QUECHUA

U. T. çarşafı + yorgan + yastık (mat dahil değil)

Uyku Tulumları - Sleepin'BedCover Camping 20°2P QUECHUA
Uyku Tulumları

SLEEPIN'BED UYKU TULUMU SETİ 20° 2 kişilik (mat dahil değildir) QUECHUA

QUECHUA
20°C civarı sıcaklıklarda KAMP yapan ve kendi yatağı kadar rahat, 2 kişilik bir uyku tulumu arayanlar için tasarlandı. 20°C. 2 kişilik uyku tulumu. Uyku tulumu çarşafı, yorgan ve 2 adet yastık. 5 yıl garanti! (Mat dahil değil)

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8328587
TEKNİK BİLGİLER
Kullanım sıcaklığı: Tüm uyku tulumlarımızın üzerinde, 11/04/2002 tarihli EN 13537 Avrupa standardına uygun olarak bağımsız bir laboratuvar (AITEX) tarafından test edilen "konfor sıcaklığı" belirtilir. "Konfor sıcaklığı", tulumun içinde rahat bir pozisyonda yatan kullanıcının, üşümeden ve terlemeden, vücut ısısının tamamen dengeli olduğunu hissettiği en düşük sıcaklık limitidir (Normal kullanım koşulları altında, ortalama bir kadın kullanıcı için belirlendi). UYKU TULUMU SEÇERKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER
"Limit" kullanım sıcaklıkları nelerdir? Konfor sıcaklık limiti: Tulumun içinde rahat bir pozisyonda yatan kullanıcının, üşümeden ve terlemeden, vücut ısısının tamamen dengeli olduğunu hissettiği limit sıcaklıktır (Normal kullanım koşulları altında, ortalama bir erkek kullanıcı için belirlendi).
Bakım tavsiyeleri Diğer giysilerle ya da hassas renklerle birlikte yıkamayın. 1/3 ölçeğinde deterjan ekleyip çamaşır makinenizi 30°C ve sentetik programa ayarlayın. Kurutma: Kuru ve havadar bir yerde sererek ya da kurutma makinesinde düşük ısıda kurutun. Güneşe maruz bırakmayın.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Satış fişinde yer alan satış tarihinden itibaren 5 yıl garantilidir. Garanti kapsamındaki ürün herhangi bir bedel alınmadan değiştirilir ya da onarılır. Garanti, ürünün normal yıpranma süreci ve kullanıcı hatasından oluşan hasarlar dışında kalan durumları kapsar. 5 yıl süreli bu özel garanti, ancak ürün kasa fişi ile birlikte iade edildiğinde geçerlidir.
Garanti 5 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM