WED'ZE

Su geçirmez ve nefes alır.

Kayak Snowboard Erkek Kıyafetleri - SLIDE 300 MONT WED'ZE
Kayak Snowboard Erkek Kıyafetleri

SLIDE 300 KAYAK MONTU - KADIN - GRİ WED'ZE

WED'ZE
HOBİ AMAÇLI snowboard ve kayak yaparken İŞLEVSEL, SU GEÇİRMEYEN ve NEFES ALAN bir mont arayanlar için tasarlandı. Slide 300 mont maksimum işlevsellik sağlar. Birçok cebi vardır. Nefes alan dokusu sayesinde bu mont, kayak antrenmanlarınızın vazgeçilmezi olacak.

Renk : KOYU GRİ

Beden
Decathlon
184.99TL - %

184.99TL*
Dont écoparticipation: /

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
184.99TL  %
184.99TL*
Dont écoparticipation: /

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Referans numarası : 8371061
ÜRÜN AVANTAJLARI
Isı yalıtımı Gövdede 150 g/m², kollarda 100g/m2 standart dolgu -5°C / -10°C arası uygundur.
Su geçirmezlik Su geçirmez, 5 000mm kaplama, ayarlanabilir kapüşon, su sızdırmaz ana dikişler
Cep 5 cep: 2 el cebi, 1 skipass cebi, fermuarlı iç cep ve 1 maske cebi
Nefes alabilirlik Nefes alan bileşeni terin dışarı atılmasını kolaylaştırır.
Kullanımı kolaydır Ayarlanabilir kapüşon ve cırt cırtlı manşetler.
Sağlamlık Dayanıklı bileşen ve sağlam dikişler. Yıkamaya karşı mükemmel dayanıklılık.
TEKNİK BİLGİLER
Montumun kötü hava koşullarına karşı koruma sağlayacağından nasıl emin olabilirim? Slide 300 mont, kötü hava koşullarına karşı (yağmur, kar, rüzgar vb.) su geçişini kesen ve rüzgarın daha az hissedilmesini sağlayan bir bileşen ve titiz bir birleştirme işleminden geçerek üretildi. Su geçirmezlik özelliğinin onaylanması için bu mont kayak antrenmanları sırasında karşılaşabileceğiniz koşulları yansıtan özel bir duşun altında test edildi. Bu ürünün su sızdırmazlık özelliği farklı hava koşullarında günler süren testlere tabi tutularak onaylandı.
Montumun su tutmazlık özelliği nedir? Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Slide 300 kayak montu, kötü hava koşullarına karşı koruma sağlamak amacıyla su tutmaz bileşenlerden üretilmiştir. Bu tamamlayıcı teknik çözüm sayesinde, kayak pistlerinde mümkün olan en uzun sürede kuru kalmanız sağlanır. Uygulanan işlemin mağazalarımızda satılan ürünler kullanılarak düzenli olarak yenilenmesi gerekmektedir.
"Kaplamalı" mont: kaplamanın avantajları nelerdir? Kaplama, kumaşın iç yüzeyine uygulanan su geçirmezlik sağlayan bir maddedir. Suyun kıyafetin içine girmesini önlerken aynı zamanda antrenman sırasında vücut tarafından oluşturulan terin dışarı atılmasını sağlar. Böylece antrenman sırasında daha fazla rahatlık için kuru kalmanızı sağlar.
Su çoğunlukla dikişlerden içeri girer. Montum su sızdırmaz dikişlere sahip mi? Su geçirmezliğinin yanı sıra, Slide 300 kayak montunun su sızdırmaz dikişlerini daha da güçlendirdik. Montun iç kısmındaki dikişler üzerinde bulunan su geçirmez yapışkanlı bantlar, suyun içeri sızmasını mükemmel şekilde engeller. Bu su sızdırmaz dikişler, genellikle kalça gibi karın daha çok girebileceği bölgeler üzerinde bulunur.
Kayak montum beni nasıl sıcak tutacak? Sıcak kalmanıza yardımcı olabilmek için elyaf dolgu kullanarak ısı yalıtımı sağlıyoruz. Bu, polyester temelli fiberlerden oluşan, fiberlerinin uzunluğuna göre daha fazla veya daha az miktarda havayı hapsedebilen sentetik bir bileşendir. Her biri farklı özelliğe sahip standart, teknik, silikonlu elyaflar mevcuttur: sıcak tutma, hafiflik, esneklik vb.
"Nefes alan" mont nedir? Ürünün, kullanıcıyı kuru tutabilmesi için antrenman sırasında vücut tarafından üretilen teri dışarı atma kapasitesidir. Kumaşın nefes alan özellikte olup olmadığını öğrenmek için RET adı verilen buharlaşma direnci, ISO 11092 standardına uygun testlerle ölçülür. RET oranı düştükçe, kumaşın nefes alabilirlik oranı artar. Wed'ze, terin kıyafet içinde yoğunlaşmasını engellemek için teknik bileşenler (fermuar, havalandırma, file) kullanmaktadır. Slide 300 montun RET oranı: < 12
Pistlerde üşümemek için nasıl giyinmeliyim? Sıcak ve kuru kalmak için, 3 nefes alan katman giyinme kuralını uygulamanızı öneriyoruz: Sıcaklığı korumak için 1 kayak içliği ve 1 iç mont, kötü hava koşullarına karşı koruma sağlamak için 1 kayak montu.
Teleferiklere binmek için kullanacağım skipass kartını nereye koyacağım? Skipass kartını çıkarmanıza gerek yok! Kolda, teleferiğe çıkmak için kullanılan skipass kartınıza hızlıca ulaşabilmenizi sağlayan skipass cebi bulunur.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
İkinci astar
100.00% Poliamit
Ana kumaş
100.00% Polyester
Ana astar
100.00% Polyester
Dolgu malzemesi
100.00% Polyester
Bakım önerileri Tersten yıkayın. Tek başına yıkayın. Fermuar kapalı olarak yıkayın.
Yıkama önerileri
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Saklama önerisi Asılı bir şekilde saklamaya özen gösterin ve kaplamasına zarar verecek katlama şekillerinden sakının. Ürünü kuru ve hava alan bir yere kaldırmadan önce, tamamen kuruduğundan emin olun.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
12 Decathlon müşterisi, Tignes kayak merkezinde, ürünlerimizin son aşama kullanım testlerinin onaylanmasına katkıda bulunmuştur. Test ekibimizde yer almak ister misiniz? Wedze.com üzerinden bizimle iletişime geçin!
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri, Mont-Blanc vadisinde tasarlanmış ve üretilmiştir. Daha sonra, sizin bizzat karşılaşabileceğiniz gerçek kullanım koşullarında (kar, soğuk, tipi vb.) test edilmiştir. Tasarım ekipleri, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI