QUECHUA Fins de serie

10°C Esnek uyku tulumu + mat

Uyku Tulumları Kamp - SLEEPIN'BED 10° UYKU TULUMU QUECHUA - Kamp Yatakları ve Uyku Tulumları
Uyku Tulumları

SLEEPIN'BED 10° LIGHT OUTDOOR MATLI UYKU TULUMU - MAVİ QUECHUA

QUECHUA
10°C civarı sıcaklıklarda yapılan doğa yürüyüşü ve bivak aktivitelerinde uyumanız için tasarlandı. 10°C. 1 adet esnek uyku tulumu + 1 adet mat = Sırttan lastikli sistemi ile maksimum hareket özgürlüğü sağlayan 1 Sleepin'Bed. Ayrı olarak kullanılabilen 3'ü 1 arada uyku tulumu. 2 yıl garanti.
Beden

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

359.99TL -19  %

289.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: 29/07/2016 -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Tahmini teslim tarihi: 26/08/2017
.
Referans numarası : 8298483
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Isı yalıtımı Kullanılması önerilen ideal sıcaklık: 10°C. Limit sıcaklık: 5°C
Taşıma kolaylığı Ağırlık 2300 g. / Hacim 15,3 L (mat dahil) / Sıkıştırma kılıfı
Uyuma rahatlığı Boy. 210 X 80 X 100 cm / Uyku tulumu ve mat birlikte/ Çift kürsörlü 3/4 fermuar
Farklı kullanım çeşitleri Uyku tulumu ve mat ayrı olarak kullanılabilir. 3'ü 1 arada uyku tulumu
Bakım kolaylığı Makinede kolayca yıkanabilir, bakım tavsiyelerine uyun.
ÖZELLİKLERİ
Mevcut boy
Yalnızca sol fermuarlı L boy
Boyutlar (cm)
Standart 210 X 80 X 100 cm
Yalnızca
mavi rengi mevcuttur.
Ağırlık
2300 g
Katlı boyutlar
Ø19X54 cm / 15,3 L
Uygun sıcaklık
10°C ve üzeri
TEKNİK BİLGİLER
Kullanım sıcaklığı: Tüm uyku tulumlarımızın üzerinde 11/04/2002 tarihli EN 13537 Avrupa standardına uygun olarak bağımsız bir laboratuvar (AITEX) tarafından test edilen "ideal sıcaklık" belirtilir. "İdeal sıcaklık" tulumun içinde rahat pozisyonda olan kullanıcının, vücut ısısını dengede hissettiği sıcaklıktır. Kadın bir kullanıcı ile normal kullanım şartları altında test edilmiştir. UYKU TULUMUNU SEÇERKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER:
"Limit" kullanım sıcaklığı nedir? Limit ideal sıcaklık: Limit ideal sıcaklık, tulumun içinde kıvrılmış olan kullanıcının, vücut ısısını dengede hissettiği sıcaklıktır. Erkek bir kullanıcı ile normal kullanım şartları altında test edilmiştir.
Bununla birlikte, sıcaklıklar hakkında bilinmesi gerekenler: Uyku tulumu sıcaklık üretmez ama vücudun ürettiği sıcaklığı muhafaza eder. Yorgun ve vücudunuz soğukken nemli ve soğuk tulumun içine girerseniz tulumun kalitesi ne olursa olsun üşütebilirsiniz! Dolayısıyla, bu sıcaklıklar, kişinin soğuğa karşı dayanıklılığına (kilo, yorgunluk durumu), kullandığı ekipmana (mat vb.), kıyafetine (çıplak, iç çamaşırı) ve hava şartlarına (nem, rüzgar vb.) göre değişir.
Bunu biliyor muydunuz? Bu yeni Sleepin'Bed modeli mat içindeyken de katlanabilir (Sleepin'Bed + mat). Matı indirip yandaki tıpası katlama yönünün ters tarafında kalacak şekilde birlikte rulo haline getirmek yeterlidir. Rulo haline getirdikten sonra, tulumun bir yanını 1. kılıfın içine diğer yanını da 2. kılıfın içine koyun. Daha sonra 2 kılıfın tokalarını birbirine bağlayın. Artık Sleepin'Bed'iniz taşınmaya hazır!
Bakım tavsiyeleri Uyku tulumunuzu diğer giysilerinizle birlikte yıkamayın. 1/3 ölçeğinde deterjan kullanarak makinenizin sentetik programında 30°C'de yıkayın.
Matınızı yıkamak için sabunlu bir sünger ve duru su kullanın. Kurutma: Uyku tulumunuzu ve matınızı kuru ve havadar bir yerde sererek ya da kurutma makinesinde düşük ısıda kurutun. Güneşe maruz bırakmayın ve ısı kaynaklarından uzak tutun. Çarşaf kullanırsanız tulumu sık sık yıkamanıza gerek kalmaz ve ısı yalıtım performansını muhafaza eder.
Bileşen Uyku tulumu = İç kumaş: %100 polyester. Dış kumaş: %100 polyester. Dolgu: 120 g/m² yoğunluğunda %100 polyester teknik dolgu. // Mat = PVC kaplama %100 polyester kumaş. Poliüretan sünger.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Bisiklet taşıma çantası
100.00% Polyester
Zemin halısı
50.00% Polyester, 50.00% Poliüretan
Astar
100.00% Polyester
Ana kumaş
100.00% Polyester
Dolgu malzemesi
100.00% Polyester
Bakım önerileri Uyku tulumunuzu diğer giysilerinizle birlikte yıkamayın. 1/3 ölçeğinde deterjan kullanarak makinenizin sentetik programında 30°C'de yıkayın. Matınızı yıkamak için sabunlu bir sünger ve duru su kullanın. Kurutma: Uyku tulumunuzu ve matınızı kuru ve havadar bir yerde sererek ya da kurutma makinesinde düşük ısıda kurutun. Güneşe maruz bırakmayın ve ısı kaynaklarından uzak tutun. Çarşaf kullanırsanız tulumu sık sık yıkamanıza gerek kalmaz ve ısı yalıtım performansını muhafaza eder.
Yıkama önerileri
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma - Düşük Sıcaklıkta
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Saklama önerisi Isı yalıtım perfomansını korumak için tulumunuzu kılıfından çıkarıp kuru bir yerde saklayın. Matı saklamak için: Katlayın ve tıpası açık halde kaldırın.
Uyarılar Beden ve Boy: M < 1m 70 cm / L < 1m 85 cm / XL < 2 m.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM