ve sıcak tutan bir mont arayanlar için tasarlandı. Spor bir görünüm sağlayan SLIDE 500 mont çok iyi donatılmıştır. Sıcak tutan kapüşon, kar koruması, sayısız sıkıştırma ipi ve pek çok cebi soğuktan çekinmeden kayak yapmayı sağlar.

Renk : SİYAH

Beden
Kullanıcı değerlendirmesi
Decathlon
214.99TL - %

214.99TL*
Dont écoparticipation: /

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
214.99TL  %
214.99TL*
Dont écoparticipation: /

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Referans numarası : 8371426
ÜRÜN AVANTAJLARI
Isı yalıtımı 100 g / m² teknik dolgu (gövde) -5°C / -10°C arası için uygun Kar koruması
Su geçirmezlik Su geçirmez, 8000 mm kaplama, su sızdırmaz ana dikişler.
Nefes alabilirlik Terin dışarı atılmasını kolaylaştıran membran.
Cep 1 skipass cebi olmak üzere 6 fermuarlı cep, iç kısımda 1 adet file maske cebi.
Sağlamlık Dayanıklı bileşen ve sağlam dikişler. Yıkamaya karşı maksimum dayanıklılık.
TEKNİK BİLGİLER
Montumun kötü hava koşullarına karşı koruma sağlayacağından nasıl emin olabilirim? Slide 500 mont, kötü hava koşullarına karşı (yağmur, kar, rüzgar vb.) su geçişini kesen ve rüzgarın daha az hissedilmesini sağlayan bir bileşen ve titiz bir birleştirme işleminden geçerek üretildi. Su geçirmezlik özelliğinin onaylanması için bu mont kayak antrenmanları sırasında karşılaşabileceğiniz koşulları yansıtan özel bir duşun altında test edildi. Bu ürünün su sızdırmazlık özelliği farklı hava koşullarında günler süren testlere tabi tutularak onaylandı.
Montumun su tutmazlık özelliği nedir? Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Slide 500 kayak montu, kötü hava koşullarına karşı koruma sağlamak amacıyla su tutmaz bileşenlerden üretilmiştir. Bu tamamlayıcı teknik çözüm sayesinde, kayak pistlerinde mümkün olan en uzun sürede kuru kalmanız sağlanır. Uygulanan işlemin mağazalarımızda satılan ürünler kullanılarak düzenli olarak yenilenmesi gerekmektedir.
"Kaplamalı" mont: kaplamanın avantajları nelerdir? Kaplama, kumaşın iç yüzeyine uygulanan su geçirmezlik sağlayan bir maddedir. Suyun kıyafetin içine girmesini önlerken aynı zamanda antrenman sırasında vücut tarafından oluşturulan terin dışarı atılmasını sağlar. Böylece antrenman sırasında daha fazla rahatlık için kuru kalmanızı sağlar.
Su çoğunlukla dikişlerden içeri girer. Montum su sızdırmaz dikişlere sahip mi? Su geçirmezliğinin yanı sıra, Slide 500 kayak montunun su sızdırmaz dikişlerini daha da güçlendirdik. Ürünün iç kısmındaki dikişler üzerinde bulunan su geçirmez yapışkanlı bantlar, suyun içeri sızmasını mükemmel şekilde engeller. Bu su sızdırmaz dikişler, omuzlar ve göğüs gibi karın daha çok girebileceği bölgeler üzerinde bulunur.
Membran nedir ve ne işe yarar? Membran kaplama, dış kumaşın iç tarafına ince bir tabaka halinde uygulanan bir işlemdir. Hidrofil yapıdadır, dışarıdan kumaşın üzerine gelen suyun içeri sızmasını tamamen engeller ve vücut tarafından üretilen terin dışarı atılmasını sağlar. Sıcak ve kuru kalmak için, membran vazgeçilmezdir.
Kayak montum beni nasıl sıcak tutacak? Sıcak kalmanıza yardımcı olabilmek için elyaf dolgu kullanarak ısı yalıtımı sağlıyoruz. Bu, polyester temelli fiberlerden oluşan, fiberlerinin uzunluğuna göre daha fazla veya daha az miktarda havayı hapsedebilen sentetik bir bileşendir. Her biri farklı özelliğe sahip standart, teknik, silikonlu elyaflar mevcuttur: sıcak tutma, hafiflik, esneklik vb.
"Nefes alan" mont nedir? Ürünün, kullanıcıyı kuru tutabilmesi için antrenman sırasında vücut tarafından üretilen teri dışarı atma kapasitesidir. Kumaşın nefes alan özellikte olup olmadığını öğrenmek için RET adı verilen buharlaşma direnci, ISO 11092 standardına uygun testlerle ölçülür. RET oranı düştükçe, kumaşın nefes alabilirlik oranı artar. Wed'ze, terin kıyafet içinde yoğunlaşmasını engellemek için teknik bileşenler (fermuar, havalandırma, file) kullanmaktadır. Slide 500 montun RET oranı 12'den düşüktür
Pistlerde üşümemek için nasıl giyinmeliyim? Sıcak ve kuru kalmak için, 3 nefes alan katman giyinme kuralını uygulamanızı öneriyoruz: Sıcaklığı korumak için 1 kayak içliği ve 1 iç mont, kötü hava koşullarına karşı koruma sağlamak için 1 kayak montu.
Düşme anında karın içeri girmesi nasıl önlenir? Kar koruması, kayak ve snowboard montlarının etek kısmında bulunan, çıt çıt ile kapatılabilen bir koruma sistemidir. Bu sistem, antrenman sırasında ve özellikle düştüğünüz zaman karın ve soğuk havanın monttan içeri girmesini engeller.
Teleferiklere binmek için kullanacağım skipass kartını nereye koyacağım? Skipass kartını çıkarmanıza gerek yok! Kolda, teleferiğe çıkmak için kullanılan skipass kartınıza hızlıca ulaşabilmenizi sağlayan skipass cebi bulunur.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Ana kumaş
100.00% Polyester
Dolgu malzemesi
100.00% Polyester
Ana astar
100.00% Polyester
İkinci astar
100.00% Polyester
Bakım önerileri Tek başına yıkayın. Yumuşatıcı kullanmayın. Fermuar kapalı olarak yıkayın. Hassas programda yıkayın.
Yıkama önerileri
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Saklama önerisi Asılı bir şekilde saklamaya özen gösterin ve kaplamasına zarar verecek katlama şekillerinden kaçının. Ürünü kuru ve hava alan bir yere kaldırmadan önce, tamamen kuruduğundan emin olun.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
12 Decathlon müşterisi, Tignes kayak merkezinde, ürünlerimizin son aşama kullanım testlerinin onaylanmasına katkıda bulunmuştur. Test ekibimizde yer almak ister misiniz? wedze.com üzerinden bizimle iletişime geçin!
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri, Mont-Blanc vadisinde tasarlanmış ve üretilmiştir. Daha sonra, sizin bizzat karşılaşabileceğiniz gerçek kullanım koşullarında (kar, soğuk, tipi vb.)test edilmiştir. Tasarım ekipleri, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI