TÜM BİSİKLETLERDE OCAK AYI BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Tek parmaklı eldivenin dayanıklılığı ve rahatlığı

SLIDE 100 KAYAK ELDİVENİ

HOBİ AMAÇLI kayak yaparken, SICAK TUTAN ve İŞLEVSEL bir tek parmaklı eldiven arayan çocuklar için tasarlandı. Kaybolmayı önlen kayışı ve elastik bilek ayarı ile çok işlevsel tek parmaklı eldiven.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8372190
TEKNİK BİLGİLER
NEFES ALAN KAPLAMA

Nefes alan kaplama, bir yüzeyin macun veya sıvı ile kaplanması yoluyla elde edilir. Kumaş yüzeyine uygulandığında, su geçirmez ve su baharının dışarı atılmasını sağlayan bir bariyer görevi görerek koruma tabakası oluşturur.

BİLEŞENİN SU TUTMAZLIK ÖZELLİĞİ

Tüm Wedze eldivenlere su tutmazlık özelliği sağlayan işlem uygulanır. Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Böylece kumaş su geçirmez, hafif kalır ve sıcak tutar. Kumaş su tutmazlık özelliğini dış yüzeyine uygulanan işlem ile kazanır. Bu işlem, ürünün kullanım ömrü boyunca düzenli olarak tekrarlanmalıdır (ortalama 2 - 3 yıkamada bir). Mağazalarımızda bu işlem için gereken ürünleri bulabilirsiniz.

RÜZGAR KESİCİLİK

Tüm Wedze eldivenler rüzgarı kesme özelliğine sahiptir. Rüzgarın, hissedilen soğuğu büyük oranda artırdığını biliyor muydunuz? Örneğin, 0°C havada rüzgar saatte 20 km/sa hızla estiğinde, hissedilen sıcaklık -10°C olur.
"Rüzgar kesici" olarak adlandırılan bileşenler, rüzgar veya yapılan spor aktivitesinin hızından kaynaklanan hava akışını engelleyerek bu soğutucu etkiyi azaltır.

GİYME ÇIKARMA KOLAYLIĞI

Webbing sistemi sayesinde giyme çıkarma kolaylığı sağlar. Tüm Wedze ürünlerinde Webbing sistemi vardır (ACCESS modeli hariç)

KAYBOLMAYI ÖNLEYEN KAYIŞ

Eldivenlerinizi lift üzerindeyken çıkarmanız gerekirse kaybetmenizi engellemek amacıyla elastik bir kayışla donatılmıştır.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
12 Decathlon müşterisi, Tignes kayak merkezinde, ürünlerimizin son aşama kullanım testlerinin onaylanmasına katkıda bulunmuştur. Test ekibimizde yer almak ister misiniz? Wedze.com üzerinden bizimle iletişime geçin!
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri kayak ortamındaki gerçek hava koşullarında, karda, soğukta ve kayak yaparken karşılaşabileceğiniz tüm doğa şartlarında test edilerek onaylanmıştır. Tasarım ekipleri, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM