WED'ZE

Ürün gamının en sıcak tutanlarından biridir.

Kayak Snowboard Erkek Kıyafetleri Erkek Spor Giyim - SLIDE 300 WARM KAYAK MONTU  WED'ZE - Erkek Spor Giyim
Kayak Snowboard Erkek Kıyafetleri

SLIDE 300 WARM KAYAK MONTU - ERKEK - GRİ WED'ZE

WED'ZE
-1°C / -13°C arasındaki sıcaklıklarda hobi amaçlı kayak veya snowboard yaparken kuş tüyü bir mont arayanlar için tasarlandı. SLIDE 300 WARM kayak montu çok soğuk havalarda bile kayak veya snowboard yapmaktan hoşlananlar için idealdir. Gıdık ve sırt tüyünden oluşan kuş tüyü dolgusu sayesinde mükemmel ısı yalıtımı sağlar.

Renk : Antrasit gri

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

259.99TL -  %

259.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Tahmini teslim tarihi: 30/06/2017
.
Referans numarası : 8371429
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Uygun sıcaklık İdeal kullanım sıcaklığı: -1°C. Ekstrem kullanım sıcaklığı: -13°C.
Isı yalıtımı %50 gıdık, %50 sırt ördek tüyü dolgu.
Su geçirmezlik Su tutmaz kayak montu. Çok yoğun olmayan kar yağışlarına karşı dayanıklıdır.
Kullanımı kolaydır Kar koruması. Manşetler ve etek ucu elastik ip ile sıkılabilir.
Cep 2 adet fermuarlı el cebi. 1 adet skipass cebi. 1 adet iç cep
Çevre dostu Puan C - Karşılaştırma: erkek sıcak tutan mont - teknik detaylar
ÖZELLİKLERİ
Kesim
Atletik
Su geçirmezlik
Su tutmaz
Renk
Gri
Diğer renkler
sarı ve lacivert
TEKNİK BİLGİLER
Önerilen sıcaklık: -1°C. "Önerilen" sıcaklık, sporcuların %75'i için uygun olan sıcaklığa eş değerdir (nötr veya hafif sıcak). Kullanıcıların %25'i, hafif bir şekilde üşüdüklerini ancak bu durumun kabul edilebilir olduğunu ve montun kullanım için uygun olduğunu belirtmiştir.
Limit sıcaklık: -13°C. "Limit" sıcaklık, kıyafetin dikkatli kullanılması gereken sıcaklığa eş değerdir. Kullanıcıların 2/3'ü kıyafetin uygun olmadığını ve üşüme hissi yaşadıklarını belirtmiştir. Ancak bu sıcaklıkta, kıyafet hala, üşüme veya ısınma şikayeti olmayan (nötr) kullanıcılar, yani toplam kullanıcı sayısının 1/3'ü için uygundur. Bu durum, söz konusu sporcuların soğuğa karşı daha dayanıklı olmasından veya daha yoğun aktiviteler yapmasından kaynaklanabilir.
Gıdık veya sırt tüyü iç dolgu Isı yalıtımı için vazgeçilmez olan gıdık ve sırt tüyü benzersiz bir sıcaklık / hafiflik oranına sahiptir. Son derece az yer kaplayan, hafif ve sıcak tutan sırt tüyü / gıdık tüyü dolgu, ağır olmamasına rağmen mükemmel ısı yalıtımı sağlar.
Isı yalıtımı önerileri Kayak pistlerinde sıkı giyinin
Sıcak ve kuru kalmanız için 3 kat giyinme kuralını uygulamanızı öneriyoruz. Giyinme şekli şu şekilde olmalıdır: Her biri farklı bir işleve sahip olan 3 kat kıyafeti üst üste giyin. Kayak iç çamaşırlarınız ve içliğiniz sıcaklığınızı korumanız için tasarlanmış olmalıdır. Kayak montunuz sizi kötü hava koşullarına karşı korumalıdır. Tüm bu katmanlar teri dışarı atması için nefes alan yapıda olmalıdır.
Sağlamlık Kayak ve snowboard antrenmanı sırasında harcanan enerjinin farkındayız. Bu nedenle, ürünlerimizi oluşturan malzemeleri seçerken daha dayanıklı olmalarını sağlamak için son derece özenli davranıyoruz.
Skipass cebi Kolda, teleferiğe çıkmak için kullanılan skipass kartınıza hızlıca ulaşabilmenizi sağlayan skipass cebi bulunur.
Kar koruması Kar koruması, kayak ve snowboard montlarının etek kısmında bulunan, çıt çıt ile kapatılabilen bir koruma sistemidir. Bu sistem, antrenman sırasında ve özellikle düştüğünüz zaman karın ve soğuk havanın monttan içeri girmesini engeller.
Bakım önerileri Tercihen, montunuzu kuru temizlemeye götürün. Çamaşır makinesi + kurutma makinesinde de yıkayabilirsiniz, ancak işlem biraz daha hassasiyet gerektirir. Bu bağlantı sayesinde çamaşır makinesinde yıkama önerilerimizi videolu anlatımla keşfedin
http://www.youtube.com/watch?v=xuH0hy_0hA0"
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Açıklayıcı video: https://youtu.be/8t63KkRwn_8
sustainability.decathlon.com
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
İkinci astar
100.00% Poliamit
Ana kumaş
100.00% Poliamit
Ana astar
100.00% Polyester
Dolgu malzemesi
50.00% gri ördek tüyü, 50.00% Gri ördek tüyü
Bakım önerileri Tek başına yıkayın. Yumuşatıcı kullanmayın. Fermuar kapalı olarak yıkayın. Hassas programda yıkayın. Ürününüzün bakımını daha kolay yapabilmeniz için kuru temizlemeciye vermenizi öneriyoruz..
Yıkama önerileri
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma - Düşük Sıcaklıkta
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Saklama önerisi Asılı bir şekilde saklamaya özen gösterin ve kaplamasına zarar verecek katlama şekillerinden kaçının. Ürünü kuru ve hava alan bir yere kaldırmadan önce, tamamen kuruduğundan emin olun.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
12 Decathlon müşterisi, Tignes kayak merkezinde, ürünlerimizin son aşama kullanım testlerinin onaylanmasına katkıda bulunmuştur. Test ekibimizde yer almak ister misiniz? Wedze.com üzerinden bizimle iletişime geçin!
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri, Mont-Blanc vadisinde tasarlanmış ve üretilmiştir. Daha sonra, sizin bizzat karşılaşabileceğiniz gerçek kullanım koşullarında (kar, soğuk, tipi vb.)test edilmiştir. Tasarım ekipleri, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM