QUECHUA Fins de serie

Çarşaf + yorgan + yastık (mat dahil değildir).

Uyku Tulumları - Sleepin'BedCover Camping 20°2P QUECHUA
Uyku Tulumları

SLEEPIN'BED UYKU TULUMU SETİ 20° 2 kişilik (mat dahil değildir) QUECHUA

QUECHUA
Sıcak havada rahat uyumak üzere bir uyku tulumu arayan KAMPÇILAR için tasarlanmıştır.  2 kişilik.Çarşaf, yorgan ve 2 yastık.5 yıl garanti. (Mat dahil değildir).

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

214.99TL -58  %

89.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: 16/05/2017 -

** *Geçerli olan tarih aralığı: 15/05/2017 -

* au stoklar tükenene kadar !
** 15/05/2017 au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8328587
TEKNİK BİLGİLER
Kullanım sıcaklığı: Tüm uyku tulumlarımızın üzerinde, 11/04/2002 tarihli EN 13537 Avrupa standardına uygun olarak bağımsız bir laboratuvar (AITEX) tarafından test edilen "konfor sıcaklığı" belirtilir. "Konfor sıcaklığı", tulumun içinde rahat bir pozisyonda yatan kullanıcının, üşümeden ve terlemeden, vücut ısısının tamamen dengeli olduğunu hissettiği en düşük sıcaklık limitidir (Normal kullanım koşulları altında, ortalama bir kadın kullanıcı için belirlendi). UYKU TULUMU SEÇERKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER
"Limit" kullanım sıcaklıkları nelerdir? Konfor sıcaklık limiti: Tulumun içinde rahat bir pozisyonda yatan kullanıcının, üşümeden ve terlemeden, vücut ısısının tamamen dengeli olduğunu hissettiği limit sıcaklıktır (Normal kullanım koşulları altında, ortalama bir erkek kullanıcı için belirlendi).
Bakım tavsiyeleri Diğer giysilerle ya da hassas renklerle birlikte yıkamayın. 1/3 ölçeğinde deterjan ekleyip çamaşır makinenizi 30°C ve sentetik programa ayarlayın. Kurutma: Kuru ve havadar bir yerde sererek ya da kurutma makinesinde düşük ısıda kurutun. Güneşe maruz bırakmayın.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Satış tarihinden itibaren 5 yıl garantilidir. Ürün garantisine ücretsiz onarım veya değişim dahildir. Garanti, kullanım zorluklarına sebep olan normal aşınma durumlarını kapsar.5 yıllık özel garanti, ürün ve faturası gösterildiği taktirde geçerli olacaktır.
Garanti 5 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM