100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Çarşaf + yorgan + yastık (mat dahil değildir).

Sleepin'BedCover Camping 20°2P

Sıcak havada rahat uyumak üzere bir uyku tulumu arayan KAMPÇILAR için tasarlanmıştır.  2 kişilik.Çarşaf, yorgan ve 2 yastık.5 yıl garanti. (Mat dahil değildir).

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8328588
Ürün detaylarını keşfedin
TEKNİK BİLGİLER
Kullanım sıcaklığı:

Tüm uyku tulumlarımızın üzerinde, 11/04/2002 tarihli EN 13537 Avrupa standardına uygun olarak bağımsız bir laboratuvar (AITEX) tarafından test edilen "konfor sıcaklığı" belirtilir. "Konfor sıcaklığı", tulumun içinde rahat bir pozisyonda yatan kullanıcının, üşümeden ve terlemeden, vücut ısısının tamamen dengeli olduğunu hissettiği en düşük sıcaklık limitidir (Normal kullanım koşulları altında, ortalama bir kadın kullanıcı için belirlendi). UYKU TULUMU SEÇERKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER

"Limit" kullanım sıcaklıkları nelerdir?

Konfor sıcaklık limiti: Tulumun içinde rahat bir pozisyonda yatan kullanıcının, üşümeden ve terlemeden, vücut ısısının tamamen dengeli olduğunu hissettiği limit sıcaklıktır (Normal kullanım koşulları altında, ortalama bir erkek kullanıcı için belirlendi).

Bakım tavsiyeleri

Diğer giysilerle ya da hassas renklerle birlikte yıkamayın. 1/3 ölçeğinde deterjan ekleyip çamaşır makinenizi 30°C ve sentetik programa ayarlayın. Kurutma: Kuru ve havadar bir yerde sererek ya da kurutma makinesinde düşük ısıda kurutun. Güneşe maruz bırakmayın.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Satış tarihinden itibaren 5 yıl garantilidir. Ürün garantisine ücretsiz onarım veya değişim dahildir. Garanti, kullanım zorluklarına sebep olan normal aşınma durumlarını kapsar.5 yıllık özel garanti, ürün ve faturası gösterildiği taktirde geçerli olacaktır.
Garanti 5 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM