WED'ZE

Ürün gamının en sıcak tutanlarından biridir.

Kayak Snowboard Erkek Kıyafetleri Kayak, Snowboard - SLIDE 300 WARM KAYAK MONTU WED'ZE - Kayak,Snowboard Kıyafet ve Giyim
Kayak Snowboard Erkek Kıyafetleri

SLIDE 300 WARM KAYAK MONTU - ERKEK - SARI WED'ZE

WED'ZE
-1°C / -13°C arasındaki sıcaklıklarda hobi amaçlı kayak veya snowboard yaparken kuş tüyü bir mont arayanlar için tasarlandı. SLIDE 300 WARM kayak montu çok soğuk havalarda bile kayak veya snowboard yapmaktan hoşlananlar için idealdir. Gıdık ve sırt tüyünden oluşan kuş tüyü dolgusu sayesinde mükemmel ısı yalıtımı sağlar.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

259.99TL -  %

259.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8371427
TEKNİK BİLGİLER
Önerilen sıcaklık: -1°C. "Önerilen" sıcaklık, sporcuların %75'i için uygun olan sıcaklığa eş değerdir (nötr veya hafif sıcak). Kullanıcıların %25'i, hafif bir şekilde üşüdüklerini ancak bu durumun kabul edilebilir olduğunu ve montun kullanım için uygun olduğunu belirtmiştir.
Limit sıcaklık: -13°C. "Limit" sıcaklık, kıyafetin dikkatli kullanılması gereken sıcaklığa eş değerdir. Kullanıcıların 2/3'ü kıyafetin uygun olmadığını ve üşüme hissi yaşadıklarını belirtmiştir. Ancak bu sıcaklıkta, kıyafet hala, üşüme veya ısınma şikayeti olmayan (nötr) kullanıcılar, yani toplam kullanıcı sayısının 1/3'ü için uygundur. Bu durum, söz konusu sporcuların soğuğa karşı daha dayanıklı olmasından veya daha yoğun aktiviteler yapmasından kaynaklanabilir.
Gıdık veya sırt tüyü iç dolgu Isı yalıtımı için vazgeçilmez olan gıdık ve sırt tüyü benzersiz bir sıcaklık / hafiflik oranına sahiptir. Son derece az yer kaplayan, hafif ve sıcak tutan sırt tüyü / gıdık tüyü dolgu, ağır olmamasına rağmen mükemmel ısı yalıtımı sağlar.
Isı yalıtımı önerileri Kayak pistlerinde sıkı giyinin
Sıcak ve kuru kalmanız için 3 kat giyinme kuralını uygulamanızı öneriyoruz. Giyinme şekli şu şekilde olmalıdır: Her biri farklı bir işleve sahip olan 3 kat kıyafeti üst üste giyin. Kayak iç çamaşırlarınız ve içliğiniz sıcaklığınızı korumanız için tasarlanmış olmalıdır. Kayak montunuz sizi kötü hava koşullarına karşı korumalıdır. Tüm bu katmanlar teri dışarı atması için nefes alan yapıda olmalıdır.
Sağlamlık Kayak ve snowboard antrenmanı sırasında harcanan enerjinin farkındayız. Bu nedenle, ürünlerimizi oluşturan malzemeleri seçerken daha dayanıklı olmalarını sağlamak için son derece özenli davranıyoruz.
Skipass cebi Kolda, teleferiğe çıkmak için kullanılan skipass kartınıza hızlıca ulaşabilmenizi sağlayan skipass cebi bulunur.
Kar koruması Kar koruması, kayak ve snowboard montlarının etek kısmında bulunan, çıt çıt ile kapatılabilen bir koruma sistemidir. Bu sistem, antrenman sırasında ve özellikle düştüğünüz zaman karın ve soğuk havanın monttan içeri girmesini engeller.
Bakım önerileri Tercihen, montunuzu kuru temizlemeye götürün. Çamaşır makinesi + kurutma makinesinde de yıkayabilirsiniz, ancak işlem biraz daha hassasiyet gerektirir. Bu bağlantı sayesinde çamaşır makinesinde yıkama önerilerimizi videolu anlatımla keşfedin
http://www.youtube.com/watch?v=xuH0hy_0hA0"
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Açıklayıcı video: https://youtu.be/8t63KkRwn_8
sustainability.decathlon.com
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
12 Decathlon müşterisi, Tignes kayak merkezinde, ürünlerimizin son aşama kullanım testlerinin onaylanmasına katkıda bulunmuştur. Test ekibimizde yer almak ister misiniz? Wedze.com üzerinden bizimle iletişime geçin!
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri, Mont-Blanc vadisinde tasarlanmış ve üretilmiştir. Daha sonra, sizin bizzat karşılaşabileceğiniz gerçek kullanım koşullarında (kar, soğuk, tipi vb.)test edilmiştir. Tasarım ekipleri, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
259.99TL
259.99TL
2
130.00TL
259.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
259.99TL
259.99TL
2
130.00TL
259.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
259.99TL
259.99TL
2
130.00TL
259.99TL
Diğer kartlar
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
259.99TL
259.99TL